کسب درآمد از خرید و فروش اکانت بازی

کسب درآمد ارزی از طریق خرید و فروش اکانت‌های بازی موبایل و کنسول

در دنیای امروزی بازی‌های کامپیوتری، در کنار هیجان، سرگرمی و لذت از گیمینگ، کسب درآمد از خرید و فروش اکانت بازی به یکی از جذاب‌ترین راه‌های درآمدزایی ارزی تبدیل شده است. در واقع، این یکی از بهترین و سودآورترین راه‌های کسب درآمد دلاری می‌باشد که در بسیاری از موارد سود قابل توجهی را برای بسیاری از گیمرها به دنبال داشته است.

هم‌اکنون می‌توانید از طریق برخی از سایت‌های معتبر جهانی به خرید و فروش اکانت‌های بازی خود پرداخته و از طریق خدمات ایرانیکارت، در سریع‌ترین زمان درآمد خود را نقد کنید.

کسب درآمد از خرید و فروش اکانت بازی

برخی از بهترین سایت های جهانی خرید و فروش بازی

بستگی به شرایط سایت مدنظر شما دارد؛ در صورتی که سایت نسبت به یکی بودن اسم اکانت شما و سایت حساسیتی نداشته باشد، میتوانید از حساب های مجموعه ایرانیکارت استفاده کنید.

خیر، ایرانیکارت به صورت مستقیم اکانت بازی شما را خریداری نمی‌کند.

در حال حاضر افتتاح حساب سایت های کسب درامد از سمت مجموعه انجام نمی‌شود و صرفا درامد شما نقد می‌گردد.

در صورتی که اکانت igvault شما وریفای شده باشد می‌توانید از این سایت کسب درامد کنید. با توجه به حساسیت این سایت حتما از ip غیر ایرانی استفاده کنید.

معمولا سایت g2g روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته واریز مبالغ را انجام می‌دهد.

ایرانیکارت فقط از سایت های معتبر و مورد تایید دریافت درامد را انجام می‌دهد و در صورتی که سایت مدنظر شما مورد تایید ایرانیکارت نباشد، امکان واریز به حساب مجموعه نیست.

درصورتی که واریز وجه شما به یکی از کیف پول های الکترونیک مجموعه واریز شود، کارمزدی از شما در یافت نمی‌شود و صرفا با نرخ فروش ارز به ایرانیکارت محاسبه می‌شود. در صورتی که به حساب های بانکی مجموعه واریز کنید، مبلغ کارمزد متناسب با مبلغ شما متغیر است.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
کسب درآمد از خرید و فروش اکانت بازی
5 از 2 رای ثبت شده