قیمت Harmony به دلار

0.0185 4.42%

قیمت Harmony به تومان

1,104 تومان
نماد ONE
رتبه بازار #256
معاملات روزانه 7,729,976
ارزش بازار Harmony 258,758,326.45
تغییرات 1 روزه 4.42%
کوین در گردش 14,004,589,991.76
بالاترین قیمت دیروز 1,100 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 1,030 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت Harmony

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.41% 4.42% -18.95% -4.01% -5.98% -46.06%

معرفی ارز دیجیتال Harmony

قیمت لحظه‌ای هارمونی 

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت امکان مشاهده قیمت لحظه‌ای هارمونی را به دلار و تومان فراهم کرده است. علاوه بر ابزار تبدیل قیمت، نمودار قیمت بر اساس دلار و تومان هم در اختیار دارید. این قیمت مطابق با قیمت جهانی نوسان دارد و خرید و فروش‌های شما مطابق مراجع جهانی خواهد بود.

 • مرحله اول، ثبت نام است و باید اطلاعات خود مانند شماره موبایل را وارد کنید.
 • مرحله دوم، احراز هویت است و شما باید سلفی خود به همراه عکس تعهد نامه و کارت ملی را برای ایرانیکارت ارسال کنید.
 • مرحله سوم خرید است. برای خرید باید به داشبورد اصلی ارز دیجیتال مراجعه کنید و نام هارمونی را جستجو کنید. بعد از پیدا کردن صفحه خرید هارمونی باید مبلغ و کیف پول مورد نظرتان را تعیین کنید.
 • خرید بعد از پرداخت به صورت اتوماتیک اجرا خواهد شد.

همانند مراحل خرید:

 • مرحله اول، ثبت نام است و باید اطلاعات خود مانند شماره موبایل را وارد کنید.
 • مرحله دوم، احراز هویت است و شما باید سلفی خود به همراه عکس تعهد نامه و کارت ملی را برای ایرانیکارت ارسال کنید.
 • مرحله سوم فروش است. برای فروش باید به داشبورد اصلی ارز دیجیتال مراجعه کنید و نام هارمونی را جستجو کنید. بعد از پیدا کردن صفحه فروش هارمونی باید مبلغ و تعداد مورد نظرتان را تعیین کنید.
 • مرحله چهارم ارسال است. در این مرحله رمزارز را به آدرس کیف پول ایرانیکارت ارسال کنید
 • پس از تایید انتقال، معادل ریالی به حساب شما واریز خواهد شد.

در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

 • احراز هویت سریع
 • پشتیبانی بیش از 1000 رمزارز
 • پشتیبانی در تمامی ساعت‌های شبانه‌روز
 • امکان خرید و فروش در تمامی ساعات هفته
 • امکان پرداخت به تومان از تمامی بانک‌های معتبر کشور
 • خرید فوری با امکان خرید مستقیم از صرافی
 • کارمزد کمتر از 1 درصد

هارمونی در سال  2017 توسط استفان تزی که قبلا برای مایکروسافت، گوگل و اپل کار کرده بود، تاسیس شد. استفن محقق مایکروسافت ریسرچ، مهندس زیرساخت ارشد در گوگل و مهندس اصلی رتبه بندی جستجو در اپل بود. او تجربیات موفق دیگری هم در زمینه راه‌اندازی استارتاپ‌های مبتنی بر موبایل دارد و قبلا Spotsetter را تاسیس کرده بود که توسط اپل خریداری شد.

هولدرها بزرگترین پشتوانه هارمونی هستند. در حال حاضر 150 هزار نفر در سراسر دنیا ارز هارمونی در کیف پول خود نگه داری می‌کنند.
همچنین تیم این ارز دیجیتال هم یکی دیگر از پشتوانه‌های مهم این ارز است. تیمی از مهندسان و محققانی که زیرساخت‌های جهانی را در گوگل، اپل، آمازون و مایکروسافت ایجاد کرده اند در هارمونی مشغول به فعالیت هستند. هسته اصلی این تیم 12 مهندس برتر در زمینه بلاکچین هستند.

سرعت بالا نسبت به دیگر بلاکچین‌ها، کارمزد نزدیک به صفر، مقیاس‌پذیری بالا و همچنین ورود به بازارهای NFT از جمله ویژگی‌های خاص هارمونی است.

ارزهای دیجیتال ترند

Carry
CRE
258.96%
0.00431
HXAcoin
HXA
199.81%
0.00001568
MobiFi
MoFi
52.22%
0.00487
Revain
REV
46.81%
0.00004419
Pando Token
PTX
44.96%
0.0002899
The Unfettered Ecosystem
SOULS
43.53%
0.00285
Delphy
DPY
31.78%
0.00461
Blockchain Brawlers
BRWL
بلاکچین برالرز
30.49%
0.0118

خرید ارز دیجیتال هارمونی Harmony در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت‌

ارز دیجیتال هارمونی مانند ارزهای دیجیتال هولوچین، سلرنتورک، زیلیکا، نئو، کازماس و… یکی از ارزهای دیجیتال برتر بازار است. صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ایرانی است که امکان خرید ارز دیجیتال هارمونی را فراهم کرده است. خرید ارز دیجیتال هارمونی از صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت به صورت فوری است و امکان خرید در 24 ساعت شبانه‌روز وجود دارد.

خرید ارز دیجیتال هارمونی در ایران

شما با خرید هارمونی در ایران، مشکلات رایج که کاربران ایرانی در صرافی‌های خارج با آن روبرو هستند را نخواهید داشت. در سال‌های اخیر چندین مورد از مسدود شدن حساب ایرانی‌ها در صرافی‌های خارجی گزارش شده است و بسیاری از این صرافی‌ها هنوز هم سرمایه ایرانیان را پرداخت نکرده‌اند.
خرید هارمونی در ایران از صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت، خطر این نوع مشکلات را به صفر می‌رساند. ایرانیکارت در چهارچوب قوانین کشور فعالیت می‌کند و تحت نظر بانک مرکزی است. بنابراین شما با خرید هارمونی در ایران با کارمزد ریالی کمتر، خریدی راحت‌تر خواهید داشت.

حداقل و حداکثر مقدار خرید هارمونی one در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت برای جلوگیری از رفتارهای مخرب حداقل و حداکثر مشخصی را برای خرید هارمونی ایجاد کرده است که این رقم، برای خرید روزانه است.
کمترین مقدار قابل سفارش 251 واحد ارز هارمونی و بیشترین مقدار قابل سفارش نیز 17568 واحد است. این مبلغ ممکن است در آینده تغییر کند. بنابراین مقدار دقیق این مبلغ را هنگام وارد کردن سفارش در پنل کاربری خود مشاهده کنید.

فروش رمز ارز هارمونی در صرافی ایرانیکارت

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت امکان فروش ارز دیجیتال هارمونی را بر اساس ریال برای شما فراهم کرده است. برای این کار کافی است که ابتدا از طریق ماشین حساب این صرافی، مبلغ مورد نظر هارمونی که در اختیار دارید را محاسبه کنید. سپس در ازای پرداخت همان مقدار هارمونی به ولت صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت، معادل ریالی آن را دریافت کنید. این مبلغ مستقیما به شماره حساب تایید شده شما واریز خواهد شد و محدودیت زمانی هم ندارد. هر زمانی از شبانه‌روز که بخواهید می‌توانید بدون استفاده از صرافی‌های خارجی، در ایران سفارش فروش هارمونی را ثبت کنید.

فروش هارمونی one در ایران

فروش ارز وان در صرافی‌های خارجی نیز امکان‌پذیر است اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی‌های خارجی قوانین مربوط به خود را دارند. برای مثال ایران تحت قوانین بین المللی، تحریم است. بنابراین صرافی‌های خارجی می‌توانند سرمایه ایرانیان را بلوکه کنند.
این در حالیست که فعالیت در صرافی‌های معتبر داخلی این ریسک را از بین می‌برد. با استفاده از صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌توانید هارمونی خود را بفروشید و به جای آن ریال ایران دریافت کنید.

حداقل و حداکثر مقدار فروش هارمونی در صرافی ایرانیکارت

فروش هارمونی بدون هیچ سقفی ممکن است برای صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت مشکل ایجاد کند. به همین دلیل ایرانیکارت، حداقل و حداکثری برای خرید ایجاد کرده است. کمترین مقدار قابل سفارش 251 واحد  و بیشترین مقدار قابل سفارش 17568 واحد است. برای اطلاع از مقدار دقیق این سقف‌ها و کف‌ها در آینده پنل خود را چک کنید.

آموزش کامل خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی از صرافی ایرانیکارت

برای خرید و فروش هارمونی، چند گام وجود دارد که باید آن‌ها را طی کنید. پیش نیاز هر خرید و فروشی هم احراز هویت و ثبت نام است. ما در ادامه قدم به قدم این مراحل برای شما آورد‌ه‌ایم. لازم به ذکر است که کل این فرآیند کمتر از 10 دقیقه طول خواهد کشید.

آموزش خرید هارمونی از صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت

 1. پیش از هر خرید و فروش در پلتفرم صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت باید ثبت نام کنید. ابتدا به وبسایت اصلی صرافی مراجعه کنید و بخش ثبت نام را با کلیک روی علامت بالای صفحه پیدا کنید.
 2. صفحه بعدی که شما به آن هدایت می‌شوید، صفحه ورود است. اگر حساب کاربری ندارید باید روی بخش ثبت نام کلیک کنید. در بخش ثبت نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. لحظاتی بعد کدی از طرف صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت برای شما ارسال می‌شود. شما باید این کد را وارد کنید تا به مرحله ثبت اطلاعات خدایت شوید.
 3. وقتی که اطلاعات مورد نیاز صرافی را وارد کردید، پلتفرم شما را به پنل اصلی هدایت می‌کند. در پنل اصلی چندین منوی مختلف خواهید دید که مربوط به بخش‌های مختلف صرافی است.
  در این مرحله وقتی که ثبت نام نکرده باشید، سطح کاربری شما صفر در نظر گرفته می‌شود و امکان خرید و فروش در صرافی را نخواهید داشت. شما باید در بالای سمت چپ صفحه روی تصویر کاربری خود کلیک کنید و گزینه احراز هویت را انتخاب کنید.
 4. در مرحله احراز هویت شما باید متن تعهدنامه که از سمت صرافی است را روی کاغذ بنویسید و همراه با تصویر کارت ملی و سلفی خود برای ایرانیکارت ارسال کنید. این تصاویر نزد ایرانیکارت امانت خواهند ماند و به هیچ عنوان افشا نخواهد شد.
  سپس در پنل اصلی، سمت راست، دومین گزینه، خرید رمز ارز را انتخاب کنید. بعد از این دو کلیک، به داشبورد کلی ارزهای دیجیتال خواهید رفت که لیست تمامی هزار ارز دیجیتال صرافی ایرانیکارت را خواهید دید. برای پیدا کردن هارمونی نام آن را به انگلیسی جستجو کنید.
 5. در مرحله بعد شبکه انتقال هارمونی و میزان ارز مورد نظر خود را وارد کنید. ماشین حساب پلتفرم صرافی این مبلغ را خودکار به ریال تبدیل می‌کند. در مرحله بعد کیف پول خود را مشخص کنید. این کیف پول همان جایی است که ارز دیجیتال بعد از خرید به آن انتقال پیدا می‌کند.
  پس از این مرحله، باید مبلغ ریالی ارز مورد نظر را پرداخت کنید. پلتفرم صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت هارمونی را بعد از پرداخت به کیف پول شما ارسال خواهد کرد.

آموزش فروش هارمونی به صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت

 1. پیش از شروع مراحل فروش حتما احراز هویت انجام دهید و سطح کاربری خود را ارتقا دهید. در منوی سمت راست، گزینه‌ی “رمزارز (بیت کوین، تتر و …) را خواهید دید. روی آن کلیک کنید تا به داشبورد کلی ارزهای دیجیتال هدایت شوید. در این داشبورد نام هارمونی را جستجو کنید و سپس گزینه فروش را انتخاب کنید.
 2. برای فروش شما چند المان را باید مشخص کنید. مورد اول، مقدار هارمونی است که می‌خواهید به صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت بفروشید. مورد بعدی، این است که نمایل دارید معادل ریالی آن در حساب بانکی خود دریافت کنید و یا قصد دارید که به حساب کاربری ایرانیکارت شما واریز شود.
 3. پس از تعیین موارد گفته شده ارز هارمونی خود را به آدرس کیف پول ایرانیکارت واریز کنید.
  پس از ارسال، لینک تراکنش را در کادر مربوطه وارد کنید.
 4. پس ار تایید تراکنش معادل ریالی رمزارز به حساب شما واریز خواهد شد.

فروش و خرید ارز هارمونی بدون احراز هویت

احراز هویت در همه صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر در ایران اجباری است. علت این مسئله، قانون کشوری است که تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال را موظف کرده که برای جلوگیری از پولشویی و اعمال مجرمانه، مشتری‌های خود را احراز هویت کنند.
در صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت هم احراز هویت برای خرید و فروش هارمونی اجباری است. این فرآیند که در کمتر از ۱۰ دقیقه زمان بر است، باعث می‌شود که اعتماد بین مشتری و این مجموعه برقرار شود و کاربران با خیال راحت خرید و فروش انجام دهند.

ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

هارمونی یک بلاک چین لایه ۲ مبتنی بر شاردینگ است و مقیاس‌پذیری کامل، امنیت و کارایی انرژی را برای دنیای ارزهای دیجیتال به همراه دارد. هدف هارمونی حل مشکل توان عملیاتی موجود است که امروزه محبوب‌ترین بلاک چین‌ها را آزار می‌دهد. اتریوم، دومین ارز دیجیتال از نظر حجم بازار، مشکل مقیاس‌پذیری دارد و هر کاربری که در این شبکه تراکنش انجام می‌دهد هزینه زیادی را به دلیل‌عدم مقیاس‌پذیری صرف می‌کند. هارمونی به سریع‌تر شدن بلاکچین اتریوم و کاهش هزینه تراکنش‌ها کمک می‌کند.
رشد فضایی قیمت این بلاکچین و امکان کسب درآمد آسانی که برای استخراج کنندگان خود ایجاد کرده بود باعث شد که در سال ۲۰۲۱ بیشتر از ۱۰۰ برابر رشد قیمت داشته باشد. هارمونی هنوز هم یکی از بهترین پروژه‌های دنیای ارزهای دیجیتال است و از نظر حجم بازار، جزو ۲۰۰ پروژه برتر است.

بررسی تاریخچه هارمونی

این ارز دیجیتال با یک هایپ قیمتی در سال 2019 وارد بازار شد. کمی بعد از آن به خاطر بازار ریزشی سال‌های 2019 و 2020 قیمت آن کاهش شدیدی پیدا کرد و به زیر قیمت عرضه اولیه رسید. در سال 2021 رشد انفجاری هارمونی به دنبال بازار صعودی سال 2021 باعث شد که ریزش‌های قبلی فراموش شود. این ارز دیجیتال در اوایل سال 2022 به بالاترین قیمت خود 0.35 رسید.

امنیت هارمونی چگونه تامین می‌شود؟

امنیت هارمونی تنها بر پروتکل اصلی و اجرای قرارداد هوشمند متکی است. با این حال، هارمونی توانسته عملکرد مناسبی در زمینه امنیتی داشته باشد و در گزارش‌های شرکت‌های تامین امنیت نمرات قابل قبولی کسب کرده است. طبق گزارشات شرکت امنیتی Quantstamp این پروژه توانسته همه باگ‌های امنیتی گزارش شده را در بخش ثبت هویت و ذخیره داده برطرف کند و در زمینه ارتباط با ولت‌ها مشکل امنیتی نداشته است. همچنین هارمونی از نوعی خاصی از پروتکل‌های امنیتی استفاده می‌کند که نودهای مخرب که تراکنش ثبت می‌کنند در سیستم با هر عمل مخرب جریمه شوند و شانس نفوذ به شبکه کمتر شود.

ویژگی‌های هارمونی

هارمونی می‌تواند 2000 تراکنش در ثانیه (TPS) را پردازش کند که با ویزا، یکی از بزرگترین شبکه های پرداخت جهان، قابل مقایسه است. این سرعت در عین حال، امنیت بالا، باعث می‌شود که هارمونی یکی از پروژه‌های خاص دنیای ارزهای دیجیتال باشد.
هارمونی از الگوریتم ثبت تراکنش استفاده می‌کند که در چندسال اخیر ترند شده است. از این نظر هارمونی یکی از شبکه‌های مدرن بلاکچین است. هارمونی از دیگر شبکه ها متفاوت است زیرا معماری و روش اجماع اثبات سهام به آن اجازه می دهد تا بلوک ها را در کمتر از دو ثانیه ثبت کند.
شبکه هارمونی به دلیل TPS بالا و استفاده از اعتبارسنجی اثبات سهام به ندرت مسدود می‌شود. در نتیجه، کارمزد بالایی برای هر تراکنش ندارد و این کارمزد در حال حاضر کمتر از چند پنی در هر تراکنش در هارمونی است. هارمونی همچنین در بازار NFT نیز یکی از برترین پروژه‌ها است.
هزینه کم تراکنش در این شبکه، هارمونی را تبدیل به یک گزینه جذاب کرده است و قابلیت جا به جایی و پل زدن بین NFT ها از ویژگی‌های خاص هارمونی است. پل زدن NFT‌ها از شبکه ONE به شبکه دیگر ممکن است در ابتدا پرهزینه باشد، اما تراکنش‌های بعدی کم هزینه خواهد بود.

آینده هارمونی چگونه خواهد بود؟

پروتکل هارمونی با به روز رسانی‌ها و پیشرفت‌های متعدد پروتکل‌، پیشرفت قابل توجهی داشته است. هارمونی ابتکارات کلیدی مانند کاهش شاردها از 4 قطعه به 1، کاهش گره‌ها از 250 به 100، توزیع 90 درصد ارزها برای توسعه اکوسیستم و بهبود نهایی تراکنش از 2 ثانیه به 0.8 ثانیه داشته است.

هارمونی جزو پروژه‌های جوان دنیای ارزهای دیجیتال است اما توانسته در چهار سال از عمر خود، نقشه‌راه خود را به صورت مداوم توسعه بدهد. رشد هولدرهای هارمونی در دو سال اخیر نشان می‌دهد که این پروژه آینده روشنی دارد.

تحلیل وضعیت ارز دیجیتال هارمونی

ارز دیجیتال هارمونی همانند سایر ارزهای دیجیتال نوسانات عمده‌ای دارد. آینده این ارز دیجیتال تا حدود زیادی به پیشرفت‌های پروژه و عرضه و تقاضا بستگی دارد. البته کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت، وضعیت این ارز دیجیتال را پیگیری کنند.

همکاری‌های هارمونی

سال 2019، زمانی که شبکه اصلی هارمونی راه اندازی شد، توسعه دهنده کلیدی آن شروع به کار با چندین پروژه رمزنگاری پیشرو کرد. دو همکاری بزرگ هارمونی با پروژه‌های زیر است:

Chainlink، شبکه ای از اوراکل های غیرمتمرکز

Ankr، یک محیط محاسباتی غیرمتمرکز و پلتفرم برای کاربردهای تجاری.

علاوه بر این، هارمونی فعالانه با تیم‌های کیف پول رمزنگاری و ارائه‌دهندگان سهام همکاری کرد. از دیگر همکاری‌های مهم هارمونی، همکاری با پلتفرم توکن‌سازی Nomica بود که قصد داشت از این بلاکچین برای ثبت اطلاعات مربوط به مالکیت توکن‌های دیجیتال و خودکارسازی مدیریت آن‌ها استفاده کند. همچنین هارمونی برای فروش اولیه خود، با بایننس، بزرگترین صرافی دنیا همکاری داشته است.

آیا هارمونی برای سرمایه گذاری مناسب ‌است؟

فاصله قیمتی هارمونی با سقف قیمتی آن بسیار زیاد است. این یعنی در صورتی که هارمونی بتواند به سقف قیمتی خود برسد، چند برابر می‌شود. عرضه هارمونی در طی سه سال اخیر بیشتر شده است، با این حال، هارمونی به عنوان یک شبکه برای مقیاس‌پذیری است و مقیاس‌پذیری بحث داغ‌تری نسبت به سال‌های قبل شده است.
اتریوم در سال 2024 با اجرای آپدیت دوکن و تغییر الگوریتم خود، باعث شده که کاربرد پروژه‌هایی مثل هارمونی بیشتر شود. به همین دلیل می‌توان گفت که با وجود عرضه بیشتر، تقاضا برای هارمونی هم بیشتر شده است. هیچکس نمی‌داند که هارمونی در بازار صعودی آینده چه مسیری را طی می‌کند اما اگر بتواند مثل پروژه‌ی همکار خود یعنی چین لینک سقف قبلی را بشکند، احتمالا از قیمت هارمونی شگفت زده خواهید شد.

بهترین کیف پول‌های هارمونی

تعداد زیادی کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری برای ذخیره ONE وجود دارند. انتخاب کیف پول مناسب بستگی به میزان ارز و مدت زمان نگهداری آن ارز یستگی دارد.

کیف پول های سخت افزاری یا کیف پول های سرد مانند Ledger یا Trezor ، امن‌ترین گزینه برای ذخیره ارزهای دیجیتال در مبالغ بالا و در دراز مدت هستند. این کیف پول‌ها ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می‌دهند. یکی از مهم‌ترین مزیت کیف پول‌های سخت افزاری امنیت آن است که نسبت به سایر کیف پول‌ها بیشتر است.

کیف پول های نرم افزاری، یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین گزینه‌ها  برای نگهداری ارز هارمونی است. آن‌ها بر روی گوشی هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند. کیف ظول‌ها داغ به نسبت کیف‌پول‌های سرد، امنیت کمتری را ارائه می‌دهند و برای مقادیر پایین تر و برای نگهداری کوتاه مدت مناسب‌تر هستند. در ادامه لیستی از بهترین کیف پول‌های هارمونی آورده شده است:

 1. Trust wallet
 2. Metamask
 3. TokenPocket
 4. Assure Wallet
 5. SafePal
 6. OKX wallet
 7. SimpleHold wallet
اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز هارمونی بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش هارمونی

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟