خرید شماره مجازی پی پال

پی پال PayPal یکی از معتبرترین و بزرگترین سیستم‌های آنلاین‌ مالی در سراسر جهان است که برای استفاده از خدمات آن به خرید شماره مجازی پی پال نیاز خواهید داشت. باتوجه به ماهیت کاربردی پی پال، در حال حاضر بیش از 360 میلیون کاربر فعال در دنیا از سرویس نقل و انتقال پول در این سیستم استفاده می‌کنند. در ایران نیز، بسیاری از افراد به دلیل فعالیت‌های برون مرزی خود نیازمند استفاده از سرویس‌های مالی بین‌المللی همانند پی پال جهت انجام پرداخت‌های ارزی خود می‌باشند.

توجه داشته باشید که برای استفاده از خدمات ارزی پی پال لازم است تا شماره مجازی خود را داشته و با استفاده از آن در هر نقطه از دنیا فعالیت‌های مالی و تراکنش‌های خود را انجام دهید. علاوه بر این، با داشتن شماره مجازی پی پال می‌توانید اکانت وریفای شده پی پال خود را ساخته و پرداختی آسان، سریع و با سطح امنیت بالایی را تجربه کنید.

جهت سفارش شماره مجازی پی پال از ایرانیکارت، درخواست خود را ثبت نمایید.

خرید شماره مجازی پی پال
ویژگی های خرید شماره مجازی پی پال

توجه داشته باشید که:

شماره مجازی مورد نظر مختص کشور فیلیپین بوده و تنها برای وریفای کردن اکانت پی پال این کشور کاربرد دارد.

پس از خرید شماره مجازی مذکور، دسترسی‌های یک پنل اختصاصی به کاربر داده شده که پس از ورود به آن می‌توانید، کد وریفای ارسال شده از سمت پی پال را مشاهده کنید.

برای دریافت شماره مجازی پی پال هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید.

ثبت درخواست

سوالات متداول

درحال حاضر شماره مجازی پی پال تنها برای کشور فیلیپین قابل ارائه بوده و صرفا برای دریافت کد از طریق پی پال مناسب می‌باشد. با استفاده از شماره مجازی، دیگر با ارور “ورود از طریق شماره” مواجه نشده و در هر زمان که بخواهید می‌توانید وارد حساب پی پال شده و کد وریفای آن را روی شماره مجازی خود دریافت کنید.

در حال حاضر، ایرانیکارت این شماره مجازی را تنها برای کشور فیلیپین ارائه می‌کند.

شماره مجازی پی پال تنها یک ماه اعتبار داشته و پس از گذشت یک ماه باید تمدید شود.

بله، خرید شماره مجازی پی پال بر روی ایمیل شخصی کاربران انجام می‌گیرد. به این صورت‌که آدرس ایمیل و پسورد کاربر دریافت شده و شماره مجازی روی آن فعال می‌گردد. پس از آن کاربر می‌تواند به تعداد دلخواه برای مواقع ساخت و یا ورود به حساب پی پال، از طریق شماره مجازی خود، کد وریفای پی پال را دریافت کند.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید شماره مجازی پی پال
ocd
5 از 1 رای ثبت شده