021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

سیم کارت بین المللی چیست؟

تاریخ انتشار : 20 آذر 1396تاریخ بروزرسانی : 2 دی 1397 متفرقه

سفر کردن به خارج از کشور به خصوص اگر کم تجربه باشید بسیار دلهره آور است. یکی از نگرانی های سفر های خارجی، مکالمه با سیمکارت خواهد بود. اگر قصد سفر به خارج از کشور داشته باشید برای مکامله تلفنی از خارج از کشور ۲ راه حل دارید. اولین راه حل فعال کردن رومینگ سیمکارت ایرانسل یا سیمکارت همراه اول خواهد بود. فعال کردن رومینگ سیم کارت البته بی دردسر هم نیست و ضمنا به شما هزینه های بسیاری را تحمیل کند. سیم کارت ایرانسل و سیم کارت های دیگر برای سرویس رومینگ کارمزد های فراوانی را دریافت میکنند که عملا استفاده از این سیم کارت ها را دشوار و غیر معقول میکند.
انتخاب دوم شما استفاده از سیم کارت های بین المللی خواهد بود. سیم کارت های بین االمللی در واقع با همین هدف ایجاد شده اند که سفر های خارج از کشور را برای مردم دنیا تسهیل نمایند. با استفاده از سیم کارت بین المللی از پرداخت هزینه های رومینگ راحت شده و صرفا هزینه فعالیت های خود را پرداخت میکنید. شرایط خرید و استفاده و نرخ های قیمت سیم کارت های بین المللی متفاوت از یکدیگر هستند. یکی از مشهور ترین سیم کارت های بین المللی سیم کارت WorldSIM است.
WorldSIM البته احتمالا مشهور ترین سیم کارت بین المللی نیز میباشد. این سیم کارت در حال حاضر در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا قابل استفاده است و در حدود ۸۵٪ از هزینه های مکالمه ی شما را کاهش میدهد. همچنین اینترنت سیم کارت بین المللی WorldSIM بسیار کیفیت خوبی داشته و میتوان از اینترنت نسل چهارم استفاده نمود. مقر و دفتر اصلی این کمپانی در لندن قرار دارد و تا کنون بیش از ۴۰۰۰ شریک تجاری در دنیا را هدایت میکند.

احتمالا تا اینجای کار برای شما این سوال پیش آمده است که هزینه استفاده از سیم کارت بین المللی چقدر خواهد بود. در واقع قرار است شما برای هر دقیقه مکالمه یا ارسال یک پیامک چه مقدار هزینه کنید؟ این موضوع تماما به کشور مبدا و مقصد تماس شما بستگی دارد! در واقع نرخ مکالمه برای سیم کارت های بین المللی به عوامل بستگی دارد که تعیین یک نرخ ثابت برای هر کشوری را ناممکن میکند. اما اطلاع یافتن از هزینه ی خدمات سیم کارت بین االمللی WorldSIM بسیار آسان است و شما میتوانید از این لینک به راحتی هزینه ی خدمات مورد نیاز خود را بسنجید. این سیم کارت بین المللی با پیش شماره آمریکا و انگلستان استفاده میگردد و تا ۳۶۴ روز پس از برقراری آخرین تماس همچنان فعال خواهد بود.

تیم ایرانیکارت با بررسی سیم کارت های بین المللی موجود و با توجه به شرایط مختلف، خدمات سیم کارت بین المللی WorldSIM را بهترین انتخاب برای ایرانیان دانسته و در حال حاضر خدمات فروش و شارژ این کارت ها را انجام میدهد. چنانچه برای شما سوالی در ارتباط با این سیم کارت ها وجود دارد میتوانید سوالات خود را از کارشناسان ایرانیکارت بپرسید و بهترین تصمیم را برای سفر خود بگیرید.

برای مشاهده خدمات سیمکارت بین المللی WorldSIM در ایرانیکارت اینجا را کلیک نمایید.

3560 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
  1. ايا اين سيمكارت يكسال اعتبار دارد و بعد از ان منقضي مي شود

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟