محاسبه گر قیمت مونرو

بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

مونرو Monero

خرید مونرو | فروش مونرو

مونرو Monero نیز همانند بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال رایج می باشد که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد. Monero مشابه بیت کوین قابل استخراج می باشد. این ارز دیجیتال حریم خصوصی بیشتری دارد و کمتر قابل ردیابی است. درواقع مزایایی که مونرو را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال محبوب کرده است امنیت، قابلیت ردیابی و حریم خصوصی آن می باشد.

* خرید مونرو

اگر قصد خرید مونرو  را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید.

* فروش مونرو

برای فروش مونرو  می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را ثبت کنید.

مونرو Monero
خرید و فروش ارز دیجیتال

مونرو برای کسب و کارها

مونرو راهی بسیار ایمن و ارزان برای مدیریت پرداخت هاست.

  • دریافت کمترین کارمزدها
  • حفاظت در برابر کلاهبرداری
  • پرداخت های سریع بین المللی
  • توافق با PCI الزامی نیست
  • چند امضایی بودن
  • شفافیت در حسابداری

چگونه از مونرو استفاده کنیم؟

اطلاعات خود را بیشتر کنید
مونرو با آنچه که می دانید و هر روز بکار می برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با مونرو، لازم است چند نکته را بدانید تا ضمن پرهیز از اشتباهات رایج، با امنیت از آن استفاده کنید.
کیف پول خود را انتخاب کنید
شما می‌توانید یک کیف پول مونرو را به کمک تلفن همراهتان، به زندگی روزمره خود بیاورید و یا می توانید یک کیف پول روی کامپیوترتان فقط برای پرداخت‌های آنلاین داشته باشید. درهرصورت، انتخاب کیف‌ پول فقط یک دقیقه وقت می گیرد.
بدست آوردن مونرو
شما می توانید با پذیرفتن مونروها به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات مونرو بدست آورید و یا آنرا از یک دوست یا هر کس دیگری که در نزدیکی شماست، بخرید. همچنین می توانید با حساب بانکی خود، از یک صرافی مونرو بخرید.

ساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک مونرو است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداختهای اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

تعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که مونروها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و مونرو های خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

شما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور مونرو را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های مونرو را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

آدرس های مونرو برای ردیابی صورتحساب ها

مونرو برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس مونرو برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

سوالات متداول

مونرو یک ارز دیجیتال امن، خصوصی و با قابلیت ردیابی کمتر نسبت به بیت کوین می باشد.

بله – ایرانیکارت تمامی خدمات مربوط به خرید و فروش مونرو را ارائه میدهد.

برای نگهداری مونرو پس از خرید باید از کیف پول ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

خرید و فروش مونرو توسط ایرانیکارت پس از مراحل احراز هویت بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید و فروش مونرو
5 از 22 رای ثبت شده