ارسال پول به انگلستان

 حواله پوند به موسسات و افراد حقیقی در انگلستان

اگر نیاز دارید وجهی به انگلستان ارسال کنید این کار را ایرانیکارت انجام می‌دهد.

وجوهی که به انگلستان ارسال می‌شوند داخلی هستند، به این مفهوم که مبالغ از بانکی داخل انگلستان به حساب مورد نظر شما واریز می‌شود.

مدت زمان انجام: مدت زمان انجام حواله به انگلستان ۱-۲ روز کاری است. هرچند در اکثر موارد همان‌روز حواله انگلستان انجام می‌شود.

خدمات ارسال پول به کشورهای خارجی، با حواله (وسترن یونیون، حواله بانکی و …) از طریق ایرانیکارت انجام نمی‌گیرد. لطفا جهت دریافت این خدمات به صرافی مراجعه نمایید.

ارسال پول به انگلستان
انتقال پول سفید داخل انگلیس
آماده سازی در ۱-۲ روز کاری
با کمترین کارمزد هر تراکنش
ارسال به تمام بانک ها و موسسات مالی انگلیس

نکاتی که برای ارسال حواله باید به آن توجه کنیم:

برای ارسال حواله یورو چه مواردی نیاز است؟

در زمان ارسال پول برای انگلیس به موارد زیر توجه کنید:

 • حواله داخلی : حواله پوند سفید از داخل انگلستان ارسال می‌شود.
 • مدت زمان کم: طی ۱ الی ۲ روز کاری حواله شما انجام می‌شود.
 • ارسال به تمام بانک های انگلستان: ارسال به تمام بانک ها و موسسات مالی انگلستان

برای ارسال پوند به انگلیس به ۲ چیز نیاز دارید:

Account Number

حساب کوتاه Sort Code

اگر این موارد را ندارید ممکن است موارد زیر را به جای موارد بالا داشته باشید:

IBAN

(Swift (BIC

Account Holder Name

Account Holder Address

Bank Address

برای ارسال حواله پوند به انگلیس چه مراحلی باید سپری شود؟

مراحل ارسال حواله پوند به انگلستان

ویدئوی معرفی ایرانیکارت

1.گرفتن استعلام قیمت 2. تایید 3.ثبت نام 4. تحویل رسید

ابتدا استعلام قیمت بگیرید
با ما تماس بگیرید، درخواست خود را اعلام کنید و قیمت بگیرید.
ثبت نام کنید
در سایت ما ثبت نام و هوبت خود را تایید کنید.
تایید مجدد
مبالغ و تمامی جزییات را مجددا تایید کنید.
رسید را تحویل بگیرید
در اسرع وقت طی چند ساعت کاری الی 2 روز کاری، رسید ارسال وجه را تحویل بگیرید.

هم اکنون درخواست خود را برای استعلام ثبت کنید!

ارسال پوند به انگلیس در سریعترین زمان ممکن

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

انجام حواله را به کدام بانک انگلیس انجام می‌دهید؟

بزرگترین بانک‌های انگلیس را بشناسید

حواله پوند به انگلیس

ارسال حواله به انگلیس ، برای مقاصد مختلفی انجام می شود. همچنین برای این کار از شیوه های مختلفی مانند ارسال حواله سویفت ، حواله مانی گرام یا حواله وسترن یونیون استفاده می شود. به دلیل تحریم هایی که علیه سیستم بانکی ایران وجود دارد، ارسال حواله به صورت مستقیم از بانک های ایرانی با استفاده از هیچ یک از روش های بالا امکان پذیر نیست. اما افرادی که نیاز به ارسال حواله به انگلیس یا حواله به چین یا هر کشور دیگری دارند، می توانند از خدمات ایرانیکارت بهره ببرند.

همان طور که اشاره شد، بانک های ایرانی تحریم هستند. پس امکان انتقال ارز از حساب های بانکی ایرانی به خارج از کشور وجود ندارد. اما بسیاری از افراد در ایران لازم دارند که به کشور های مختلف از جمله انگلستان پول بفرستند. افرادی که برای اعضای خانواده خود در این کشور پول ارسال می کنند، یا افرادی که علاقه به تحصیل در انگلستان دارند. یا ایرانیانی که از خدمات شرکت های انگلیسی استفاده می کنند یا قصد کار در انگلستان را دارند، نیاز به یک واسطه برای انجام پرداخت های ارزی خود دارند. ارسال حواله به انگلیس می تواند با ارز پوند، یورو یا دلار انجام شود. در ادامه به بررسی راه های حواله پوند به انگلیس، نرخ حواله پوند به انگلیس و انتقال پول از انگلیس به ایران می پردازیم.

راه های حواله به انگلیس

برای ارسال حواله به انگلیس ، می توان از حواله وسترن یونیون یا ارسال حواله سویفت استفاده کرد. اگر چه علاوه بر استفاده از حواله، انتقال ارز با استفاده از کیف پول های الکترونیک نیز امکان پذیر است. در ادامه راه های مختلف ارسال حواله به انگلیس معرفی می شوند.

حواله پوند به انگلیس

حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون سیستم بانکی جهانی است و از کشور آمریکا میباشد. ارسال حواله وسترن یونیون به انگلیس، با ارز دلار صورت میگیرد و سپس در انگلیس به پوند تبدیل می شود. برای ارسال حواله به انگلیس با وسترن یونیون، تنها لازم است نام کامل و نام شهر گیرنده به همراه مبلغ ارسالی ارائه شود. وسترن یونیون یک کد رمز MTCN به فرستنده میدهد. از آن طرف، گیرنده برای دریافت حواله وسترن یونیون باید کارت شناسایی و کد رمز ارائه دهد.

وسترن یونیون سریع ترین شیوه ارسال حواله به خارج از کشور است. اما این سیستم کارمزد بسیار بالایی دارند. علاوه بر کارمزد نیز لازم است اکسچنج ریت تبدیل دلار به پوند نیز پرداخت شود. کارمزد وسترن از فرستنده گرفته می شود و بسته به مقصد و مبدا حواله، متفاوت خواهد بود. همچنین به صورت پویا در طول زمان کارمزد وسترن در حال تغییر است. یعنی به صورت قاطع و دقیق نمی توان گفت نرخ حواله پوند به انگلیس چقدر خواهد بود.

حواله سویفت

حواله سویفت درواقع همان انتقال ارز به حساب بانکی فرد است. کارمزد حواله سویفت از فرستند دریافت می گردد. برای ارسال حواله سویفت لازم است موارد زیر ارائه شوند.

 • Account Holder: نام صاحب حساب
 • Account Number (در کشور های اروپایی IBAN نامیده می شود.)
 • بانک مقصد
 • کد سویفت
 • مبلغ
 • نوع ارز
 • آدرس صاحب حساب
 • آدرس بانک مقصد

 

پی پال

برای واریز پول به حساب بی پال لازم است که طرفین در این کیف پول الکترونیک حساب کاربری داشته باشند. کارمزد پی پال از دریافت کننده کسر می گردد. برای افتتاح حساب پی پال یا خرید دلار پی پال می توانید از خدمات ایرانیکارت بهره ببرید. پی پال سخت گیری های زیادی برای انجام تراکنش های خود دارد. به همین دلیل است که ایرانیان ترجیح می دهند از سازمان های جایگزین استفاده کنند.

مانی گرام

مانی گرام با 400 هزار شعبه در سراسر دنیا، رقیب غیر قابل اجتناب وسترن یونیون است. عمل کرد کلی ارسال حواله مانی گرام مانند حواله وسترن است. کارمزد مانی گرام نیز بالاست.

اسکریل

اسکریل نیز مانند پی پال کیف پول الکترونیکی است.اسکریل نیز مانند پی پال برای انجام تراکنش سخت گیری اعمال می کند. اما به فراگیری کیف پول پی پال نیست. تنها مزیت این شبکه نسبت به پی پال، این است که با آی پی ایران می توان از آن استفاده کرد. یعنی برای استفاده از اسکریل نیازی به اتصال به وی پی ان نیست. در ارسال حواله به انگلیس با اسکریل، لازم است موجودی حساب پوند باشد.

ارسال حواله به انگلیس

 

نرخ حواله پوند به انگلیس

در هر کدام از شیوه های گفته شده در بالا نرخ حواله پوند به انگلیس متفاوت است. متاسفانه با نواسانات ارز، نمی توان به صورت دقیق تعیین کرد برای ارسال حواله به انگلیس چه کارمزدی باید پرداخت کرد. با این حال در صورت تمایل برای اطلاع از نرخ حواله پوند به انگلیس می توانید از پشتیبانی ایرانیکارت کمک بگیرید. سوال خود را در سایت به صورت تیکت ثبت کنید.

 

مدارک لازم برای ارسال حواله به انگلیس چیست؟

برای ارسال حواله پوند به انگلستان به Account Number و Sort Code نیاز دارید. در غیر این صورت باید یکی از موارد زیر را دارا باشید :

 • IBAN
 • Swift
 • Account Holder Name
 • Account Holder Address
 • Bank Address
سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول کاربران

به نوع حواله‌ای که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. معمولا حواله‌هایی مانند وسترن یونیون به دلیل سرعت بالا، کارمزد بالاتری دارند.

بله تمامی مبالغ به صورت پوند سفید است.

بله حواله پوند به همه بانک های انگلستان قابل انجام است.

معمولا حساب های بانکی در انگلستان به ارز پوند است ولی اگر حساب گیرنده به یورو باشد یورو نیز ارسال می‌کنیم.

برای انجام این کار از طریق ایرانیکارت، کافی است که مدارک هویتی خود مانند کارت ملی را برای ما ارسال نمایید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
ارسال پول به انگلستان
نکاتی که برای ارسال حواله باید به آن توجه کنیم: برای ارسال حواله یورو چه مواردی نیاز است؟ در زمان ارسال پول برای انگلیس به موارد زیر توجه کنید: حواله...
5 از 2 رای ثبت شده