اکانت Fubo TV

خرید اکانت ترایال فوبو تی وی fubotv

خرید اکانت ترایال fubotv یکی از پرتقاضاترین سرویس‌های جهانی است. Fubo Tv یکی از معتبرترین سرویس‌های آنلاین تلویزیونی می‌باشد که با ارائه برترین کانال‌های پخش زنده ورزشی نظیر NFL، MLB، NBA، MLS و فوتبال‌های بین‌المللی، شبکه‌های خبری جهانی و برنامه‌های سینمایی و سرگرمی اروپایی و امریکایی، توجه میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

اگر تا امروز به دلیل محدودیت‌های دسترسی، موفق به تماشای مسابقات ورزشی، فوتبال‌های بین‌المللی و یا حتی پرطرفدارترین شبکه‌های جهانی مانند CBS, NBC, FOX, Univision و … نشدهاید، هم‌اکنون می‌توانید با خرید اکانت فوبو تی وی fubo tv، برنامه‌های محبوب خود را بصورت زنده تماشا کنید. برای خرید اکانت fubotv، درخواست خود را ثبت کنید.

اکانت ها به صورت 7 روزه و ترایال ارائه می‌شوند.

اکانت Fubo TV

نحوه خرید اکانت ترایال fubotv از طریق ایرانیکارت

ثبت نام در سایت ایرانیکارت

ثبت درخواست اکانت فوبو تی وی

تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه

اکانت شما فعال شد!

برای خرید اکانت ترایال fubo tv درخواست خود را در ایرانیکارت ثبت کنید.

ثبت درخواست

سوالات متداول

با خرید اکانت ترایال fubotv برای 7 روز تنها 5 دلار پرداخت خواهید کرد.

پس از ثبت درخواست، اطلاعات اکانت ظرف ۱ تا ۵ ساعت کاری از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

fubo tv نمایش‌دهنده برترین کانال‌ها و شبکه‌های جهانی از جمله NFL ،MLB ،NBA ،MLS ،CBS ،NBC ،FOX Univision و سایر شبکه‌های پرمخاطب اروپایی و امریکایی می‌باشد.

 

بله، با استفاده از امکان CloudDVR فوبو تی وی می‌توانید برنامه مورد نظر خود را از قبل یا حتی در اواخر برنامه در جدول پخش برنامه‌ها (EPG)، انتخاب و ضبط کرده و در زمان دلخواه تماشا کنید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
اکانت FuboTV
5 از 1 رای ثبت شده