قیمت دسنترالند به دلار

0.3292 -3.85%

قیمت دسنترالند به تومان

19,637 تومان
نماد MANA
رتبه بازار #105
معاملات روزانه 83,075,500
ارزش بازار دسنترالند 628,239,296.97
تغییرات 1 روزه -3.85%
کوین در گردش 1,908,319,865.39
بالاترین قیمت دیروز 20,937 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 18,224 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت دسنترالند

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
1.86% -3.85% -16.20% -21.52% -23.56% -48.54%

معرفی ارز دیجیتال دسنترالند

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال مانا (Decentraland)

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال مانا (دسنترالند) در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت، مطابق با قیمت جهانی آن به روزرسانی می‌شود. همچنین نمودار قیمت لحظه‌ای رمزارز دسنترالند بر اساس دلار و تومان به همراه یک مبدل قیمت نیز ارائه می‌شود.

برای خرید مانا چند مرحله وجود دارد:

 1. ثبت نام و احراز هویت کنید.
 2. سپس به بخش خرید و فروش ارز دیجیتال مراجعه و گزینه خرید mana را انتخاب کنید.
 3. شبکه و مقدار ارز برای خرید را تعیین کنید.
 4. پرداخت بانکی را انجام دهید تا ارز خریداری شده به کیف پول شما واریز شود.

برای فروش مانا مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از بخش خرید و فروش ارز دیجیتال، گزینه فروش mana را انتخاب کنید.
 2. شبکه و مقدار ارز برای فروش را تعیین کنید.
 3. انتقال رمزارز به آدرس کیف پول اعلامی ایرانیکارت را انجام دهید و کد هش تراکنش را وارد کنید.
 4. پس از تایید انتقال، معادل ریالی رمزارز به حساب شما واریز خواهد شد.

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت برای جلوگیری از اشتباهات محاسباتی در تبدیل قیمت دلاری مانا به ریال، یک ماشین حساب توسعه داده است که کاربران می‌توانند مبلغ مانا را به تومان و بالعکس محاسبه کنند.

ایرانیکارت کمترین کارمزد تراکنش را برای خرید و فروش ارز دیجیتال ارائه می‌دهد. کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

 1. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت یک صرافی قابل اعتماد در ایران است که هزاران کاربر روزانه دارد.
 2. پشتیبانی ایرانیکارت در تمامی فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال، در کنار مشتریان خواهد بود و هر گونه مشکلی را به صورت چت آنلاین و  تماس پیگیری خواهد کرد.
 3. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت اعتماد مشتریان را مهم‌تر از کسب سود دانسته و کارمزد کمتری نسبت به پلتفرم‌های مشابه، برای انجام تراکنش در نظر گرفته است.
 4. سرعت پردازش تراکنش‌ها در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت بسیار بالا است.
 5. در ایرانیکارت بازار متنوعی از ۱۰۰۰ رمزارز در اختیار کاربران قرار دارد.

پلتفرم دسنترالند توسط Ari Meilich و Esteban Ordano آرژانتینی ایجاد شد و از سال 2015 در حال توسعه است. البته در حال حاضر هر دوی این افراد از سمت‌های اصلی این پروژه کنار رفته‌اند با این حال همچنان در دسنترالند به عنوان مشاور کار می‌کنند.

تعداد زیاد کاربران، همکاری با شرکت‌های بزرگ در زمینه متاورس، نقشه‌راه قوی و همچنین رشد قیمت بالای این پروژه در بازارهای صعودی از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد دسنترالند و ارز دیجیتال مانا است.

ارزهای دیجیتال ترند

Seele-N
SEELE
901.07%
0.0002167
Octopus Protocol
OPS
120.23%
0.00158
X Protocol
POT
87.00%
0.0114
Knight War - The Holy Trio
KWS
85.48%
0.0003505
Wall Street Games (old)
WSG
72.33%
0.000000001270
Jesus
RAPTOR
50.75%
0.000000001814
Titan Hunters
TITA
35.60%
0.00502
Moomonster
MOO
34.89%
0.0005501

خرید مانا (Decentraland) در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت‌

ارز دیجیتال مانا توکن بومی پلتفرم دسنترالند بزرگترین پروژه حوزه متاورس محسوب می‌شود. علاقه زیاد طرفداران گیمینگ و متاورس در سال‌های اخیر باعث رشد 600% این ارز دیجیتال در سال‌های گذشته شد. توکن مانا در این پروژه‌ی متاورسی برای کسب درآمد ثابت و خرید و فروش در بازارهای این پروژه کاربرد دارد. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت، امکان خرید ارز دیجیتال مانا و سایر رمزارزهای متاورسی مانند سندباکس، اکسی اینفینیتی، ایپ کوین، ایلوویوم و… را فقط با چند کلیک ساده فراهم کرده است.

خرید مانا در ایران

صرافی‌های خارجی به خدمت‌دهی نامناسب برای ایرانیان مشهور هستند. اتفاقات تلخی که با بستن اکانت ایرانیان توسط صرافی‌های بایننس و بیترکس افتاد، هنوز از خاطر سرمایه‌گذاران پاک نشده است. با این حال، این اتفاقات زمانی بود که صرافی مطمئنی در ایران وجود نداشت.
اکنون صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت با هزاران کاربر خود توانسته بخش زیادی از نیاز گیمرها و سرمایه ‎گذاران این ارز دیجیتال را پاسخ دهد. ایرانیکارت با امکان خرید مانا به تومان، ریسک فعالیت در صرافی‌های خارجی را از بین برده است.

حداقل و حداکثر مقدار خرید ارز مانا در صرافی ایرانیکارت

تعیین حداقل و حداکثر برای خرید یکی از کارهایی است که صرافی‌ها برای کنترل بازار خود انجام می‌دهند. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت هم مانند دیگر صرافی‌ها سقف و کف مشخصی برای خریدها تعیین کرده است. کمترین مقدار قابل سفارش 26.000000000 مانا معادل 7560000 ریال یا 756 هزار تومان و بیشترین مقدار قابل سفارش 3959 مانا معادل 1149820000 ریال است. این رقم را می‌توانید به صورت دقیق در صفحه خرید مانا مشاهده کنید.

فروش Decentraland در صرافی ایرانیکارت

مانا یکی از ارزهای دیجیتال است که گردش زیادی در بازار دارد. علت این مسئله این است که بازیکنان در متاورس این پروژه به اسم دسنترالند، توکن مانا را به عنوان پاداش دریافت و کسب درآمد می‌کنند؛ به همین دلیل هم این افراد اقدام به فروش مانا می‌کنند تا سود خود را ذخیره کنند. همچنین بازار NFT های متاورس دسنترالند هم یکی دیگر از دلایل خرید و فروش مانا هستند.

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت امکانی فراهم کرده تا ارز دیجیتال مانا را مستقیما به صورت ریالی خرید و فروش کنید. برای این کار کافی است که در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت یک درخواست خرید یا فروش ثبت کنید.

فروش مانا در ایران

فروش مانا در صرافی‌های خارج از ایران، به دلیل تحریم فعالیت مالی ایرانیان در فضای بین المللی ممکن نیست؛ به همین دلیل حتی در بازار ناشناسی مانند ارزهای دیجیتال ریسک زیادی را برای فروش مانا در صرافی‌های خارجی خواهید داشت.
فرآیند فروش مستقیما با ایرانیکارت (otc) انجام خواهد شد. همچنین در صورت هر گونه مشکل در فرآیند فروش مانا، کارشناسان پشتیبانی ایرانیکارت پاسخگوی شما خواهند بود.

حداقل و حداکثر مقدار فروش دسنترالند در صرافی ایرانیکارت

فروش ارز دیجیتال هم مانند خرید، حداقل و حداکثری دارد. در حال حاضر کمترین مقدار قابل سفارش 12 مانا معادل 3490000 ریال یا 340 هزار تومان و بیشترین مقدار قابل سفارش 3959 مانا معادل 1149820000 ریال یا 11 میلیون و 498 هزار تومان است. این رقم ممکن است در آینده تغییراتی داشته باشد. هنگام فروش مانا در صفحه ارز دیجیتال، این رقم به صورت اتوماتیک و خودکار محاسبه می‌شود.

آموزش کامل خرید و فروش مانا از صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت

خرید و فروش ارز مانا (mana)، در صرافی ارز دیجیتال به سه مرحله اصلی تقسیم می‌شود. مرحله اول ثبت نام است. مرحله بعد، احراز هویت و مرحله سوم خرید یا فروش است. پس قبل از هر خرید یا فروش باید ثبت نام و احراز هویت انجام دهید. فرآیند ثبت نام و احراز هویت کمتر از 10 دقیقه طول خواهد کشید.

مراحل خرید مانا از صرافی ایرانیکارت

 1. برای خرید باید ابتدا به صفحه ثبت نام مراجعه کنید. اگر قصد خرید شخصی را دارید، گزینه ثبت نام را روی کاربران حقیقی بگذارید. کاربران حقوقی برای ثبت نام شرکت‌ها و سازمان‌ها است. همچنین قوانین و مقرراتی که در سمت چپ تصویر ذکر شده است را با دقت بخوانید.
  قدم اول این است که شماره موبایل خود را وارد کنید. بهتر است که شماره‌ای را وارد کنید که روزانه در دسترس شما است. بعد از وارد کردن شماره، فورا از سمت صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت به شما پیامکی ارسال خواهد شد که حاوی کد یکبار مصرف ورود شش رقمی است. این کد را وارد کنید.
 2. اکنون باید اطلاعات خود را تکمیل کنید. این اطلاعات نزد ایرانیکارت محفوظ می‌ماند و برای آغاز خرید و فروش قانونی اجباری است. بعد از تکمیل این اطلاعات اولیه به صفحه پنل اصلی هدایت می‌شوید.
 3. در پنل اصلی، در بخش سمت چپ بالای صفحه پنل کاربری را مشاهده می‌کنید. روی آن کلیک کنید تا منوی جدیدی باز شود و بتوانید گزینه احراز هویت را ببینید. احراز هویت شامل ارسال مدارک مالی و هویتی برای صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت است. این فرآیند سریعا توسط ایرانیکارت تایید می‌شود.
 4. مرحله بعد این است که در پنل اصلی و منوی سمت راست، گزینه‌ی “رمزارز (بیت کوین، تتر و …)” و بعد گزینه‌ی “خرید و فروش” را انتخاب کنید. شما به داشبورد خرید و فروش هدایت خواهید شد و هزاران ارز دیجیتال را در لیست پایین صفحه خواهید دید. اکنون باید نام مانا را به انگلیسی تایپ کنید. سپس گزینه‌ی خرید را انتخاب کنید.
 5. اکنون در صفحه خرید ارز مانا، مبلغ مورد نظر و شبکه انتقال مانا را مشخص کنید و روی گزینه‌ی “مرحله بعدی” کلیک کنید.
 6. در این مرحله باید یک ولت برای دریافت رمزارز انتخاب کنید. پس از تایید و پرداخت رمزارز شما خریداری خواهد شد.

مراحل فروش mana به صرافی ایرانیکارت

 1. برای فروش مانا نیز در پنل کاربری، از بخش “رمزارز (بیت کوین، تتر و …)” گزینه “خرید و فروش” را انتخاب کنید.
 2. پس از انتخاب رمزارز، مقدار مانا برای فروش و شبکه‌ای که مانا روی آن قرار دارد را نیز مشخص کنید. سپس تعیین کنید که پول را می‌خواهید به حساب بانکی خود بفرستید یا در حساب ایرانیکارت نگه دارید.
 3. در مرحله بعد، ایرانیکارت به شما آدرس کیف پول مانا را اعلام می‌کند. رمزارز خود را به آدرس اعلامی منتفل کنید. بدیهی است که مقدار هزینه تراکنش شبکه را نیز باید در ولت خود اضافه کنید.
 4. پس از تایید انتقال، معادل ریالی رمزارز، به حساب انتخابی شما واریز خواهد شد.

فروش و خرید ارز دیجیتال مانا بدون احراز هویت

صرافی‌ها به عنوان درگاه‌های ارسال و دریافت پول، همیشه تحت نظر دولت‌ها هستند و باید مقررات مالی تعیین شده را رعایت کنند. همه‌ی صرافی‌ها موظف هستند که قبل از ایجاد یک فضای آنلاین برای خرید و فروش هر ارز دیجیتال، بدانند که چه کسی خرید و فروش انجام می‌دهد.
این فرآیند که به آن احراز هویت گفته می‌شود، در سراسر جهان برای همه صرافی‌ها وجود دارد. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت هم با توجه به قوانین کشور، احراز هویت را اجباری کرده است.

ارز دیجیتال مانا (Mana) چیست؟

ارز دیجیتال مانا، توکن اختصاصی پروژه‌ی بزرگ متاورسی دسنترالند است. دسنترالند قدیمی‌ترین پروژه ارز دیجیتال در فضای متاورس و بزرگترین پروژه متاورس از نظر ارزش بازار است. دیسترالند دنیای مجازی است که در آن کاربران می‌توانند املاک دیجیتال، کالاهای مجازی و خدمات مجازی را به هم دیگر بفروشند. دسنترالند یک نمایش مجازی از دنیای واقعی، با آواتارهای سه بعدی افراد، ارتباطات همتا به همتا، ساختمان‌های مجازی، خدمات مجازی و مالکیت واقعی دارایی‌ها است.

یکی از ویژگی‌های بارز دسنترالند، ماهیت غیرمتمرکز پروژه است. این متاورس به جای اینکه توسط هیئت مدیره یا مدیرعامل کنترل شود، توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) کنترل می‌شود. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور جمعی پروژه را اداره کنند و مالک آن باشند.

ارز دیجیتال مانا که ارز اختصاصی این پروژه است، یکی از پرسودترین ارزهای دنیای کریپتو در سال ۲۰۲۱ بود. رشد حیرت‌انگیز این پروژه به دنبال ترند شدن متاورس باعث جلب توجه این پروژه شد و باعث شد که ارز بازار آن از ۱ میلیارد دلار بگذرد. مانا هنوز هم بزرگترین پروژه متاورس است و بازیکنان برای هر کاری در این پروژه نیاز به خرید مانا دارند.

بازی دسنترالند و توکن بومی

دسنترالند مبتنی بر بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده و دارای دو توکن بومی است. این توکن‌ها نه تنها در فعالیت‌های متاورس مورد نیازاند، بلکه برای کسانی که می خواهند از طریق DAO، گروه خودمختار مدیر متاورس، در تصمیم‌گیری‌ها شرکت کنند هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دو توکن عبارتند از:

MANA: یک توکن ERC-20 که برای خرید اقلام مجازی از Decentraland Marketplace یا خرید خدماتی مانند یک فضای مجازی استفاده می‌شود.

LAND: یک NFT که نشان دهنده سرزمین مجازی در جهان دسنترالند است. هنگامی که یک کاربر مالک LAND شد، کنترل کاملی بر برنامه‌ها و ساختمان‌هایی که در زمین ایجاد می‌کند را دارد.

تاریخچه مانا

مانا در بازار ریزشی سال 2017 وارد بازار شد و قیمت آن به تدریج تا سال 2020 تا 0.007 کاهش پیدا کرد. در ۲۵ نوامبر ۲۰۲۱، مانا بعد از صحبت‌های مارک زاکربرگ در مورد اهمیت این پروژه در فضای متاورس با رسیدن به ارزش بازار بی‌سابقه خود (ATH) به مبلغ 7 میلیارد دلار، رشد چشمگیری را به نمایش گذاشت و توجه سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خود جلب کرد.
در این اوج، قیمت مانا به 5.84 دلار رسید که حدود 600 برابر بالاتر از پایین‌ترین قیمت این توکن بود. با این حال، از آن زمان، MANA کاهش قابل توجهی را تجربه کرد و ارزش بازار آن تقریباً 92.1٪ از ATH کاهش یافت. در حال حاضر مانا در همین بازه‌ی قیمتی خرید و فروش می‌شود.

ویژگی‌های مهم دسنترالند

 • دسنترالند از ابتدا برای تولیدکنندگان محتوا، مشاغل و افرادی ساخته شده است که به دنبال یک فضای هنری جدید، فرصت تجاری یا حتی سرگرمی هستند.
 • دسنترالند به 90601 قطعه زمین مجازی به نام Metaverse تقسیم شده است. هر قطعه زمین 16 متر در 16 متر (256 متر مربع) است و بر روی مختصات دکارتی x و y ثابت است.صاحبان زمین می‌توانند هر آنچه را که دوست دارند در املاک مجازی خود بسازند. کاربران می‌توانند ساختمان‌ها، بازی‌ها یا محتوای مجازی را برای تبلیغات و تجربه‌های پولی توسعه دهند.
 • کاربران در دسنترالند علاوه بر این می‌تواند مستقیماً درآمدزایی هم داشته باشد. کاربران می‌توانند املاک مجازی برای تبلیغات اجاره دهند. برخی از افراد نیز در این متاورس برگزار کننده ایونت هستند و از مالکان این فضاهای مجازی حقوق می‌گیرند.

مقایسه دسنترالند با سایر ارزهای متاورسی

دسنترالند قدیمی ترین پروژه در حال اجرا در فضای متاورس است یک مفهوم جدید را خلق کرد و به دنیای ارزهای دیجیتال آورد. متاورس قبلا مفهومی در دنیای بازی‌سازی و تکنولوژی‌های فضاسازی سه بعدی بود.
مانا نسبت به بقیه پروژه‌های متاورسی، پروژه‌ای قدیمی‌تر و جا افتاده‌تر که سال هاست در حال اجراست و به بلوغ رسیده است. این پروژه نزدیک به 300000 نفر کاربر فعال دارد که بیشتر از هر پروژه متاورسی دیگر است.

مانا کاملا غیر متمرکز و از طریق یک DAO مدیریت می‌شود. در دسنترالند کاملا به نظر بازی‌کنندگان احترام گذاشته می‌شود و این روش مدیریت باعث شده که گروه خودمختار دسنترالند یکی از الگوها برای بقیه پروژه‌های متاورسی باشد. مانا همچنین برند بزرگتری نسبت به رقیبان است و با شرکت‌های نامدارتری همکاری می‌کند.

تعداد ایونت‌های این پلتفرم بسیار بیشتر از رقیبان است چرا که دسنترالند بیشتر از این که برای بازی باشد، فضایی برای برگزاری ایونت و نمایش و تبلیغات است. دسنترالند طرفداران بسیار مشهوری مانند مارک زاکربرگ هم دارد که می‌توانند با یک توئیت باعث رشد انفجاری قیمت ارز مانا شوند.

آینده مانا چگونه خواهد بود؟

اعلام تغییر برند فیسبوک به متا بدون شک عاملی مهمی بود که قیمت MANA را به اوج رساند. پس از اعلام تغییر برند فیسبوک و عواملی که در گذشته بر قیمت MANA تأثیر گذاشت، چندین عامل جاری و آتی ممکن است بر ارزش آن تأثیر بگذارد.

شرکت متا (فیسبوک سابق) به عنوان یکی از باارزش‌ترین شرکت‌های جهان محرک اصلی ترند متاورس است و سرمایه‌گذاری خاصی که روی فضای متاورس (همانند توسعه عینک‌ها) داشته باعث شده که دیگر شرکت‌ها نیز مانند اپل به این فضا جذب شوند. همه این‌ها مسیر مانا را برای رشد در آینده بیشتر می‌کند.

متاورس مانا هنوز در بتدای مسیر خود است و هنوز به صورت جهانی مورد پذیرش قرار نگرفته است. با این حال، با پیشرفت فضای متاورس در سال‌های آینده به نظر می‌رسد که مانا نیز مسیر رشد سریع‌تری برای اضافه کردن کاربردهای بیشتر به متاورس داشته باشد.

تحلیل ارز مانا

بر اساس پیش‌بینی‌ها، انتظار می‌رود با شروع بازار صعودی قیمت مانا خط روند نزولی را بشکند تا در ماه‌های آینده حرکتی صعودی را آغاز کند. به صورت کلی عواملی مانند رشد کل بازار ارز دیجیتال، پیشرفت‌های تکنولوژیک پروژه، عرضه و تقاضا و… بستگی دارد. شما می‌توانید تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارز دیجیتال مانا را در ایرانیکارت مشاهده کنید.

آیا مانا برای سرمایه گذاری مناسب ‌است؟

دسنترالند مسیر پیشرفت و همکاری خود را ادامه می‌دهد. اخیرا کشور باربادوس توافق نامه‌ای را برای ایجاد اولین سفارت مجازی جهان در پلتفرم دسنترالند امضا کرده که نشان از علاقه دولت‌ها و نهادهای رسمی در فضای متاورس است. این پلتفرم همچنین توجه برندهای بزرگ جهانی مانند سامسونگ و گری اسکیل را به خود جلب کرده است و توانسته فضاهای مجازی به شرکت‌های بزرگی مثل آتاری بفروشد. علاوه بر این، افزایش ارزش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و قیمت‌های دارایی مجازی در Decentraland نشان‌دهنده بیشتر شدن تقاضا و سودآوری پلتفرم است. در حال حاضر روزانه 8 هزار نفر در این متاورس مشغول بازی و فعالیت هستند.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال مانا

MANA یک توکن ERC20 است، بنابراین کیف پول‌های متنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد. پیشنهاد ما استفاده از کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger است. این کیف پول‌های سخت افزاری، سرمایه شما را آفلاین ذخیره می‌کنند و کمتر در معرض نرم افزارهای مخرب هستند. چنانچه به دنبال دسترسی سریع و تراکنش‌های روزانه هستید، تراست ولت، متامسک و… نیز از چکله کیف پول‌های نرم افزاری محبوب برای ارز مانا محسوب می‌شوند.

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز مانا بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش مانا

دسنترالند اولین بار در سال ۲۰۱۵ رونمایی و در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد. سپس در سال ۲۰۲۰ به طور کلی در دسترس عموم قرار گرفت.

مانا بزرگترین پروژه متاورسی در دنیای ارزهای دیجیتال است و تعداد بازیکنان متاورس این مجموعه، حجم معاملات و ارزش بازار آن مدام در حال رشد است. با این حال تصمیم گیری درباره سرمایه‌گذاری باید بر اساس تحقیق خود کاربر صورت گیرد.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
Decentraland
5 از 1 رای ثبت شده