محاسبه گر قیمت لایت کوین

بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

لایت کوین Litecoin

خرید لایت کوین | فروش لایت کوین

لایت کوین Litecoin یکی از معروف ترین ارزهای دیجیتال دنیاست. شما می توانید با استفاده از این ارز، بدون نیاز به هیچ واسط دیگری پول خود را از شخصی به شخص دیگر انتقال دهید و تمامی این قدم ها به صورت کاملا امن بین دو طرف برقرار می شود. به همین دلیل امروزه خرید و فروش لایت کوین بسیار افزایش یافته است.

* خرید لایت کوین

اگر قصد خرید لایت کوین را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید.

* فروش لایت کوین

برای فروش لایت کوین می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را ثبت کنید.

لایت کوین Litecoin

قابلیت های لایت کوین چیست؟

با علم بیشتری به خرید لایت کوین بپردازید
لایت کوین litecoin

لایت کوین برای کسب و کارها

لایت کوین راهی بسیار ایمن و ارزان برای مدیریت پرداخت هاست.

  • دریافت کمترین کارمزدها
  • حفاظت در برابر کلاهبرداری
  • پرداخت های سریع بین المللی
  • توافق با PCI الزامی نیست
  • چند امضایی بودن
  • شفافیت در حسابداری

چگونه از لایت کوین استفاده کنیم؟

اطلاعات خود را بیشتر کنید
لایت کوین با آنچه که می‌دانید و هر روز بکار می‌برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با لایت کوین، لازم است چند نکته را بدانید تا ضمن پرهیز از اشتباهات رایج، با امنیت از آن استفاده کنید.
کیف پول خود را انتخاب کنید
شما می‌توانید یک کیف پول سخت افزاری لایت کوینی را به کمک تلفن همراهتان، به زندگی روزمره خود بیاورید و یا می‌توانید یک کیف پول روی کامپیوترتان فقط برای پرداخت‌های آنلاین داشته باشید. درهرصورت، انتخاب کیف‌ پول فقط یک دقیقه وقت می‌گیرد.
بدست آوردن لایت کوین
شما می‌توانید با پذیرفتن لایت کوین‌ها به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات لایت کوین بدست آورید و یا آنرا از یک دوست یا هر کس دیگری که در نزدیکی شماست، بخرید. همچنین می توانید با حساب بانکی خود، از یک صرافی لایت کوین بخرید.

ساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک لایت کوین است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداختهای اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

تعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که لایت کوین ها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و لایت کوین های خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

شما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور لایت کوین را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های لایت کوین را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

آدرس های لایت کوین برای ردیابی صورتحساب ها

لایت کوین برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس لایت کوین برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

سوالات متداول

لایت کوین (LTC) یک ارز رمزپایه یکپارچه است که توسط چارلی لی ساخته شده است. ای ارز بر مبنای پروتکل بیت کوین ساخته شده است اما از نظر الگوریتم همسازی که در آن استفاده شده است، با بیت کوین تفاوت دارد. Litecoin از ساختار الگوریتم اسکریپ در زمینه استخراج استفاده می کند. اسکریپت این اجازه را به سخت افزارهای مصرف کننده مثل واحد پردازش گرافیکی (GPU) می دهد تا کوین های آن را با سرعت و راحتی بیشتری استراج کنند.

بله !  در حال حاضر می توانید از طریق ایرانیکارت خدمات ارز دیجیتال لایت کوین را دریافت کنید.

بله، شما می توانید از کیف پول سخت افزاری مورد نظر خود را از ایرانیکارت تهیه نمایید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید و فروش لایت کوین
5 از 1 رای ثبت شده