قیمت چین لینک به دلار 6.87 -3.35%

قیمت چین لینک به تومان
368,863 تومان

نماد LINK
رتبه بازار #19
معاملات روزانه 248,357,166
حجم بازار 3,554,721,753.06
تغییرات ۲۴ ساعته -3.35%
تعداد ارز در دسترس LINK 1,000,000,000
ثابت بودن کارمزد : بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

رمز ارز چین لینک با نماد LINK در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت قابل معامله است. بر اساس ارزش بازار جهانی، رمز ارز چین لینک رتبه 19 را درمیان دیگر رمز ارزها دارد. قیمت هر واحد از چین لینک بر اساس آخرین به روز رسانی، معادل 368,863 تومان است. این قیمت بر اساس نرخ دلار روز در ایران که برابر با 53658 تومان است، محاسبه شده است. درحال حاضر تعداد واحد در گردش رمز ارز چین لینک، 517,099,970 واحد است.قیمت این رمز ارز در 24 ساعت گذشته به میزان -3.35% کاهش داشته و حجم تراکنش های روزانه آن 248,357,166 دلار است.

تغییرات قیمت چین لینک

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.39% -3.35% -5.77% -7.34% -4.44% 19.79%

توکنومیک چین لینک

حداکثر عرضه چین لینک ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ واحد LINK است که ۴۶۹۵۹۹۹۷۰.۴۵ واحد LINK در حال حاضر در گردش است.

شبکه چین لینک از برخی جهات مکمل شبکه اتریوم و سایر بلاک چین‌ها است. چین لینک می‌تواند ارتباطات ایمن بین پروژه‌های اتریوم و داده‌های مختلف خارج از زنجیره را تسهیل کند. از آنجایی که توکن چین لینک بر روی پلتفرم اتریوم ساخته شده است، LINK با پروتکل‌های پلتفرم اتریوم سازگار است. از توکن‌های اتریوم می‌توان برای خرید، تسهیل قراردادهای هوشمند و پرداخت به استخراج‌کنندگان برای راه‌اندازی شبکه اتریوم استفاده کرد. اما توکن‌های چین لینک تنها یک مورد استفاده دارند و آن پرداخت در شبکه چین لینک است.

چین لینک قصد دارد با گسترش پشتیبانی خود از محیط‌های بلاک چین و تسهیل موارد استفاده جدید برای قراردادهای هوشمند هیبریدی به رشد خود ادامه دهد. از آنجایی که ذخیره‌های قابل توجهی از داده‌ها و سوابق هنوز در بلاک چین نگهداری نمی‌شوند، چین لینک می‌تواند فرصت‌های زیادی برای اتصال شبکه‌های بلاک چین با اطلاعات خارج از زنجیره، داشته باشد. در سال ۲۰۲۱، شبکه Chainlink با افزایش بیش از ۱۰۰۰ پروژه، بیش از ۷۵ میلیارد دلار ارزش کسب کرد.

تاریخ میلادی تاریخ شمسی قیمت باز شدن قیمت بسته شدن حجم معاملات
هیچ کیف پولی یافت نشد

ارزهای دیجیتال ترند

Neutrino Index
XTN
60.43%
0.0520
NuCypher
NU
40.68%
0.1874
Unicorn Milk
UNIM
30.61%
0.00257
Rook
ROOK
14.88%
23.97
Beam
BEAM
بیم
12.00%
0.0451
Kaspa
KAS
11.83%
0.0220
GMX
GMX
10.48%
74.97
ZKSpace
ZKS
10.12%
0.0684

ویژگی‌‌های رمز ارز چین لینک

  • بلاکچین ایمن و غیر قابل تغییر
  • اتصال مداوم و روان تر برای API
  • ایجاد بلاکچین های یکپارچه
نحوه خرید و فروش رمز ارز در پنل ایرانیکارت

قیمت چین لینک به دلار و تومان

برای دسترسی بهتر به تاریخچه قیمتی و همچنین قیمت زنده چین لینک به دلار و تومان می‌توانید از ابزار و نموداری که در این صفحه موجود است، استفاده کنید.

خرید و فروش چین لینک در صرافی ایرانیکارت

چنانچه قصد خرید و فروش چین لینک در صرافی ایرانیکارت را دارید، مراحل زیر را دنبال کنید.

با ایجاد یک حساب کاربری در ایرانیکارت ثبت نام کنید.

برای ثبت نام تنها به یک آدرس ایمیل یا شماره همراه، نام کاربری و یک رمز عبور قوی نیاز دارید.

حساب کاربری خود را تأیید کنید.

با استفاده از اطلاعات شناسایی و مالی، حساب خود را تایید کنید تا به این ترتیب از امنیت سرمایه خود برخوردار شوید.

یک سفارش خرید یا فروش چین لینک ثبت کنید.

پس از تایید حساب در عرض چند دقیقه شما می‌توانید درخواست خرید یا فروش چین لینک و بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال دیگر را در ایرانیکارت ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان درخواست شما بررسی خواهد شد.

چین لینک چیست؟

چین لینک چیست؟

چین لینک یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که داده‌های دنیای واقعی را برای قراردادهای هوشمند در بلاک چین فراهم می‌کند. قراردادهای هوشمند قراردادهای از پیش تعیین شده روی بلاک چین هستند که اطلاعات را ارزیابی می‌کنند و در صورت برآورده شدن شرایط خاص به طور خودکار اجرا می‌شوند. توکنLINK توکن بومی شبکه چین لینک است که برای پرداخت هزینه خدمات (کارمزد) در شبکه استفاده می‌شود.

بنیانگذار چین لینک کیست؟

Chainlink در سال ۲۰۱۷ توسط سرگئی نظروف ایجاد شد. سرگئی فعالیت خود در فناوری را با توسعه بازارهای همتا به همتا در سال ۲۰۰۹ آغاز کرد. استیو الیس نیز یکی دیگر از بنیانگذاران چین لینک است که قبلاً سابقه همکاری با یکدیگر را داشته اند.

کاربرد چین لینک چیست؟

برخی از کاربردهای اصلی چین لینک عبارتند از:

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)

بسیاری از امور مالی سنتی مانند وام‌ها، پرداخت‌ها، مشتقات، سهام دارایی و… بر روی بلاک چین با استفاده از قراردادهای هوشمند ساخته می‌شوند تا امنیت و شفافیت خود را افزایش داده و موانع ورود را کاهش دهند. این برنامه‌های دیفای از چین لینک برای قیمت‌گذاری دارایی‌ها، دسترسی به نرخ بهره، تأیید وثیقه و موارد دیگراستفاده می‌کنند. چین لینک می‌تواند عملکردهایی مانند صدور وام با ارزش بازار منصفانه، خودکار کردن صدور سود سهام و تسویه قرارداد اختیار معامله را انجام دهد.

بیمه

قراردادهای هوشمند برای ایجاد قراردادهای بیمه پارامتریک نیز در بلاک چین مورد استفاده قرار می‌گیرند. چین لینک در حال حاضر در یک بازار بیمه استفاده می‌شود که کشاورزان را قادر می‌سازد تا بیمه پارامتریک محصول را با اتصال به اینترنت دریافت کنند.

بازی

یکی از موضوعات اصلی در بسیاری از بازی‌های بلاک چین، منبعی برای تولید سناریوهای تصادفی درون بازی یا تعیین برنده خوش شانس جوایز است. چین لینک یک راه حل تصادفی به نام VRF ارائه می‌دهد که تصادفی بودن را ایجاد می‌کند و آن را به قرارداد هوشمند تحویل می‌دهد به گونه‌ای که منصفانه و بی‌طرفانه باشد و نه بازیکنان، نه سازندگان بازی یا نهادهای خارجی نتوانند تصادفی بودن را دستکاری کنند.

ویژگی‌های رمزارز چین لینک

چین لینک می‌تواند از اشتراک‌گذاری امن ورودی ها، خروجی‌ها و محاسبات پشتیبانی کند. برخی از ویژگی‌های آن عبارتند از:

  • از داده غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند.

داده‌های بسیاری از منابع را می‌توان به صورت ایمن جمع آوری و برای قراردادهای هوشمند ترکیبی پردازش کرد.

  • منابع تصادفی قابل تأیید را ارائه می‌دهد.

برنامه‌هایی مانند بازی‌ها که به اجرا و برد و باخت تصادفی نیاز دارند می‌توانند از چین لینک استفاده کنند.

  • اتوماسیون را فعال می‌کند.

قراردادهای هوشمند چین لینک می‌توانند عملکردهای کلیدی و وظایف را برای شرکت‌ها خودکار کنند.

  • پشتیبانی از قابلیت همکاری متقابل بلاک چین

چین لینک می‌تواند پلتفرم‌های بلاک چین را برای پشتیبانی از تبادل پیام ها، نشانه‌ها و اقدامات خاص به هم متصل کند.

آیا چین لینک برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

آیا چین لینک برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

چین لینک یک پروژه نوآورانه است که قراردادهای هوشمند متصل جهانی را امکان‌پذیر می‌کند و آن را به روشی کاملاً ایمن، قابل اعتماد و کارآمد انجام می‌دهد. این پروژه جالب که برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی دارد، یک سرمایه‌گذاری ارزشمند محسوب می‌شود. البته مهم است که قبل از سرمایه‌گذاری تحقیقات خود را انجام دهید. زیرا ارزهای دیجیتال می‌توانند بسیار پرنوسان باشند.

بهترین کیف پول برای نگهداری چین لینک

بسیاری از مردم چین لینک و سایر ارزهای دیجیتال خود را به امید افزایش ارزش و در نهایت کسب سود، نگه می‌دارند. ارزهای دیجیتال را می‌توان در مکان‌های مختلفی مانند کیف پول‌های نرم افزاری، کیف پول‌های سخت افزاری، صرافی و… نگهداری کرد. با این حال تنها با استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری است که می‌توانید امنیت سرمایه خود را تا حد زیادی افزایش دهید. کیف پول‌های لجر، الیپال، کول ولت و… از جمله این کیف پول‌های سخت افزاری هستند که از چین لینک پشتیبانی می‌کنند و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند.

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت چین لینک بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش چین لینک

در وبسایت ایرانیکارت ثبت نام کنید. پس از طی کردن مراحل احراز هویت، دسترسی خرید و فروش به مقدار مورد نظر به شما داده می‌شود.

بله چین لینک جزو ارزهای دیجیتال معتبر با ارزش بازار مناسب است.

شما می‌توانید حداقل ۱۵ دلار چین لینک از ایرانیکارت خریداری کنید.

چین لینک یک توکن ERC20 است و نمی‌توان آن را استخراج کرد. زیرا فناوری چین لینک بر اساس الگوریتم‌های اجماع ترکیبی Delegated Proof of Service (DPoS) و Proof of Authority (PoA) است

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید