قیمت نئو به دلار

11.36 0.47%

قیمت نئو به تومان

676,132 تومان
نماد NEO
رتبه بازار #87
معاملات روزانه 30,080,250
ارزش بازار نئو 801,572,989.02
تغییرات 1 روزه 0.47%
کوین در گردش 70,538,831.00 (71%)
بالاترین قیمت دیروز 688,386 تومان
پایین‌ترین قیمت دیروز 661,895 تومان
سهم بازار
کارمزد ثابت بر خلاف سایر صرافی ها، کارمزد برای خرید و فروش هر میزان رمزارز، بسته به حجم معامله بین ۰.۲۹ تا ۰.۳۹ درصد است.

تغییرات قیمت نئو

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.57% 0.47% -8.47% -27.09% -42.84% -23.63%

معرفی ارز دیجیتال نئو

توکنومیک

توکن NEO در حال حاضر دارای عرضه در گردش ۷۰۵۳۸۸۳۱ و حداکثر عرضه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ واحد است.

نئو از نظر تمرکز بر سازگاری با مقررات و پلتفرم توسعه برای برنامه‌های غیرمتمرکز، با سایر پلتفرم‌ها متفاوت است. همچنین از مکانیزم اجماع متفاوتی نسبت به بیت‌کوین و اتریوم استفاده می‌کند که به آن تحمل خطای بیزانسی (dBFT) می‌گویند.

دارایی‌های دیجیتالی و قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم محبوب هستند. با این حال هر شرکت کننده‌ای که بر روی پلتفرم نئو کار می‌کند باید یک هویت دیجیتال منحصر به فرد داشته باشد که بتوان آن را تأیید کرد. در واقع نئو بر مفهوم اقتصاد هوشمند متمرکز شده است.

بیت کوین برای تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز ایجاد شد و از اجماع اثبات کار استفاده می‌کند. این یک ارز رمزنگاری شده دارد که به عنوان پاداش برای ماینینگ استفاده می‌شود. در مقابل شبکه نئو برای اعتبارسنجی به قدرت پردازش وابسته کمی دارد، بنابراین هزینه‌ها و زمان‌های تراکنش بسیار کمتر است.

پلتفرم Neo توسط توسعه دهندگانی استفاده می‌شود که می‌توانند برنامه‌های کاربردی مبتنی بر قرارداد هوشمند، بر اساس محصولات و خدمات واقعی ایجاد کنند. توسعه دهندگان می‌توانند با زبان‌های شناخته شده برای برنامه‌نویسی Dapp‌ های خود و میزبانی این برنامه‌ها در شبکه، کار کنند. ارز دیجیتال نئو نیز برای استیکینگ و پرداخت در شبکه استفاده می‌شود.

 

ارزهای دیجیتال ترند

o-mee
OME
73.15%
0.0001116
TabTrader Token
TTT
56.95%
0.00374
TE-FOOD
TONE
28.85%
0.0005829
Clube Atlu00e9tico Mineiro Fan Token
GALO
27.91%
0.2196
Unicorn Milk
UNIM
23.22%
0.0008695
Propy
PRO
22.94%
1.58
Bajun Network
BAJU
22.22%
0.0914
Ethereum Meta
ETHM
اتریوم متا
21.89%
0.000000063324

قیمت رمز ارز نئو به دلار و تومان

در این صفحه یک ابزار برای تبدیل قیمت نئو به دلار و تومان و یک نمودار برای بررسی تاریخچه قیمتی ارز نئو وجود دارد. شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز نئو را بر اساس دلار و تومان از همین صفحه مشاهده کنید.

خرید نئو بدون کارمزد در صرافی ایرانیکارت

علاوه بر ویژگی‌هایی مانند امنیت، خدمات پشتیبانی و… کارمزد هم یکی از مهم‌ترین موارد هنگام انتخاب صرافی برای خرید ارز دیجیتال است. صرافی ایرانیکارت خرید و فروش ارز دیجیتال نئو و بیش از ۳۰۰ رمز ارز دیگر را بدون دریافت کارمزد پلتفرم ارائه می‌دهد. به این معنا که کاربران می‌توانند تنها با پرداخت هزینه ارز مورد نظر تراکنش خود را به اتمام برسانند و هیچ هزینه اضافی دیگری را متحمل نشوند.

ارز دیجیتال نئو چیست؟

ارز دیجیتال نئو چیست؟

نئو یک بلاک چین است که برای دیجیتالی کردن دارایی‌ها و هویت ها، از طریق قراردادهای هوشمند جهت دستیابی به اقتصاد هوشمند توسعه یافته است. در تئوری اقتصاد هوشمند، دارایی‌های دیجیتال و هویت دیجیتال برای بهبود کیفیت زندگی ضروری است.

هدف نئو خودکارسازی این جریان است. به این معنا که نئو با مدیریت دارایی‌های دیجیتال از طریق قراردادهای هوشمند، با هدف ایجاد یک سیستم اقتصاد هوشمند توزیع شده، مبتنی بر شبکه و با استفاده از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز، عمل می‌کند. شبکه نئو دو توکن بومی دارد. توکن NEO برای مالکیت و مدیریت در بلاک چین و NEO Gas برای پرداخت کارمزد تراکنش‌های روی بلاک چین استفاده می‌شود.

تاریخچه ارز نئو

ارز نئو در سال ۲۰۱۴ با نام Antshares راه اندازی شد و در سال ۲۰۱۷ به نئو (NEO) تغییر نام داد. در طول ICO که برگذار کرد بیش از ۶۰۰۰ بیت کوین جمع آوری کرد. نام این برند بر اساس کلمه یونانی «جدید» یا «جوان» است و نئو به عنوان دروازه‌ای برای اقتصاد هوشمند جدید و بهبود یافته با ظرفیت پردازش ۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه معرفی می‌کند.

بنیانگذار NEO

نئو توسط Da Hongfei و Erik Zhang در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و در ژوئن ۲۰۱۷ رسما به NEO تغییر نام داد.

کارکرد رمز ارز نئو

پلتفرم نئو توسط توسعه دهندگانی استفاده می‌شود که می‌توانند برنامه‌های کاربردی مبتنی بر قرارداد هوشمند با NeoContracts بر اساس محصولات و خدمات واقعی ایجاد کنند. توسعه دهندگان می‌توانند با زبان‌های شناخته شده برای برنامه‌نویسی برنامه‌های غیرمتمرکز خود و میزبانی آن‌ها در شبکه، کار کنند. ارز دیجیتال نئو برای پرداخت در شبکه استفاده می‌شود. می‌توان از آن به عنوان یک سرمایه‌گذاری نیز استفاده کرد.

در واقع نئو یک اکوسیستم با ظرفیت فنی عالی برای توسعه دهندگانی که با انواع زبان‌ها کار می‌کنند ایجاد می‌کند. بنابراین به دلیل عرضه گسترده زبان‌های برنامه‌نویسی شناخته شده، این احتمال وجود دارد که جمعیت گسترده‌تری از توسعه دهندگان نئو را انتخاب کنند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال نئو

توسعه دهندگان سیستم اقتصاد هوشمند نئو را اینگونه توصیف می‌کنند:

دارایی‌های دیجیتال + هویت دیجیتال + قرارداد هوشمند = اقتصاد هوشمند

  • دارایی‌های دیجیتال

منظور از دارایی‌های دیجیتال علاوه بر موارد دیجیتالی، دارایی‌های فیزیکی نیز هستند که با انتقال ارزش خود به بلاک چین و صدور توکن برای هر دارایی، توکن می‌شوند. توکن‌سازی روشی غیرمتمرکز، قابل اعتماد، قابل ردیابی و شفاف را برای مدیریت دارایی، بدون واسطه و هزینه‌های اضافی، ایجاد می‌کند. کاربران می‌توانند دارایی‌های مختلف را ثبت، خرید، فروش یا معامله کنند.

  • هویت دیجیتال

هویت دیجیتالی اطلاعات کلیدی قابل تاییدی را در مورد افراد، سازمان‌ها و سایر نهادهای شرکت‌کننده که در زمینه دیجیتالی وجود دارند، فعال می‌کند. هر چه زندگی ما دیجیتالی‌تر شود، امنیت اطلاعات فردی از طریق بلاک چین، مکانیسم‌های اجماع و روش‌های رمزگذاری ضروری است.

NEO از استاندارد زیرساخت کلیدهای خصوصی و عمومی رمزگذاری شده برای تأیید هویت استفاده می‌کند. هویت دیجیتال را می‌توان با استفاده از روش‌های تشخیص چهره، اثر انگشت، صدا، پیام کوتاه و شناسایی چند عاملی تایید کرد.

  • قراردادهای هوشمند

قراردادهای هوشمند کدهایی هستند که به طور خودکار تراکنش‌ها و توافقات را بین طرف‌های مختلف اجرا می‌کنند. نئو با استفاده از قراردادهای هوشمند امکان ردیابی، شفافیت و برگشت ناپذیری معاملات را فراهم می‌کند.

آینده رمز ارز نئو چگونه خواهد بود؟

آینده رمز ارز نئو چگونه خواهد بود؟

نکته مهم این است که تنها ظرفیت فنی نئو، به پروژه ارزش ذاتی می‌دهد و این در حالی است که توکن نئو بخاطر کاربرد پلتفرم آن ارزش پیدا می‌کند. ارزش نئو در بازار توسط طیف گسترده‌ای از عوامل خاص و سایر نوسانان موجود در بازار ارز دیجیتال تعیین می‌شود. با این حال نئو همچنان به دلیل کاربردها و راه حل‌هایی که ارائه داده، آینده خود را نیز تامین می‌کند. چرا که هم به دلیل فناوری آن و هم به دلیل عرضه محدودی که دارد، به یک انتخاب خوب برای سرمایه‌گذاری تبدیل شده است.

کیف پول نگهداری رمز ارز نئو

نوع کیف پولی که برای ذخیره یا نگهداری ارز دیجیتال نئو استفاده می‌کنید بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود. به این معنا که اگر تریدرید و به معاملات روزانه می‌پردازید بهتر است از کیف پول‌های نرم افزاری مانند تراست برای نگهداری نئو، با مقادیر کم استفاده کنید. با این حال اگر سرمایه گذار هستید و ارز دیجیتال نئو را برای نگهداری طولانی مدت خریداری کرده اید، بهتر است از کیف پول‌های سخت افزاری مانند لجر، ترزور، کیپ کی، الیپال و… استفاده کنید تا امنیت سرمایه شما برای مدت طولانی تامین شود.

ویژگی‌‌های رمز ارز نئو

  • عرضه محدود کوین
  • امنیت در شبکه
  • خاصیت غیر تورمی
  • دارای شبکه‌ی غیر متمرکز
  • قابلیت اجرای قرارداد هوشمند

نحوه خرید و فروش رمز ارز گس gas در پنل ایرانیکارت

اولین قدم رو برای سرمایه‌گذاری بردار!

چطوری از ایرانیکارت ارز نئو بخریم؟

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و احراز هویت شو و اولین معامله ارز دیجیتال خودت رو انجام بده

ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول خرید و فروش نئو

نئو بلاکچین مخصوص به خود را دارد.

نئو عرضه محدودی به تعداد ۱۰۰ میلیون واحد داشت. از ۱۰۰ میلیون، ۵۰ میلیون بین سرمایه گذاران اولیه توزیع شد و ۵۰ میلیون باقی مانده قفل شده است که هرساله ۱۵ میلیون نئو به صورت خودکار توزیع می‌شود.

بله، نئو می‌تواند آینده خوبی داشته باشد، زیرا ایمن بوده و یکی از ارزهای دیجیتال برتر با پشتوانه قوی است. بسیاری از تحلیلگران ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی معتقدند که آینده خوبی برای نئو وجود خواهد داشت.

صرافی ایرانیکارت خرید و فروش ارز دیجیتال نئو را ارائه می‌دهد.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
Neo
4 از 1 رای ثبت شده