خرید کیف پول سخت افزاری

خرید کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال

امروزه به دلیل داغ بودن بازار ارز دیجیتال، کیف پول های سخت افزاری نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. عملکرد این کیف پول‌ها با کیف پول‌های نرم افزاری و آنلاین متفاوت می‌باشد. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال این است که به صورت آفلاین عمل می‌کنند. همین ویژگی باعث شده که بهترین گزینه برای نگهداری دراز مدت باشند. زیرا برای انجام تراکنش‌های مالی نیازی به اینترنت نداشته و در نتیجه احتمال هکشان کاهش می‌یابد. با خرید کیف پول ‌های سخت افزاری امنیت دارایی‌های خود را تضمین کنید.

ایرانیکارت با ارائه کلیه کیف پول های سخت افزاری باعث انتخاب راحت تر برای کاربران شده است. 

ثبت درخواست
با ضمانت اصالت کالا
خرید کیف پول سخت افزاری

مراحل خرید کیف پول از ایرانیکارت

برای ثبت سفارش وارد پنل کاربری خود در ایرانیکارت شوید و مراحل زیر را انجام دهید!

ثبت نام در سایت ایرانیکارت

ثبت درخواست خرید

تکمیل اطلاعات و پرداخت

کیف پول شما خریداری شد!

کیف پول بیت کوین

چرا خرید از ایرانیکارت

 • مشاوره رایگان خرید
 • ارسال سریع و رایگان
 • خرید مستقیم از کمپانی‌ها
 • تنوع کیف پول های سخت افزاری
 • ضمانت اصل بودن کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری چیست؟

کیف پول سخت افزاری نوع خاصی از کیف پول ارز دیجیتال است که کلیدهای خصوصی کاربر را در یک دستگاه سخت افزاری امن ذخیره می‌کند. آن‌ها مزایای عمده‌ای نسبت به کیف پول‌های نرم افزاری استاندارد دارند. برخلاف کیف پول‌های نرم‌افزاری که در برابر حفره‌های امنیتی و هکرها آسیب‌پذیر هستند، کیف‌پول‌های سخت‌افزاری آفلاین ساخته شده‌اند تا دیگر مجبور نباشید به نرم‌افزار روی رایانه خود برای نگهداری کلیدهای خصوصی خود اعتماد کنید. دستگاه شما با کیف پول سخت افزاری ارتباط برقرار می‌کند و تراکنش‌های رمز ارز را به دستگاهی که قرار است امضا شود ارسال می‌کند و سپس به عنوان تراکنش‌های امضا شده به شما بازگردانده می‌شود. به این ترتیب، کلیدهای خصوصی شما هرگز در دستگاه شما وجود ندارند و در برابر بسیاری از انواع ویروس‌ها مصون هستند.

انواع کیف پول های ارز دیجیتال

کیف پول ارزهای دیجیتال به دو دسته سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تقسیم می‌شود. در واقع این دسته‌بندی به این دلیل است که کیف‌پول‌های سخت‌افزاری، کلید شما را در مدارهای الکترونیکی (سخت‌افزاری) مخصوصی ذخیره می‌کنند و این موضوع امنیت نگه‌داری از آن را افزایش می‌دهد. سخت‌افزاری که تنها با اتصال محافظت‌شده به دیگر دستگاه‌ها می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

یک کیف پول ارز دیجیتال، در واقع از ۲ کلید خصوصی و عمومی تشکیل شده است. اجازه دهید مفهوم این ۲ آدرس را با مثالی توضیح دهیم: فرض کنید یکی از دوستان شما قصد دارد بسته مهمی را برای شما بفرستد. بدین منظور او از شما آدرس خانه‌تان را می‌پرسد و شما این اطلاعات را به صورت عمومی در اختیار او می‌گذارید. هنگامی که بسته به خانه شما برسد، تنها کسی که می‌تواند به آن بسته دسترسی داشته باشد شما هستید، چرا که فقط شما کلید خانه را در اختیار دارید.

کلید خصوصی و عمومی نیز مفهومی مشابه دارد. در واقع کلید عمومی همان اطلاعاتی است که شما برای دریافت پول یا ارز دیجیتال در اختیار دیگران قرار می‌دهید و کلید خصوصی مانند کلید خانه در مثال قبل است. شما با داشتن کلید خصوصی می‌توانید به محتوای کیف پول خود دسترسی داشته باشید. بنابراین اگر فرد دیگری کلید خصوصی شما را در اختیار داشته باشد، می‌تواند به دارایی شما دسترسی پیدا کند. فراموش نکنید که اهمیت کیف پول‌های ارز دیجیتال در امنیت کلید خصوصی است؛ چرا که مهم‌ترین اطلاعاتی است که برای دسترسی به دارایی ارز دیجیتال خود در اختیار دارید.

انواع کیف پول سخت افزاری ایرانیکارت

لیست کیف پول‌هایی که ایرانیکارت ارائه می‌دهد را در ادامه مشاهده می‌کنید. شما می‌توانید کیف پول‌های نام برده در زیر را از ایرانیکارت تهیه کنید.

✔️

Ledger nano s

✔️

Coolwallet pro

✔️

Safepal

✔️

Trezor t

✔️

Jubiter blade

✔️

Ledger nano x

✔️

Coolwallet s

✔️

Keepkey

✔️

Trezor one

✔️

Ellipal

 

قیمت کیف پول سخت افزاری

قبل از هرچیز شایان ذکر است که کیف پول‌های سخت افزاری به همان قیمتی که در وبسایت اصلی درج شده است قابل خریداری نیست. همانطور که می‌دانید امکان خرید مستقیم برای ایرانیان داخل کشور از کمپانی‌های سازنده وجود ندارد. از این رو واردات این کیف پول‌ها قطعا هزینه‌هایی در پی خواهد داشت. به همین دلیل قیمت خرید کیف پول‌های سخت افزاری از ایرانیکارت، نسبت به وبسایت‌های اصلی تفاوت‌های جزیی دارد.

 • قیمت درج شده فعلی در وبسایت اصلی لجر برای مدل نانو ایکس معادل 149 دلار و برای مدل نانو اس معادل 59 دلار می‌باشد.
 • قیمت انواع مدل‌های ساخت کمپانی ترزور که رقیب اصلی لجر محسوب می‌شود، کمی بالاتر است. به صورتی که قیمت ترزور وان معادل 124.95 دلار و ترزور تی معادل 224.91 دلار است.
 • کول ولت یکی دیگر از کیف پول‌های سخت افزاری است که به دلیل نوع طراحی و ویژگی‌های امنیتی خود مورد توجه قرار گرفته و مدل کول ولت اس آن 99 دلار و کول ولت پرو 149 دلار قیمت‌گذاری شده است.
 • کیف پول کیپ کی که توسط صرافی شیپ شیفت ارائه شده، نسبت به سایرین قیمت مناسب‌تری دارد. قیمت این کیف پول در حال حاضر 49 دلار می باشد.
 • جدیدترین محصول بایننس که کیف پول سیف پال می‌باشد، ویژگی‌های جالب توجهی داشته و با قیمت 49.99 دلار معامله می‌شود.
 • قیمت کیف پول‌های کمتر شناخته شده ژوپیتر و الیپال نیز به ترتیب 39.5 و 169 دلار می‌باشد.

راهنمای خرید کیف پول سخت افزاری

اگر برای خرید کیف پول سخت افزاری به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ایرانیکارت، مناسب‌ترین کیف پول را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید. از طرفی اگر تحقیقات خود را انجام داده و تصمیم قطعی گرفته‌اید تنها کافیست از بخش ثبت درخواست برای خرید مدل مورد نظر اقدام کنید. پس از آن کارشناسان مربوطه با شما تماس خواهند گرفت و شرایط ارسال و دریافت را توضیح خواهند داد.

مقایسه انواع کیف پول سخت افزاری

در جدول زیر ویژگی‌هایی هم چون تعداد ارزهای قابل پشتیبانی، وضعیت امنیت، قابلیت حمل، رابط کاربری، قابلیت بروزرسانی، قابلیت تبدیل ارز و شرایط باتری کیف پول‌های یاد شده، مورد بررسی قرار گرفته است.

بهترین کیف پول سخت افزاری چه ویژگی دارد؟

هیچوقت نمی‌توان به صورت قطعی بهترین کیف پول سخت افزاری را تعیین کرد چرا که همه انواع کیف پول‌های سخت افزاری ویژگی‌های خاص خود را دارند. با این وجود یک کیف پول سخت افزاری خوب مشخصاتی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

قابلیت چند ارزی: یک کیف پول سخت افزاری مناسب باید قابلیت ذخیره چندین ارز دیجیتال را داشته باشد.

صرافی داخلی: وجود صرافی داخلی در کاهش هزینه‌های تراکنش تاثیر بسزایی دارد.

امنیت بالا: همه انواع کیف پول‌های سخت افزاری امن هستند اما بعضی از آن‌ها با استفاده از عناصر امنیتی پیشرفته، امنیت بالاتری دارند.

صفحه نمایش: وجود یک صفحه نمایش برای کاربری راحت‌تر بسیار مناسب است.

پین کد: دارا بودن پین کد ویژگی بسیار مهمی است. زیرا اگر کیف پول شما به سرقت برود تا زمانی که پین کد شما در اختیار آن‌ها نباشد نمی‌توانند دارایی را انتقال دهند!

قطعا برای انتخاب بهترین کیف پول سخت افزاری مطابق با شرایط خود دچار تریددهایی خواهید شد. پیشنهاد می‌کنیم با مشاورین ایرانیکارت در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

تعداد ارزهای قابل پشتیبانی
امنیت دارایی‌های کیف پول
قابلیت حمل
رابط نرم افزاری
قابلیت بروزرسانی
باتری
قابلیت تبدیل ارز
Ledger Nano S
بیش از 1300 ارز
کابل
Ledger Nano X
بیش از 1300 ارز
کابل و بلوتوث
Trezor One
بیش از 1500 ارز
کابل
Trezor T
بیش از 1500 ارز
کابل
JuBiter Blade
محدود
کابل و بلوتوث
Coolwallet S
محدود
کابل
Coolwallet Pro
محدود
کابل و بلوتوث
KeepKey
محدود
کابل
SafePal
بیش از 1000 ارز
کد QR

سوالات متداول

اگر سوالی در رابطه با کیف پول‌های سخت افزاری ارز دیجیتال دارید می‌توانید در قسمت نظرات همین صفحه مطرح کنید!

برای ساکنین تهران پس از هماهنگی‌های لازم همان روز ارسال خواهد شد. برای ساکنین سایر شهرستان‌ها این ارسال ممکن است 2 تا 4 روز کاری زمان بر باشد. ضمن اینکه هزینه ارسال برای همه رایگان خواهد بود.

خیر، امکان هک شدن کیف پول های سخت افزاری وجود ندارد.

فعلا چنین چیزی رخ نداده است.

در برخی از کیف پول‌ها فقظ کارمزد شبکه را پرداخت می‌کنید برخی دیگر نیز یک مقدار ناچیز دریافت می‌کنند.

تا زمانی که به پین کد شما دسترسی نداشته باشند نمی‌توانند دارایی شما را به سرقت ببرند. پس بلافاصله 12 کلمه خود را به یک کیف پول نرم افزاری وارد کنید و دارایی‌های خود را با استفاده از کیف پول نرم افزاری بازیابی کرده و به یک کیف پول امن منتقل کنید.

ایرانیکارت طیف متنوعی از کیف پول های سخت افزاری را با ضمانت اصل بودن کالا ارائه می دهد.

بسته به بودجه و امکانات مورد نظر شما انتخاب می‌تواند متفاوت باشد. پیشنهاد می‌کنیم مقالات مقایسه کیف پول‌ها را مطالعه کنید. شایان ذکر است می‌توانید از مشاوره کارشناسان ایرانیکارت در مورد انتخاب کیف پول، به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید کیف پول سخت افزاری
4.65 از 94 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. سلام خسته نباشید
  من یک کیف پول Ledger Nano S از شما خریداری کردم میخواستم بدونم میتونم بفروشم به خودتون من استفاده نکردم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از طریق تماس با تلفن‌های مجموعه داخلی 1503 می‌توانید پیگیری کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام دوستان واقعا صمیمانه از شما تشکر میکنم که صادقانه راهنمایی میکنید.موفق باشید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟