قیمت فلوکی اینو به دلار

0.0001808 -4.10%

قیمت فلوکی اینو به تومان

11 تومان
نماد FLOKI
رتبه بازار #53
معاملات روزانه 225,715,031
ارزش بازار فلوکی اینو 1,729,720,899.61
تغییرات 1 روزه -4.10%
کوین در گردش 9,568,767,766,697.39
بالاترین قیمت دیروز 11 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 10 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت فلوکی اینو

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.90% -4.10% 20.79% 7.01% -10.47% 27.84%

معرفی ارز دیجیتال فلوکی اینو

قیمت لحظه‌ای فلوکی اینو

رشد قیمت فلوکی اینو در سال 2021 و رسیدن به قیمت 0.00030 نشان داد که این ارز دیجیتال پتانسیل این را دارد که بتواند چند برابر شود. این ارز دیجیتال در سال 2022 ریزش کمی داشت که نشان‌دهنده بلوغ این ارز دیجیتال است. قیمت لحظه ای فلوکی اینو با نماد FLOKI مانند هر دارایی قابل معامله در سراسر دنیا بسته به عرضه و تقاضا است. هر چقدر تقاضا افزایش یابد به طبع قیمت فلوکی افزایش خواهد یافت. برای مشاهده قیمت لحظه ای فلوکی به دلار و هم چنین قیمت لحظه ای به تومان می توانید از مبدل قیمت و چارت فلوکی اینو در این صفحه استفاده کنید.

 

برای خرید ارز دیجیتال فلوکی از صرافی ایرانیکارت باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. وارد پنل کاربری خود شوید
 2. فرایند احراز هویت را تکمیل کنید.
 3. از بخش رمزارزها در منوی کاربری پنل رمزارز Floki را انتخاب کنید.
 4. مبلغ ریالی خود را وارد کرده و محاسبه گر فرایند را برای شما انجام می دهد.
 5. آدرس کیف پول خود را وارد کنید.
 6. وارد درگاه پرداخت ریالی شوید تا پس از پرداخت حجم فلوکی اینوی خریداری شده به کیف پول شما واریز شوند

فرآیند فروش فلوکی اینو با نماد FLOKI به ایرانیکارت نیز همانند خرید آن نیازمند داشتن حساب کاربری احراز هویت شده است.

بنابراین اگر قصد فروش فلوکی اینو به ایرانیکارت را داشته و از قبل حساب کاربری ندارید؛ اطلاعات خود را تکمیل کنید تا بتوانید درخواست را در ایرانیکارت ثبت کنید. به صورت کلی فرایند فروش فلوکی اینو به ایرانیکارت به صورت زیر است.

۱- در ایرانیکارت یک حساب کاربری بسازید.

۲- فرایند احراز هویت خود را به اتمام برسانید.

۳- از طریق مراجعه به بخش خرید و فروش ارز دیجیتال رمزارز فلوکی را انتخاب کنید.

۴- میزان FLOKI که قصد فروش آن را دارید وارد کنید، آدرس کیف پول ایرانیکارت را وارد کرده و پس از تایید انتقال، میزان ریالی آن به حساب ریالی شما واریز خواهد شد.

کارمزد معامله فلوکی در صرافی ایرانیکارت کمتر از 1 درصد است. 

شما با خرید از ایرانیکارت می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن معامله خود را انجام دهید.

همچنین محدودیت زمانی ندارید و در تمامی ساعت شبانه روز هم می‌توانید از پشتیبانی کمک بگیرید.

علاوه بر این، کارمزد صرافی ایرانیکارت برای هر خرید و فروش فلوکی کمتر از تمامی صرافی‌های ایرانی و خارجی است.

 

خالق این پروژه هویت نامعلومی دارد اما تیم توسعه دهنده آن‌ها شامل گروهی از افراد شناخته شده در فضای وب با نام‌های B، PetaByte Capital، Saber و MrBrown Whale هستند و توسعه‌دهنده اصلی آن هم شخصی به نام جکی ژو است. 

دلایل زیادی وجود دارد که فلوکی اینو را تبدیل به یک میم کوین خاص می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها دلایل زیر هستند:

 • جامعه طرفداران قوی
 • حمایت ایلان ماسک از این پروژه
 • مکانیسم کاهش عرضه
 • پاداش این ارز به صورت منظم برای افرادی که فلوکی نگه می‌دارند
 • پایبندی به نقشه‌راه تعیین شده
 • ورود به فضاهای جدید متاورس و دیفای

بزرگترین پشتوانه ارز دیجیتال فلوکی اینو جامعه طرفداران آن است. این پروژه توسط جامعه طرفداران آن احیا شد و در حال حاضر بیشتر از ده هزار نفر در سراسر دنیا این ارز دیجیتال را نگهداری می‌کنند. این پروژه‌ همچنین طرفداران شناخته‌شده‌ای در فضای آنلاین دارد و ارتباطات احتمالی با ایلان ماسک نیز ممکن است باعث جلب توجه سرمایه‌گذاران بیشتری به این پروژه بشود.  

ارزهای دیجیتال ترند

Formation Fi
FORM
139.36%
0.0003691
Wall Street Games (old)
WSG
91.91%
0.000000000947
Galxe
GAL
50.61%
3.88
CouponBay
CUP
47.47%
0.0001001
Moomonster
MOO
38.24%
0.0005427
Gods Unchained
GODS
38.05%
0.3812
UNKJD
MBS
34.08%
0.0112
PERI Finance
PERI
29.14%
0.1632

خرید فلوکی در صرافی ایرانیکارت‌

فلوکی همانند دوج کوین، شیبا، بیبی دوج، پپه، پپه 2 و … یکی از میم کوین‌هایی است که به دلیل ارتباط با دوج کوین و ایلان ماسک و رشدهای نجومی خود محبوب شده است. با این حال، این ارز در تعداد کمی از صرافی‌های ایرانی پشتیبانی می‌شود و ایرانیکارت جزو اولین صرافی‌هایی است که امکان خرید و فروش فلوکی را فراهم کرده است. 

در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید به تومان، فلوکی بخرید و کارمزد کمتری نسبت به صرافی‌های دیگر بپردازید. همچنین ایرانیکارت پشتیبانی 24 ساعته دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند خرید در کنار شماست. 

خرید فلوکی در ایران

تعداد صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال که به ایرانیان خدمت می‌دهند بسیار کم است و بین همین صرافی‌ها هم خطراتی مثل بلوکه کردن سرمایه و درخواست احراز هویت با پاسپورت غیر ایرانی وجود دارد. صرافیارز دیجیتال ایرانیکارت امکان خرید فلوکی اینو را بدون بروز چنین مشکلاتی در ایران فراهم کرده است. شما به جای تبدیل سرمایه به دلار و خرید دلاری فلوکی، می‌توانید این ارز را مستقیم از ایرانیکارت خریداری کنید تا کارمزد کمتری بپردازید.

علاوه بر این، میم کوین‌ها به دلیل این که قیمت پایینی دارند، گاهی در تبدیلات دلاری و ریال شما را دچار مشکل می‌کنند. ایرانیکارت صفحه محاسبه‌گرهای لازم برای تبدیل قیمت را برای شما ایجاد کرده تا خریدتان آسان شود. 

حداقل و حداکثر مقدار خرید فلوکی در صرافی ایرانیکارت

صرافی ایرانیکارت مانند هر صرافی دیگری برای رعایت مسائل امنیتی و قانون بانکی، حداقل و حداکثری را برای خرید و فروش ارز فلوکی تعیین کرده است. کمترین مقدار قابل سفارش برای خرید فلوکی بر اساس نرح دلار متغیر است. شما می‌توانید مقدار دقیق حداقل و حداکثر خرید را در پنل خود بعد از ثبت نام مشاهده کنید.

فروش فلوکی در صرافی ایرانیکارت

میم کوین‌ها معمولا نقدینگی کمتری نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال دارند و ریزش و صعود قیمت آن‌ها هم بیشتر است. صرافی ایرانیکارت امکان فروش لحظه ای فلوکی را برای شما ایجاد کرده است. به این ترتیب در هر زمان از روز و در هر شرایط بازار می‌توانید فلوکی خود را به ایرانیکارت بفروشید.

فروش فلوکی در ایران 

میم کوین‌ها معمولا خریداران کمی دارند و به همین دلیل به سختی می‌توانید خریداری پیدا کرد که حتی در مبالغ بالا از شما به ریال یا تومان فلوکی بخرد. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت با فراهم کردن امکان خرید و فروش آنی مشکل شما برای انتظار برای پر شدن سفارش را حل کرده و در ثانیه تا سقف مبلغ تعیین شده از شما فلوکی می‌خرد. 

حداقل و حداکثر مقدار فروش فلوکی در صرافی ایرانیکارت

طبق قوانین تعیین‌شده از سمت صرافی ایرانیکارت بر اساس قوانین کشور، کمترین و بیشترین مقدار فروش فبوکی متغیر است. بهتر است از طریق پنل کاربری خود برای مشاهده مقدار دقیق اقدام کنید. اگر قصد دارید مقدار بیشتری از این ارز را بفروشید باید با کارشناسان ایرانیکارت تماس بگیرید.

مراحل خرید و فروش فلوکی از صرافی ایرانیکارت

خرید و فروش ارز دیجیتال فلوکی در صرافی ایرانیکارت به سه مرحله احراز هویت، ثبت سفارش و پرداخت تقسیم شده است. کل این فرآیند کمتر از ده دقیقه طول خواهد کشید و خرید و فروش‌ها به صورت آنی است. 

مراحل خرید فلوکی از صرافی ایرانیکارت

۱- قدم اول برای خرید فلوکی از صرافی ایرانیکارت این است که به صفحه اصلی صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت به آدرس iranicard.ir مراجعه کنید. در گوشه بالای تصویر باید روی گزینه ورود/ثبت نام بزنید.

۲- بعد از این مرحله، به صفحه ثبت نام هدایت می‌شوید. در صورتی که ثبت نام نکرده‌اید باید روی گزینه “ساخت حساب کاربری” کلیک کنید.

۳- حالا باید در بخش شماره موبایل، شماره در دسترس خود را وارد کنید و گزینه “ثبت نام در ایرانیکارت” را بزنید.

۴- پیامکی حاوی یک کد به شماره همراه شما ارسال خواهد شد و بعد از این مرحله به صفحه دیگری هدایت می‌شوید. این کد را باید در بخش “کد تایید” وارد کنید. سپس اطلاعات اولیه خود مثل نام و نام خانوادگی را وارد کرده و یک رمز امن هم انتخاب کنید و آن را در کادر مورد نظر بنویسید. 

۵- بعد از این مرحله به صفحه پنل اصلی هدایت می‌شوید. برای احراز هویت در گوشه‌ی بالای صفحه، گزینه احراز هویت را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. در صفحه احراز هویت از شما خواسته می‌شود که سلفی خود به همراه تعهدنامه را برای ایرانیکارت ارسال کنید. حساب شما سریعا تایید خواهد شد.

۶- بعد از احراز هویت باید در صفحه اصلی پنل روی گزینه “رمزارز (بیت کوین، تتر و …) و بعد روی ” خرید و فروش” کلیک کنید. 

۷- در این مرحله وقتی به صفحه ارزهای دیجیتال بروید، لیست همه ارزهای دیجیتالی که ایرانیکارت برای خرید و فروش فراهم کرده را خواهید دید. برای پیدا کردن فلوکی باید نام آن را در نوار جستجو بنویسید. وقتی نام ارز فلوکی در صفحه مشخص شد روی گزینه خرید بزنید.

۸- در صفحه خرید فلوکی اینو، ابتدا باید شبکه BNB SMART CHAIN را انتخاب کنید. سپس مقدار ریالی خرید خود را مشخص کنید. وقتی عدد دلخواه خود را بزنید، ایرانیکارت مقدار فلوکی معادل را محاسبه می‌کند. رقم وارد شده باید بین حداقل خرید و حداکثر خرید باشد. وقتی که مبلغ مورد نظر را ثبت کردید روی گزینه “مرحله بعدی” بزنید.

۹- بعد از این مرحله، صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که باید آدرس کیف پول بلاکچینی خود را در آن وارد کنید. فلوکی اینو خریداری شده شما به صورت خودکار به این کیف پول واریز خواهد شد. در بخش عنوان هم یک نام باید برای کیف پول خود بنویسید. بعد از این مرحله روی گزینه “ذخیره کیف پول” بزنید.

۱۰- بعد از تایید کیف پول، اطلاعات خرید به شما نشان داده خواهد شد. پس از این مرحله به درگاه خرید هدایت خواهید شد تا پرداخت خود را انجام دهید. تعداد فلوکی مورد نظر به صورت خودکار به کیف پول مورد نظر شما ارسال خواهد شد. 

* توجه داشته باشید که آدرس کیف پول خود را به دقت وارد کنید چرا که در صورت اشتباه بودن آن سرمایه شما از دست می‌رود و ایرانیکارت مسوولیتی بابت اشتباه شما ندارد.

مراحل فروش فلوکی به صرافی ایرانیکارت 

برای فروش ارز دیجیتال فلوکی هم باید ابتدا ثبت نام و احراز هویت کرده باشید. فرآیند ثبت نام و احراز هویت دقیقا مشابه روند خرید است که در مرحله قبل گفته شد. پس از ثبت نام و احراز هویت باید به پنل اصلی ایرانیکارت بروید و روی گزینه “رمزارز (بیت کوین، تتر و …) بزنید و بعد گزینه خرید و فروش را انتخاب کنید.

در صفحه داشبورد ارزهای دیجیتال، باید نام فلوکی را جستجو کنید و بعد روی گزینه فروش بزنید. 

در این مرحله شبکه مورد نظر را روی BNB SMART CHAIN قرار دهید. بعد، مقدار فلوکی که قصد دارید بفروشید را وارد کنید. ایرانیکارت به صورت خودکار مبلغ ریالی آن را حساب خواهد کرد. پس از این مرحله، باید روی مرحله بعدی کلیک کنید. 

در مرحله بعد، باید انتخاب کنید که در ازای فلوکی، پول به حساب بانکی شما ریخته شود و یا قصد دارید در حساب کاربری شما در ایرانیکارت بماند. پس از انتخاب بین این دو گزینه بعد به مرحله بعد بروید.

در این مرحله شما باید آدرس کیف پولی که ایرانیکارت در اختیار شما قرار می‌دهد را کپی کنید و در صرافی یا ولتی که فلوکی دارید وارد کنید و برای ایرانیکارت فلوکی بفرستید. 

بعد از تایید تراکنش باید لینک تراکنش را در کادر مشخص شده کپی کنید و گزینه “ثبت سفارش” را بزنید. بعد از این که تراکنش بررسی شد پول ریالی به حساب بانک یا حساب کاربری ایرانیکارت شما ارسال خواهد شد. 

فروش و خرید فلوکی بدون احراز هویت

طبق قوانین کشور، تمامی صرافی‌ها موظف هستند که کاربران خود را پیش از هر گونه خرید و فروش ارز دیجیتال احراز هویت کنند. پس امکان خرید و فروش فلوکی اینو بدون احراز هویت در صرافی ایرانیکارت وجود ندارد. همچنین بقیه صرافی‌هایی که بدون احراز هویت در ایران امکان خرید و فروش به شما می‌دهند، غیرقانونی هستند. 

مزایا فروش و خرید فلوکی در صرافی ایرانیکارت

خرید و فروش در صرافی ایرانیکارت فوری است. همچنین خریدهای شما مطابق با قیمت جهانی فلوکی خواهد بود. کارمزد ایرانیکارت برای خرید و فروش نیز کمتر از 1 درصد است که بسیار پایین‌تر از صرافی‌های خارجی و ایرانی است. 

ایرانیکارت با اتصال به شبکه بانکی، در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌تواند دارایی فلوکی را برای شما نقد کند. تمامی پرداخت‌ها در این صرافی ارز دیجیتال خودکار است و در همه‌ی ساعات شبانه‌روز می‌توانید خرید و فروش انجام دهید.

از دیگر مزایای خرید و فروش فلوکی در صرافی ایرانیکارت پشتیبانی آنلاین و تلفنی این صرافی است که در تمامی مراحل خرید به شما کمک خواهد کرد. 

ارز دیجیتال فلوکی چیست؟

Floki Inu یک توکن در شبکه اتریوم و بایننس اسمارت چین است که در سال 2021 و همزمان با انفجار قیمت دوج کوین راه‌اندازی شد. این میم کوین که با لوگوی سگ شیبا راه‌اندازی شده است، به خاطر شباهتش با دوج کوین و همبستگی قیمتی که با دوج کوین دارد شناخته می‌شود.

 فلوکی در فضای متاورس و بازارهای NFT متمرکز است. این ارز دیجیتال یک متاورس بازی به نام Valhalla دارد و یک بازار NFT هم راه‌اندازی کرده است. این پروژه که هم نام اسم سگ خانگی ایلان ماسک است، هر بار با هر اشاره به این شخصیت، با انفجار قیمتی مواجه می‌شود و همین سودهای فلوکی باعث شده که این پروژه بین طرفداران و سرمایه‌گذاران محبوب باشد. 

فلوکی در ابتدا توسط یک برنامه نویس ناشناس ایجاد شد که پروژه را خیلی زود رها کرد. کمی بعد، طرفداران این پروژه جمع شدند و دوباره این پروژه را ادامه دادند. فلوکی امروز توسط یک تیم پنج نفره هدایت می‌شود و حدود 20 برنامه‌نویس روی پروژه آن کار می‌کنند. 

توکنومیک ارز دیجیتال فلوکی  FLOKI

ارز دیجیتال فلوکی در حال حاضر 9 تیلیارد و نیم توکن در گردش دارد و کل توکن‌های فلوکی در حال حاضر حدود 9.9 تیلیارد است. فلوکی عرضه محدود ندارد اما تولید FLOKI از طریق یک مدل کاهش تورم سنتی است که عرضه توکن‌ها را کاهش می‌دهد و ارزش توکن را افزایش می‌دهد. درصد مشخصی از توکن‌ها در هر تراکنش سوزانده می‌شوند که FLOKI را به یک توکن ارزشمند در گذر زمان تبدیل می‌کند. همچنین بخشی از هزینه ثبت تراکنش به هولدرهای فلوکی داده می‌شود.

تاریخچه فلوکی

فلوکی اینو در سال 2021 ساخته شد و با قیمت 0.00000002 معامله می‌شد که کمترین قیمت تاریخچه قیمت فلوکی است. این میم کوین در مدت کوتاهی به قیمت 0.0000042 رسید و در همین محدوده خرید و فروش می‌شد. 

مدت زیادی نگذشت که توئیت‌های ایلان ماسک و رشد قیمتی دوج کوین باعث شد که این ارز دیجیتال سقف تاریخی خود را بشکند و به قیمت 0.00030 برسد. این اتفاق در 4 نوامبر 2021 افتاد. در این روز قیمت فلوکی اینو 1600 برابر شده بود. 

بعد از ریزش شدید بازار در سال 2022، قیمت این ارز دیجیتال هم کاهش پیدا کرد و پایین‌ترین قیمت فلوکی در این سال محدوده 0.000005 بود که نشان از ثبات قیمتی فلوکی دارد. این ارز دیجیتال به دنبال رشد بازار در سال 2023 و 2024 رشد قیمتی زیادی داشته و در محدوده 0.000020 تا 0.000060 معامله می‌شود و هنوز یک دهم بالاترین قیمت تاریخی خود است. 

ارتباط ایلان ماسک و فلوکی اینو

ایلان ماسک به صورت غیرمستقیم باعث راه اندازی فلوکی اینو شده است. ماسک در سال 2021 توییتی منتشر کرد و اعلام کرد که شاید اسم سگش را فلوکی بگذارد. ماسک علاقه زیادی به سگ‌ها و خصوصا این نژاد سگ دارد و همنام بودن فلوکی و سگ ماسک باعث شده که این ارز دیجیتال در کانون توجه باشد.

ماسک هر از چند گاهی عکس‌هایی از سگ خود فلوکی را پست می‌کند و یا در توئیت‌هایش به فلوکی اشاره می‌کند. این اشارات همیشه باعث رشد شدید قیمت فلوکی و خوشحالی طرفداران این پروژه می‌شود. 

علاوه بر این، پروژه فلوکی اینو با پروژه Million Gardens شراکت دارد که متعلق به برادر ایلان ماسک یعنی کیمبال ماسک است. به دلیل همین روابط برخی از افراد شایعه می‌کنند شاید این ارز توسط ماسک یا نزدیکان او ساخته و هدایت می‌شود. 

امنیت شبکه فلوکی

از آن جایی که این توکن، روی شبکه‌ اتریوم و بایننس است، امنیت آن تا حدی به امنیت این بلاکچین مرتبط است. هر دوی این بلاکچین‌ها هم امنیت بالایی دارند. قرارداد هوشمند این پروژه نیز توسط شرکت بزرگ بررسی امنیت Certik مورد بررسی قرار گرفته است. فلوکی در این بررسی نمره 91 از 100 را گرفته است که نشان می‌دهد که نقص‌های امنیتی مانند امکان دستکاری استخرها و زیاد کردن ناگهانی توکن‌ها در آن وجود ندارد. این ارز دیجیتال با Certik برای سایر کمک‌های امنیتی قرارداد همکاری دارد.

آینده فلوکی اینو

بررسی رود مپ فلوکی اینو نشان می‌دهد که آینده روشنی خواهد داشت. این پروژه در حال تکمیل فروشگاه جدید خود به نام Flokishop برای خرید و فروش لباس و پوشاک با لوگوی فلوکی و والهالا است. همچنین در آینده قرار است که روی بلاکچین‌های دیگر قابل خرید و نگهداری باشد. 

در بخش متاورس هم فلوکی قرار است که والهالا را گسترش دهد و علاوه بر این، قرار است دانشگاه فلوکی اینو را نیز راه اندازی کند که فضایی برای یادگیری در متاورس فلوکی است. 

تکمیل امور مالی غیرمتمرکز با توسعه بخش وام و ارائه کارت اعتباری فلوکی از دیگر نقشه‌های فلوکی برای آینده است. علاوه بر این‌ها، قرار است کسب درآمد غیرفعال خود را در 2 فاز تکمیل کنید. راه‌اندازی شبکه اصلی بلاکچین اختصاصی فلوکی نیز یکی از برنامه‌های جاه‌طلبانه این پروژه است. 

تحلیل ارز فلوکی

بیشتر پیش‌بینی‌ها اعلام می‌کنند که سال 2024 سال خوبی برای ارزهای دیجیتال از جمله فلوکی اینو است. اگر FLOKI بتواند در این سال به اهداف خود عمل کند، پیش‌بینی قیمت صعودی خواهد بود و احتمالا به اعدادی مثل 0.00008 دلار برسد. در عوض اگر بازار شرایط نامساعدی را تجربه کند، پیش‌بینی قیمت نزولی است و در قیمتی نزدیک به 0.00001056 دلار معامله خواهد شد.

اگر شتاب بازار و احساسات سرمایه گذاران خیلی زیاد باشد و توئیت‌های ماسک هم به کمک فلوکی بیاید، قیمت فلوکی ممکن است به  0.0003437 دلار فراتر برسد که ATH (سقف تاریخی) قبلی این ارز است و شاید از این قیمت هم بالاتر برود.

آیا فلوکی برای سرمایه گذاری مناسب ‌است؟

فلوکی در حال حاضر در محدوده قیمتی نزدیک به کف قیمت سال 2022 قرار دارد. اگر چه قیمت این ارز دیجیتال اخیرا رشد زیادی داشته اما هنوز هم با سقف تاریخی خود فاصله دارد. 

فلوکی اگر بتواند نقشه راه خود را به درستی پیش ببرد، احتمالا در بازار صعودی بعدی بارها توسط توئیت‌های ماسک و طرفداران مشهورش رشد قیمت خواهد داشت. نگاهی به رود مپ این پروژه، قیمت مناسب توکن و همچنین ارتباطاتی که با ماسک دارد باعث شده که فلوکی سرمایه‌گذاری مناسبی باشد.

تفاوت فلوکی اینو با میم کوین‌های دیگر

فلوکی اینو برخلاف بسیاری از میم کوین‌ها، نقشه راه مشخصی برای راه اندازی بازار NFT  و حضور در فضای متاورس داشته است. همچنین، این پروژه برای کاربردهای دیفای هم یک پلتفرم جداگانه به نام FlokiFI راه اندازی کرده تا در فضای امور مالی مانند وام دهی نیز فعال باشد. با این حال، یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌هایی فلوکی با بقیه میم کوین‌ها مکانیزم توکن سوزی آن است که باعث می‌شود به طور مداوم عرضه آن کاهش پیدا کند.

از دیگر ویژگی‌های خاص فلوکی اینو پاداشی است که به طور مستمر به هولدرهای خود پرداخت می‌کند و در پروژه‌های دیگر کمتر دیده می‌شود. ارتباط نزدیک این میم کوین با ایلان ماسک و خصوصا توئیت‌های او با موضوع سگ شیبا نیز از دیگر تفاوت‌های نزدیک این ارز دیجیتال با بقیه میم کوین‌های دارای تم سگ شیبا است. 

بهترین کیف پول‌های فلوکی

از آن جایی که فلوکی امکان خرید روی شبکه اتریوم و بایننس اسمارت چین را دارد، از کیف پول‌های هر دو بلاک چین می‌توان برای نگهداری فلوکی استفاده کرد. بهترین کیف پول برای نگهداری فلوکی اینو، کیف پولی است که امنیت و قابلیت اطمینان بالایی داشته باشد و در عین حال قابل استفاده و راحت برای کاربران باشد. در این راستا، چندین کیف پول مختلف برای نگهداری فلوکی اینو در دسترس است که بهترین آن‌ها عبارتند از:

 1. کیف پول نرم افزاری: کیف پول‌های نرم افزاری به عنوان یکی از پراستفاده‌ترین کیف پول‌ها در دنیای رمز ارز شناخته می‌شوند و برای نگهداری فلوکی اینو نیز قابل استفاده هستند. متامسک، تراست ولت و بایننس چین از کیف پول‌هایی هستند که از غلوکی پشتیبانی می‌کنند.
 2. کیف پول‌های سخت افزاری: این نوع از کیف پول‌ها به عنوان یکی از امن‌ترین کیف پول‌ها برای نگهداری رمز ارز‌های دیجیتال شناخته می‌شود و برای نگهداری فلوکی اینو نیز قابل استفاده هستند. لجر ( ledger) از برندهای محبوب کیف پول‌های سرد محسوب می‌شود که از ارز دیجیتال فلوکی پشتیبانی می‌کند.

در نهایت، انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری فلوکی اینو بستگی به نیازها و الزامات شما دارد و باید با توجه به این موارد انتخابی مناسب را انجام دهید.

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز دیجیتال بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش فلوکی

فلوکی روی شبکه Binance Smart Chain و اتریوم است ولی چون کارمزد شبکه Binance Smart Chain کمتر است استفاده از این شبکه برای خرید و فروش و نگهداری Floki رواج بیشتری دارد. 

خیر. ارز دیجیتال فلوکی توسط مکانیسم خاص این پروژه به صورت خودکار تولید و سوزانده می‌شود.

شت کوین‌ها معمولا اهداف بلندمدت خاصی ندارند اما نقشه‌راه و پیشرفت فلوکی اینو نشان داده که میم کوینی بدون هدف نیست

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟