کریپتومن، نقدکردن تتر در لحظه!

کریپتومن آدرس اختصاصی شماست که هرکجا و هرزمانی، می‌توانید با آن تتر دریافت کنید و خیلی سریع در حساب بانکی خودتان تحویل بگیرید! کافیست تنها یک‌بار این آدرس را در پنل ایرانیکارت بسازید؛ حالا این آدرس را به عنوان یک روش پرداخت در اختیار همکاران و مشتریان خود قرار می‌دهید تا برای شما رمزارز واریز کنند. بخش قابل توجه ماجرا اینجاست؛ معادل ریالی رمزارزهای دریافتی، بدون نیاز به درخواست تسویه و کاملا خودکار، چند ثانیه بعد در حساب بانکی شماست! البته که خودتان هم میتوانید با این روش تتر بفروشید.
ساخت آدرس اختصاصی

کریپتومن، تجربه‌ی جدید پرداخت رمزارزی

ایرانیکارت به زودی چهاردهمین سال فعالیت خودش به عنوان ارائه‌دهنده‌ی خدمات مالی بین‌المللی را شروع می‌کند. در این سال‌ها با خدماتی مثل پرداخت ارزی، نقدکردن درآمدهای دلاری، افتتاح حساب‌های خارجی و ارائه‌ی ویزا و مسترکارت تلاش کردیم تا راهکارهای جهانی را پیش پای کاربران ایرانی بگذاریم. با فراگیر شدن ارزهای دیجیتال ایرانیکارت هم با کاربران این بازار همراه شد و امروز با کریپتومن به یکی از دغدغه‌هایشان پاسخ دادیم. کریپتومن به شما توصیه میشود چون:

  • ساده و سریع است.
  • مطمئن و معتبر است.
  • کارمزد مناسبی دارد.
  • بهترین نرخ بازار را دارد.

ثبت‌نام و ساخت کریپتومن

سوال خودتون را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول درباره کریپتومن

در پنل کاربری و در بخش فروش تتر، گزینه‌ی “سامانه‌ی کریپتومن” و سپس ایجاد کیف پول را انتخاب کنید. آدرس کریپتومن شما ایجاد می‌شود و می‌توانید از آن برای فروش تترهایتان استفاده کنید یا آن را در اختیار مشتریان بگذارید.

بله، کافیست در سایت ثبت نام کنید، احراز هویت سطح ۱ را انجام بدهید و آدرس شبای معتبری وارد کنید.

در روال معمول فروش و نقدکردن تتر، شما تتر را به صرافی می‌فروشید، درخواست تسویه می‌کنید و معادل ریالی آن را در حساب بانکی دریافت می‌کنید. اما در کریپتومن کافیست تتر به آدرس اختصاصی واریز شود و تنها چند لحظه بعد تسویه بدون نیاز به درخواست انجام می‌شود.

خیر، تسویه‌ی کریپتومن در لحظه‌ی فروش تتر انجام می‌شود. اگر حساب بانک‌های سامان، ملی و صادرات را دارید همان لحظه و در غیر اینصورت در کوتاه‌ترین زمان و اولین واریز سیکل پایا، معادل ریالی را دریافت می‌کنید.

قوانین صرافی رمزارز ایرانیکارت، شامل سقف خرید و فروش، تسویه و … و همچنین استفاده از کریپتومن در بخش قوانین سایت درج شده‌اند و از لینک زیر قابل مشاهده هستند:

شرایط و قوانین استفاده از ایرانیکارت

در حال حاضر فروش تتر در سامانه‌ی کریپتومن تا سقف ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان امکان پذیر است. لازم به ذکراست در صورت انتقال معادل تتری بیش از صد میلیون تومان، تسویه در سیکل‌های پایا انجام می‌شود.

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت علاوه بر امکان فروش و خرید تتر، امکان معامله بیش از ۱۲۰۰ رمزارز مختلف را دارد، با کمترین کارمزد ممکن، با پشتیبانی ۲۴ ساعته و پایین‌ترین نرخ‌های بازار می‌توانید در ایرانیکارت خرید و فروش رمزارزتان را انجام دهید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
کریپتومن
کریپتومن، نقدکردن تتر در لحظه! کریپتومن آدرس اختصاصی شماست که هرکجا و هرزمانی، می‌توانید با آن تتر دریافت کنید و خیلی سریع در حساب بانکی خودتان تحویل بگیرید! کافیست تنها...
3.81 از 36 رای ثبت شده