افتتاح حساب ارزی بین المللی

باز کردن حساب ارزی آنلاین و مطمئن در ایرانیکارت

مجموعه ایرانیکارت ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی بین المللی، امکان افتتاح انواع حساب‌ های ارزی بین المللی نظیر پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، پایونیر، پاییر، نتلر و اسکریل را با وجود تمامی تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، برای تمامی ایرانیان فراهم کرده است.

هم اکنون می‌توانید با خدمات ایرانیکارت به افتتاح حساب ارزی به صورت غیر حضوری و همچنین خرید و فروش ارز در حساب ارزی بین المللی خود بپردازید.

ثبت درخواستسوالات متداول 

کیف پول الکترونیک Electronic wallet

خدمات ایرانیکارت در زمینه حساب های بین المللی

انواع حساب های بین المللی ارزی

حساب بین المللی ارزی حسابی است که با آن امکان تراکنش‌های مالی مثل دریافت و انتقال وجه، خرید از سایت‌های خارجی، خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و … اقدام کنید. با استفاده از این حساب ها دیگر نیازی به ذخیره اطلاعات حساب، حمل پول نقد، استفاده از کارت‌های بانکی نیست و تنها با استفاده از یک حساب می‌توانید به حساب‌ بانکی خود در سراسر دنیا دسترسی داشته باشید. با افتتاح حساب بین المللی ارزی شما می‌توانید بسیاری از پرداخت‌های خود را به صورت آنی انجام دهید. همچنین می‌توانید برای خرید و فروش ارز در حساب بین المللی خود اقدام کنید. بسیاری از حساب های بین المللی ارزی به دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه ایران قابل استفاده نیستند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات ایرانیکارت به آن‌ها دسترسی داشته باشید. برای این کار کافی است ابتدا در سایت ایرانیکارت ثبت نام کرده و سپس درخواست خود را برای حساب موردنظر ارسال نمایید.

کاربرد حساب های بین المللی

حساب بین المللی ارزی، منبع مناسبی برای ذخیره ارزهای مختلف به صورت دیجیتال می‌باشد که با آن می‌توانید از سایت‌های مختلف خرید کرده، پرداخت انجام دهید و به تراکنش‌های مالی بپردازید.

از جمله کاربردهای حساب بین المللی ارزی، پرداخت با استفاده از فناوری NFC است و در صورتی که شما در فروشگاهی مشغول خرید می‌شوید می‌توانید از حساب بین المللی استفاده کنید و از این طریق اطلاعات پرداخت شما به حساب فروشنده انتقال می‌یابد.

مزیت دیگر این نوع حساب‌ها، امکان پرداخت بدون استفاده از شماره حساب یا شماره کارت در هر یک از تراکنش‌های مالی و پرداخت‌های روزانه می‌باشد.

کیف پول الکترونیک

مزایای حساب بین المللی

استفاده از حساب بین المللی ارزی چه مزایایی دارد؟

استفاده از حساب های بین المللی، جدا از قابلیت‌هایی که برای آن ذکر شد دارای مزایایی نیز می‌باشد. از جمله مزایای این حساب ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی به آن‌ها راحت‌تر است.
 • امکان دسترسی به سایر حساب‌های بانکی را فراهم می‌کند.
 • امنیت بیشتری را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.
 • در اکثر خریدهای آنلاین می‌توان از آن استفاده کرد.
 • پاداش‌های مختلفی را برای تشویق کاربران خود در نظر می‌گیرد.
کیف پول الکترونیک

حساب بین المللی (کیف پول الکترونیک) چیست؟

برای اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه کنید!

کیف پول الکترونیکی که به آن کیف پول دیجیتال نیز گفته می‌شود، روشی برای پرداخت الکترونیکی راحت می‌باشد. این کیف پول‌ها با ذخیره اطلاعات حساب و نگهداری پول به صورت دیجیتال این قابلیت را فراهم می‌کنند که به راحتی و بدون نیاز به استفاده از کارت بانکی یا وارد کردن اطلاعات حساب خود در هرز مان و هر مکان، تنها با استفاده از لپ تاپ یا موبایل پرداخت‌های خود را انجام دهید. البته رشد و گسترش فروشگاه‌های آنلاین و از دست رفتن سرمایه به خاطر وارد کردن اطلاعات حساب بانکی، به نوبه خود باعث شده است که احتیاج به کیف پول الکترونیک روز به روز بیشتر حس شود.
با استفاده از کیف پول الکترونیک، شما می‌توانید به عملیات انتقال وجه، پرداخت قبض، خرید شارژ و پرداخت هزینه قبوض، پرداخت با کد QR، رزور هتل، خرید بلیط هواپیما و … بدون وارد کردن اطلاعات بانکی خود مشغول شوید.
قابلیت شارژ شدن کیف پول‌های الکترونیک با استفاده از ارزهای مختلف وجود دارد. البته برای کیف پول‌هایی که با ارز مخصوص خود شارژ می‌شوند، مثل کیف پول‌های دلاری امکان شارژ کردن آن‌ها با یورو وجود ندارد. اگر شما هم یک روش پرداختی با امنیت بالا برایتان حائز اهمیت است، پیشنهاد می‌شود حتما به فکر یک یک کیف پول الکترونیکی معتبر برای خود باشید.

افتتاح حساب ارزی

یکی از بهترین راه‌های ارسال حواله ارزی از طریق حساب بانکی است. با توجه به تحریم‌ها امکان استفاده از حساب‌های بانکی ایرانی به این منظور وجود ندارد. اما افتتاح حساب بین المللی ارزی در بانک‌های خارجی عضو شبکه سوئیفت به افراد دسترسی امکان ارسال حواله و یا پرداخت ارزی را می‌دهد. اگر به مشکل پرداخت آنلاین در سایت‌های خارجی برخورد کرده‌اید یا قصد مهاجرت و اقامت در کشورهای خارجی را دارید، افتتاح حساب بین المللی یک موضوع مهم برای شما می‌باشد. یکی از مزیت‌های بزرگ داشتن حساب بین المللی این است که به راحتی می‌توانید تمامی امور ارزی خود مانند ارسال و دریافت پول از کشورهای دیگر و یا اموری از این نظیر را انجام دهید. البته از آنجایی که افتتاح حساب ارزی با منشا خارجی در تمامی بانک‌ها میسر نمی‌باشد و نیاز به مجوز از بانک مرکزی می‌باشد، پیشنهاد می‌شود از سایر حساب‌های بین‌المللی مثل افتتاح حساب پی پال، اسکریل، پرفکت مانی و یا از کارت‌های اعتباری استفاده کنید.

حساب ارزی چیست؟

منظور از حساب بانکی ارزی، حسابی است در کشور دیگری جز کشور خودتان افتتاح شده باشد و صدور ویزاکارت و مسترکارت نیز شامل آن می‌باشد. با دریافت کد سوئیفت از طرف بانک مورد نظر، خدمات کاملی را دریافت خواهید کرد. افتتاح حساب ارزی، برای افرادی  که در ارتباط با کشورهای خارجی هستند از اهمیت بالایی برخوردار است. این ارتباط می‌تواند حتی شامل خرید کالا از سایت‌های خارجی باشد. مثلا اگر شما تمایل داشته باشید به خرید کفش مارک از آمازون اقدام کنید یا کالایی را از ترندیول خریداری کنید که مانند آن در کشور خودتان نمی‌باشد، نیاز به یک حساب ارزی خواهید داشت. البته داشتن حساب بین المللی مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به آن پرداخته می‌شود.

انواع حساب ارزی

حساب ارزی نوعی حساب بانکی می‌باشد که قابلیت سرمایه گذاری بر اساس ارزهای مختلف و معتبر کشورهای خارجی را برای افراد امکان‌پذیر می‌کند. کاربران ایرانی برای استفاده از امکانات و مزایای حساب‌های ارزی، می‌توانند حساب مورد نظر خود را یا به صورت مستقیم در کیف پول‌های بین المللی نظیر پی پال و یا در بانک‌های داخلی ایران افتتاح کنند. انواع حساب ارزی قابلیت‌ سپرده‌گذاری، ارسال و دریافت چندین ارز را برای کاربران خود امکان‌پذیر می‌کند، به همین دلیل با عنوان حساب بدون مرز نیز معرفی می‌شود.

از معتبرترین انواع حساب ارزی بین المللی برای سرمایه گذاری و استفاده از خدمات مالی و ارزی می‌توان به پی پال، پرفکت مانی، وب مانی، اسکریل، پایونیر، پایر، نتلر، ادوکش، یومانی، ریولوت، وایز و ویندزور اشاره کرد. موارد مذکور از معتبرترین شبکه‌های مالی و کیف پول‌های الکترونیکی جهانی می‌باشند که امکان استفاده جهانی از تمامی خدمات بانکی و مالی را برای کاربران سراسر کشورها فراهم کرده‌اند.

انواع حساب ارزی بانک ها در ایران

خدمات حساب ارزی بانک‌های ایرانی مانند حساب ارزی بانک ملی یکی از سرویس‌های این بانک‌ها برای سرمایه گذاری در قالب ارزهای مختلف و حفظ ارزش پول در نوسانات بازار است. انواع حساب‌ ارزی همانند حساب و سپرده‌های ریالی انواع مختلفی دارد که از نظر حداقل سرمایه اولیه افتتاح حساب، نرخ سود، نحوه پرداخت و کارمزد سود، جریمه برداشت در بین دوره و سایر ویژگی‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. وجود طرح‌های مختلف سپرده‌های ارزی به سرمایه گذاران این امکان را می‌دهد تا بر اساس نیاز و سپرده مورد نظر، نوع حساب مناسب خود را انتخاب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

به طور خلاصه انواع حساب‌ ارزی بانک‌های ایرانی عبارتند از:

 • حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی
 • حساب قرض‌ الحسنه جاری ارزی
 • حساب سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار ارزی

در نظر داشته باشید که از میان حساب‌های مذکور، تنها به حساب سرمایه‌گذاری کوتاه مدت ویژه بر اساس مدت سپرده‌گذاری سود تعلق می‌گیرد. نرخ سود حساب سپرده ارزی بر اساس بانک محل سرمایه‌گذاری بین 3 تا 6 درصد متغیر است.

نحوه ثبت نام و باز کردن حساب ارزی در ایران

با توجه به نوع حساب ارزی، افتتاح حساب ارزی بانک‌های ایرانی و افتتاح حساب کیف پول‌ها و حساب‌های ارزی خارجی مانند پی پال متفاوت از هم خواهند بود.
نحوه باز کردن حساب ارزی در ایران تفاوتی با افتتاح حساب‌های بانکی عادی ندارد. برای افتتاح سپرده ارزی در بانک‌های ایران، لازم است تا حضورا به شعبه‌های ارزی بانک‌های عامل مانند ملی، ملت و … مراجعه کرده و با پر کردن فرم قرارداد افتتاح حساب ارزی، ارائه مدارک هویتی و مستندات لازم و پرداخت موجودی اولیه، حساب ارزی خود را افتتاح کنید.

شرایط حساب ارزی بانک ها در ایران

بطورکلی روند افتتاح حساب سپرده‌های ارزی با حساب‌های ریالی شباهت زیادی دارد؛ اما باید در نظر داشته باشید که شرایط حساب ارزی بانک‌ها در ایران متفاوت بوده و در مواردی همچون میزان موجودی اولیه، محاسبه نرخ سود، کارمزد و… مغایر حساب‌های ریالی است.

 • کارمزد حساب ارزی

می‌بایست معادل 5 درصد ارزش ریالی هر مبلغ برداشت پول از حساب ارزی، باید کارمزد این انتقال را به بانک بپردازید.

 • محاسبه سود حساب ارزی

در حال حاضر نرخ سود سپرده ارزی یک ساله بانک‌ها 4 درصد در نظر گرفته شده است؛ بر این اساس برای سپرده یک ماهه نرخ سود معادل 0.75 درصد، سپرده سه ماهه معادل 1.25 درصد، سپرده شش ماهه 2 درصد و سپرده نه ماهه 2.5 درصد محاسبه می‌گردد.

 • حداقل سپرده در حساب ارزی

بطورکلی حداقل سپرده، توسط بانک عامل تعیین و اعلام می‌گردد. حداقل 100 دلار برای حساب قرض‌الحسنه ارزی و حداقل 1000دلار برای افتتاح حساب سپرده ارزی مدت‌دار نیاز است.

با این حال، طبق دستور جدید بانک مرکزی، تمامی بانک‌های عامل ارائه دهنده خدمات ارزی، می‌بایست امکان افتتاح حساب ارزی بدون پرداخت موجودی اولیه را برای تمامی متقاضیان سپرده ارزی ایجاد نمایند.

 

بهترین بانک برای حساب ارزی

سپرده بدون مرز، همانطور که از نامش پیداست، سرمایه گذاری در قالب تمامی ارزهای معتبر جهانی را امکان پذیر کرده و فعالیت در بازارهای جهانی و انجام معاملات خارجی را نیز سهولت بخشیده است. علاوه بر این موارد، یکی از اصلی‌ترین اهداف سپرده گذاری در حساب‌های ارزی، حفظ ارزش سرمایه در نوسانات بازار و بهره‌مندی از سود و مزایای آن است. بنابراین، بررسی شرایط لازم برای افتتاح سپرده ارزی مانند میزان حداقل مبلغ مورد نیاز برای باز کردن حساب، میزان نرخ سود تعیین شده برای هر سپرده و نحوه پرداخت آن، برای اطلاع از اینکه حساب ارزی کدام بانک بهتر است الزامی خواهد بود.

 

نحوه افتتاح حساب ارزی آنلاین با ایرانیکارت

متأسفانه به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان افتتاح حساب ارزی بین المللی در ایران قابل انجام نیست، مگر آنکه از یک شرکت واسط برای انجام این کار استفاده کنید. یکی از شروط اصلی برای افتتاح حساب بانکی بین المللی این است که شما مقیم کشور مورد نظر باشید. با توجه به اینکه اخذ اقامت کشورهای دیگر مانند آذربایجان، ترکیه، ارمنستان و … کار چندان ساده‌ای نیست، تنها راهی که برای شما باقی می‌ماند استفاده از خدمات ارزی شرکت‌های واسط مانند ایرانیکارت است.

خدمات افتتاح حساب ارزی بین المللی پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، اسکریل، پایونیر، پاییر، نتلر، ادوکش، یومانی، ریولت، وایز و … در ایرانیکارت ارائه می‌گردد. برای افتتاح حساب هر یک از این شبکه‌های مالی، تنها کافی است در خواست خود را در پنل ایرانیکارت ثبت نمایید. برای این منظور، وارد صفحه خدمات موردنظر خود شده و پس از مطالعه ویژگی‌های سرویس، روی دکمه “ثبت درخواست” کلیک کتید. پس از ورود به پنل ایرانیکارت، تکمیل اطلاعات مورد نیاز و تایید قوانین و مقررات، در کوتاه‌ترین زمان ممکن افتتاح حساب ارزی مورد نظر شما انجام می‌پذیرد.

افتتاح حساب ارزی

مدارک لازم برای افتتاح حساب ارزی چیست؟

با توجه به نوع کشور مورد نظر و بانکی که انتخاب کرده‌اید نوع حساب، مدارک مورد نیاز و شرایط افتتاح حساب نیز متفاوت می‌باشد.
مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقیقی عبارتند از:

 • فرم درخواست کتبی متقاضی
 • اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت
 • دو قطعه عکس
 • موجودی اولیه حساب به حداقل مبلغ 100 دلار آمریکا یا معادل آن

مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقوقی عبارتند از:

 • تکمیل فرم درخواست افتتاح حساب
 • آگهی تاسیس شرکت
 • اساسنامه یا شرکت‌نامه
 • روزنامه رسمی
 • معرفی امضا داران مجاز
 • شناسنامه یا گذرنامه امضا داران مجاز

مدارک لازم برای افتتاح حساب ارزی

چند نوع حساب ارزی داریم؟

به طور کلی افراد به دو صورت می‌توانند به افتتاح حساب بانکی اقدام کنند: 1- شخصی (پرسونال)  2- شرکتی(بیزنس). شرایط افتتاح حساب شرکتی کمی دشوارتر از افتتاح حساب شخصی است. بنابراین با توجه به نوع نیاز خود به افتتاح حساب ارزی مورد نظرتان اقدام کنید. مثلا برای دریافت تمکن مالی نیاز به افتتاح حساب شخصی دارید و برای کارآفرینی و ثبت یک شرکت داشتن حساب تجاری بیشتر توصیه می‌شود. برای افتتاح حساب شخصی در بسیاری از کشورها باید اقامت آن کشور را دریافت کنید. البته با استفاده از شرکت‌های واسطی چون ایرانیکارت می‌توانید بدون داشتن اقامت و مهاجرت حساب بین المللی داشته باشید.

افتتاح حساب ارزی شرکتی (بیزینس)

برای افتتاح حساب ارزی شرکتی، لازم است به ثبت یک شرکت به صورت قانونی در کشور مورد نظرتان اقدام کرده و سپس اسناد خود را به بانک تحویل دهید.

افتتاح حساب ارزی شخصی (پرسونال)

برای افتتاح حساب ارزی شخصی لازم است در بسیاری از کشورها اقامت آن را دریافت کنید. البته تمامی بانک‌های دنیا نیز به داشتن اقامت اصراری ندارند و تنها با ارائه پاسپورت می‌توانید از خدمات بانکی آن‌ها بهره‌مند شوید.

از جمله حساب‌های ارزی که دارای حساب شرکتی و شخصی است، پی‌پال می‌باشد. برای اطلاع از این حساب بین المللی پیشنهاد می‌شود مقاله پی پال چیست را مطالعه کنید.

مهم‌ترین نکاتی که هنگام افتتاح حساب بانکی بین المللی باید بدانید

در زمان افتتاح حساب ارزی، نکات زیادی وجود دارد که توجه به آن‌ها فراهم کردن یک حساب را برای شما آسان‌تر می‌کند. از جمله این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان افتتاح حساب بین المللی باید در نظر بگیرید، این است که دارای شرایط سنی مناسب یعنی 18 سال باشید و مبلغ 25 هزار پوند برای سرمایه گذاری و سپرده گذاری بین المللی به همراه داشته باشید. البته در برخی از کشورها برای افتتاح حساب نیاز به سپرد گذاری اولیه، گذرنامه، کارت اقامت، کپی گواهی تولد، کارت شناسایی و …. می‌باشد. توجه کنید که حساب بانکی بین المللی کارمزد ماهیانه ندارد ولی اگر در مدت زمان 4 ماه متوالی، توازن حساب شما 25000 پوند باشد، ماهیانه مبلغ 20 پوند از حساب شما کسر خواهد شد. علاوه بر این در کشورهایی مانند آمریکا، شهروندان باید گزارش بانکی خارجی و حساب‌های مالی را در صورت بیشتر بودن ارزش حساب بانکی از 10000 دلار، ارائه دهند. همچنین دسترسی و استفاده از بانک‌های بین المللی آنلاین راحت‌تر از سایر بانک‌ها می‌باشد. ضمنا در زمان تحقیق در مورد بانک بین المللی مورد نظر، به صورت آنلاین یا تلفنی تماس بگیرید تا از شرایط و اسناد لازم، برای باز کردن حساب بانکی بین المللی مطلع شوید. گسترس تکنولوژی و رشد اقتصادی در سراسر دنیا، امکانات بانکی بین المللی را توسعه داده است.

مهم‌ترین خدمات حساب بانکی بین‌المللی چیست؟

با داشتن حساب بین المللی می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید. در جدول زیر به بررسی مهم‌ترین خدماتی که یک حساب مالی بین المللی ارائه می‌کند، پرداخته می‌شود.

مهم‌ترین خدمات حساب بین المللی توضیحات
کد سوئیفت (Swift Code) برای دریافت و انتقال وجه بین‌المللی
کد آی‌بن (IBAN) نوعی شماره‌ حساب بین‌المللی جهت دریافت و انتقال وجه بین‌المللی؛
کد دیجی‌پس (DIGIPASS) خرید آنلاین و اینترنتی
مدیریت مالی آنلاین با اینترنت‌بانک 24 ساعته
تحویل فیزیکی مسترکارت و ویزاکارت به نام شخص ایرانی
 
حساب همیشگی بدون محدودیت زمان
 
امکان افتتاح حساب شرکتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن

حساب بانکی بین المللی چیست

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید

سوالات متداول کاربران

برای افتتاح حساب ارزی بین المللی و ساخت اکانت کیف پول‌های خارجی می‌توانید درخواست خود را در پنل ایرانیکارت ثبت نمایید.
اما اگر قصد افتتاح حساب ارزی بانک‌های ایران را دارید، با مراجعه به شعب بانک‌های عامل و ارائه مدارک مورد نیاز می‌توانید نسبت به باز کردن حساب ارزی اقدام کنید.

برای ساخت اکانت، ارائه یک آدرس ایمیل و پاسپورت با ۶ ماه اعتبار الزامی می‌باشد.

بله، ساخت اکانت در مجموعه ایرانیکارت با وریفای کامل انجام می‌شود.

بله، می‌توانید با استفاده از خدمات مجموعه اکانت خود را وریفای نمایید.

نرخ فروش به ایرانیکارت همیشه در پنل کاربری مشخص است و مطابق با نرخ خرید و فروش می‌باشد.

این هزینه براساس نوع حساب ارزی متفاوت است. برای اطلاع از هزینه افتتاح حساب بین المللی از طریق تماس یا ارسال تیکت با پشتیبانی در ارتباط باشید.

این حساب‌ها از ارزهای لیر، دلار، یورو، پوند و غیره پشتیبانی می‌کنند.

خیر، سپرده‌های ریالی و ارزی طبق قانون از پرداخت مالیات معاف هستند.

نرخ سود حساب‌های ارزی از سوی بانک‌ها متناسب با میزان و بازدهی سرمایه تعیین و بر مبنای رویه‌های متداول در بازارهای بین المللی به صورت ارزی پرداخت می‌شود.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
افتتاح حساب ارزی
خدمات ایرانیکارت در زمینه حساب های بین المللی انواع حساب های بین المللی ارزی حساب بین المللی ارزی حسابی است که با آن امکان تراکنش‌های مالی مثل دریافت و انتقال...
3.44 از 27 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. سلام من قصد دارم که در سایت های فریلنسر خارجی کار کنم از کدوم حساب بیاد استفاده کنم ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، جهت استفاده از کیف پول الکترونیکی یا حساب بانکی ابتدا نیاز هست بر اساس مهارتی که دارید، سایتی که قصد فعالیت فریلنسری در آن را دارید مشخص کنید و سپس با توجه به قوانین و شرایط سایت، روش برداشت مناسب را انتخاب نمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. 1سلام من حساب ارزی دارم اما کارت ندارم از چه روشی میتوانم برای حساب ارزی خودم عابر کارت بین المللی بگیرم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. با سلام
  این حساب ها دارای کد سوئیفت هم میباشند؟
  و تا چه مبلغی قابل واریز و برداشت خواهد بود؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی شرایط حساب‌های ارزی مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال حساب‌های ارزی بانک‌های ترکیه کد سوئیفت دارند و روزانه تا ۵۰۰ هزار لیر امکان برداشت وجود دارد. برای اطلاع دقیق از حساب موردنظر با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام. من قصد اینجا یک وبسایت رو دارم که وقتی کاربر اشتراک ماهانه میخره پولش به دلار به حساب من واریز بشه. آیا شما خدمتی در این مورد ارائه میدید؟ چجوری ؟ و حدودا چه قیمتی است؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، باتوجه به هدف و نیاز شما، توصیه می‌کنیم از خدمات درگاه پرداخت شپا استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   از طریق پنل کاربری خود در سایت پی پال می‌توانید این مورد را مشاهده فرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. در مورد افتتاح حساب بین المللی…
  غیرحضوری.برای انتقال برداشت واریز

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی برای ارائه اطلاعات دقیق‌تر، دریافت مشاوره و ارائه خدمات مناسب، با کارشناسان ایرانیکارت تماس بگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام وقت بخیر من میخاستم برای خرید از سایت های ترکیه حساب باز کنم . این حساب به دردم میخوره ؟ و من سیم کارت ندارم. امکانش هست؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     کاربر گرامی، بستگی به میزان و نوع استفاده شما دارد. به صورت کلی، با داشتن سیمکارت سامانتل امکان افتتاح حساب در ترکیه وجود دارد.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. نیاز به حساب ارزی دارم که به نام خودم باشه و از خارج از کشور بتوانند به اون حساب پول واریز کنند و من هم بتونم اون رو خرج کنم. چه راه حلی وجود داره؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   شما می‌توانید از طریق مجموعه ایرانیکارت افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه، واکیف بانک ترکیه و همچنین افتتاح حساب وایز داشته باشید و برای تراکنش‌های خود از آن استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی از دیدگاه شما متشکریم
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام من حساب سوئیفت افتتاح کردم ،آیا می تونم از آن حساب به ایران حواله بزنم و پول انتقال بدم ؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     کاربر گرامی برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که حساب ارزی را از چه طریقی افتتاح کرده‌اید؟ متاسفانه به دلیل تحریم‌ها نمی‌توانید مستقیم دریافت حواله را به داخل ایران انجام دهید. پیشنهاد می‌کنیم با همکاران ما در بخش نقد کردن درآمد ارزی ارتباط بگیرید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. من میخام به حساب ارزی باز کنم که از امارات پول واسم واریز کنن چقدر لازم دارم برای حساب باز کردن

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای اطلاع از قیمت خدمات ارائه شده وارد پنل کاربری خود در سایت ایرانیکارت شوید و از قیمت‌های به روز مطلع گردید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام برای فروش درامد دلاری سایت rumble که مثل یوتیوب مربوط به بارگزاری ویدئو هست و به ازای بازدیدها درامد میده هم خدماتی دارید؟ چون نیاز به paypal داره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، این مورد از خدمات ایرانیکارت نمی‌باشد.
   شما می‌توانید از طریق یوتیوب که بهترین سایت برای کسب درآمد تولید محتوای ویدئویی می‌باشد درآمد کسب کرده و سپس آن را نقد کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. سلام. آیا برای وریفای اکانت سایت فریلنسر میتونید به من کمکی ارائه بدید؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، وریفای کردن اکانت سایت فریلنسر از خدمات ایرانیکارت نبوده و شما می‌توانید درآمد حاصل از آن را از طریق ایرانیکارت نقد کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. سلام ، برای خرید و فروش در amazon از کجا و چه جوری میتونم تهیه کنم ؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، فروش در آمازون از خدمات ایرانیکارت نمی‌باشد ولی برای خرید از آمازون می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام برای نقد کردن در امد ارزی از سایت یا اَپ rumble هم خدمات دارید ؟چون نیاز به paypal داره

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     کاربر گرامی، لطفا لینک سایت خود را از طریق تیکت در پنل کاربری بخش پشتیبانی ارسال فرمایید تا امکان نقد کردن آن در لحظه بررسی شود.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. سلام وقت بخیر حساب وریفای شده امازون هم برای فروش هست؟ و اگر هست شرایطش چطوری هست . به عنوان seller در امازون میخوام فعالیت کنم!

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، در حال حاضر فروش در آمازون از خدمات ایرانیکارت نمی‌باشد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. با سلام و عرض ادب خدمت شما
  آیا منی که مشمول سربازی هستم و پاسپورت ندارم میتونم حساب باز کنم ، چون در توضیحات ذکر شده یکی از مدارک لازم پاسپورت هستش یا روشی دیگری برای ما وجود دارد ؟
  و سوال دوم اینکه آیا میتونم برای پدر یا مادر و یا فرد دیگری حساب باز کنم و خودم از آن استفاده بکنم؟ در آینده مشکل ساز نمی شود ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای افتتاح حساب‌های بین المللی نیاز به داشتن پاسپورت است.
   لطفا جهت بررسی دقیق‌تر شرایط، با شماره‌های مجموعه تماس بگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. سلام، براي جوين شدن به creator fund يا creator program تيك تاك ميشه با شما همكاري كرد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، متاسفانه از خدمات ایرانیکارت نمی‌باشد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 14. برای انتقال مداوم دلاری از دبی شماره IBAN و سویفت کد میخواد از من شرکت.
  میخوام که برداشت فیزیکی در ترکیه و انتقال اینترنتی هم داشته باشه حسابم.
  پیشنهاد شما چه حسابی هست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، ایرانیکارت امکان افتتاح حساب از زراعت بانک و واکیف بانک ترکیه به صورت پرسونال را دارد. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های مجوعه تماس بگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام روز خوش
   من میخواستم در امازون اکانت درست کنم برای ساختن کتاب صوتی آیا با این کارت های بانکی امکانش هست ؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    کاربر گرامی، برای فروش محصول در آمازون نیاز به داشتن درگاه می‌باشد. برای دریافت درگاه لازم است از طریق سایت شپا اقدام کنید.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 15. با سلام خدمت شما
  من میخواستم برنامه focosky نسخه پرمیوم رو خریداری کنم ، با توجه به تحریم هایی که داخل ایران هست بواسطه پرداخت ارزی ،چطور میتونم این پرداخت انجام بدم؟
  ممنون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 16. سلام وقتتون بخیر من شهروند افغانستان هستم پاسپورت وویزه ایران را دارم میخواهم اکونت بانکی ویزه بخاطر کارانلاین نیاز دارم لطف کنید شرایط ثبت کارت را برایم بگوید چی نیاز هست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، متاسفانه افتتاح حساب بانکی برای اتباع خارجی انجام نمی‌شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 17. سلام وقت بخیر
  من میخوام تو آمازون دبی جنس بفروشم میخواستم بدونم چجوری میتونم پول واریز و برداشت کنم
  پیشنهاد شما چیه ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربرگرامی،متاسفانه در حال حاضر خدمات amazon seller توسط مجموعه ایرانیکارت ارائه نمی‌شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 18. سلام و وقت بخیر خدمت شما
  برای ثبت نام تو یک سایت کاری (فریلنسری) نیاز به اکانت پی پال هست . پیشنهاد شما در این مورد چیه؟
  سپاس از پاسخگویی شما پیشاپیش

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی اگر امکان وریفای سایت مربوطه را دارید، از بخش سرویس‌ها می‌توانید سفارش افتتاح حساب پی پال خود را ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و وقت بخیر
    برای شاپینگ و سایتم درگاه بانکی بین المللی نیاز دارم که بتونم برداشت کنم از حسابم و داخل ایران هستم.
    چگونه میتونم از خدمات شما استفاده کنم؟ و هزینه انجام کار

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     کاربر گرامی، برای دریافت سرویس موردنظر می‌توانید از درگاه بانکی بین المللی شپا استفاده کنید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 19. سلام
  آیا با حساب بین المللی میتوان درآمد یوتوب و فریلنسرینگ و …. را دریافت کرد؟

  09036429169

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای دریافت درآمد یوتیوب می‌توانید از خدمات نقد کردن درآمد یوتیوب در دپارتمان افراک استفاده کنید. همچنین برای نقد کردن درامد ارزی خود از سایت‌های فریلنسری، لازم است تا اطلاعات سایت مبدا را از طریق تیکت ارسال بفرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 20. س سپاس از پاسخگوییتون ،حداقل موجودی برای بازگشایی حساب بین الملل چقدر میباشد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بستگی به این مورد دارد که کارت مورد نظر شما دبیت باشد یا کردیت. برای دریافت مشاوره با کارشناسان بخش کارت‌های ایرانیکارت تماس بگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام
   هزینه ساخت اکانت پی پال با ثبت سفارش، اخذ می گردد، یا پس از ساخت و آماده شدن حساب پی پال؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    کاربرگرامی هزینه ساخت اکانت با ثبت سفارش اخذ می‌گردد.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 21. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم برای افراد زیر ۱۸ سالم هم میشه حساب ارزی باز کرد؟!؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   خیر، برای افتتاح حساب ارزی نیاز به پاسپورت و داشتن سن بالاتر از ۱۸ سال است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 22. سلام وقت بخیر یه سوال دارم من برای یک شرکت در المان کار میکنم ولی خودم ادر ایران هستم از اونجایی که پی پال برای ایرانیا تحریم هست ، با باز کردن حساب در ایرانکارت میتونم دستمزدی که از شرکت دریافت میکنم رو به حساب ایرانم انتقال بدم؟ یا باید بعد از باز کردن حساب در پی پال هم حساب باز کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، ایرانیکارت خدمات پرداخت ارزی و افتتاح حساب های بین المللی همچون پی پال را انجام می‌دهد. اما علاوه‌بر این خدمات، جهت دریافت درآمد ارزی خود، می‌توانید از سرویس مستقیم نقد کردن درآمد ارزی ایرانیکارت استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   از حسن توجه شما سپاسگذاریم
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام وقت بخیر
    یه سوال: بنده در مسافرتم به اروپا خریدهایی کردم که در زمان برگشت و در فرودگاه باید فرم دِتکس اونها رو تحویل بدم که اون مقدار مالیات که کم شده، به من بگرده. اما اینجا میگن که باید حساب داشته باشیم و مبلغ رو به کارت من واریز میکنن. حالا آیا میشه از طریق ایرانیکارت این کاررو انجام داد؟؟
    متشکرم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     از طریق ایرانیکارت امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی وجود دارد.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 23. با سلام و عرض ادب

  من برای ثبت نام در سایت دو شرکت کویتی و اماراتی جهت دورکاری نیاز به داشتن یک شماره خارجی و یک شماره حساب معتبر خارجی جهت واریز حق الزحمه آن شرکتها هستم چه کاری باید برای این مسئله انجام بدم؟

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربرگرمی با توجه به شرایط خاص همکاری با کشورهای خارجی، برای دریافت پاسخ دقیق‌تر، از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان ایرانیکارت تماس بگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 24. با ورود میخوام حساب ارزی بازم کنم برای سایت علی بابا اکسپرس یا آمازون ووو چه نوع حسابی را مفید عالی میدونید .و هزینه اش رو اعلام بفرماید با سپاس

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   آیا مورد استفاده شما پرداخت در این سایت می‌باشد یا قصد دریافت درآمد از این سایت‌ها را دارید؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 25. سلام وقت بخیر ،
  میخواستم بپرسم ایا میشه از حساب پی پل خود مجموعه ایرانکارت استفاده کرد ینی شماره حساب شما را به مشتری داد ؟ و خودمان حساب پی پل افتتاح نکنیم ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی برای دریافت درآمد خود از سایت‌های خارجی تایید شده از سمت ایرانیکارت می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نمایید. برای این منظور به صفحه نقد کردن درآمد ارزی مراجعه کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام حساب صرافی بایننس وریفای هم انجام میدید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    متاسفانه این مورد توسط مجموعه انجام نمی‌شود.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام ببخشید من گیفت کارت آمازون دارم می‌خوام بفروشم چطوری بفروشم در سایت راهنمایی کنید لطفا

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    متاسفانه خرید این گیفت کارت‌ها توسط ایرانیکارت انجام نمی‌شود.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 26. سلام وقت بخیر برای ایجاد اکانت چقدر باید هزینه کرد، مدارک لازم مورد نیاز و اینکه این اکانت را میشه برای سایت آمازون بکار برد. با سپاس

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، بر اساس نوع حساب بین المللی مورد نیاز شما، تمامی اطلاعات نظیر مدارک مورد نیاز، شرایط، هزینه و… در صفحه حساب و پنل ایرانیکارت ارائه شده است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 27. سلام
  حساب بانکی میخواستم iban و سوییفت داشته باشه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، تمامی حساب‌های واکیف‌بانک و زراعت‌بانک ترکیه دارای iban و سوییفت می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و افتتاح حساب، به صفحه افتتاح حساب بانکی در ترکیه مراجعه کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 28. باسلام
  بنده دخترم در ترکیه از سال جدید دانشجو خواهد شد لذا برای پرداخت هزینهای زندگی، و خوابگاه و شهریه دانشگاه نیاز مند پرداخت دلاری می باشم باتوجه به اینکه:
  1-به یک حساب ارزی احتیاج دارم که بتوانم براساس درآمد ماهیانه ریاالی بتوانم مقداری از پس اندازم را به صورت دلار در حسابم ذخیره کنم.سالانه 15000 دلار
  2-دخترم بتواند به راحتی از این حسابی که من دارم برداشت کند یا حواله انجام دهم
  3-مشکل امنیتی در مورد سقف حسابم نداشته باشم
  4-حتی المقدور به مانده حسابم سود تعلق گیرد
  5-واریزی ارزی انجام فریلنسری داشته باشم
  لطفا راهنمایی کنید
  ضمنا آیا ایرانیکارت کارمزد حساب داردو اگر دارد چگونه حساب می شود؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، لطفا درخواست خود را به صورت تیکت ارسال کنید تا ویژگی کارت‌های فیزیکی برای شما ارسال شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 29. سلام ببخشید من جایی کار پاره وقت انجام میدهم و برای اون میخواستم جساب ارزی داشته باشم؛ و نمیخوام خیلی هزینه کنم، پیشنهادی میتونید بهم بدید که چطور انتقال بدم درآمد اون پروژه رو؟ آیا حساب باز کنم؟ یا حساب های ارزی آپشن بهتری ان؟ پیشاپیش ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کابر گرامی لطفا درخواست خود را به صورت تیکت ارسال کرده و در آن اطلاعات زیر را هم بنویسید:
   1-مبلغ
   2-نحوه ی واریز وجه (حساب بانکی پی پال اسکریل و …)
   3-این مبلغ از سایت هست یا شخص
   4-بابت ارائه چه خدماتی این مبلغ واریز می‌شود.

   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 30. سلام و احترام
  برای اطلاع از قیمت‌‌های صدور دبیت کارت، وارد پنل کاربری خود شوید تا قیمت‌های به روز را مشاهده کنید.
  پایدار باشید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 31. سلام روزتون به‌خیر باشه
  حسابی رو میخوام که هر عدد با هر ارزی رو تو ایران دریافت کنم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   متاسفانه بسیاری از حساب‌های بین المللی برای برداشت وجه خود دارای محدودیت هستند. ولی پی پال حسابی است که می‌تواند انواع ارزها را چنج کرده و آن‌ها را پشتیبانی کند.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام
   من اهل افغانستان هستم پاسپورت دارم و به صورت قانونی داخل ایران رفت و آمد میکنم
   میخواستم بدونم شما میتونید برای من حساب revolut باز کنید؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    کاربر گرامی، متاسفانه افتتاح حساب برای اتباع خارجی انجام نمی‌شود.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 32. من فقط برای ۲ بازی آنلاین کارت یا حساب بین المللی میخوام
  یکیش که خیلی برام مهم هست بازی فوتبال pes با xbox one s هستش
  دومیشم که اهمیتش زیاد نیست بازی تخته نرد آنلاین با گوشی موبایل هست. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی بابت این موضوع داره منو راهنمایی کنه که بهترین و راحت ترین کارت برای بازی کردن آنلاین که فقط برا این ۲بازی است. باتشکر و قدردانی🙏🙏🙏

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 33. ,سلام من نیاز به یک حساب پی پال دارم که دلارهایی که از طریق گیم وبازی بدست میارم را وارد حساب پی پال کنم ایا می توانم برداشت کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 34. ,سلام من نیاز به یک حساب پی پال دارم که دلارهایی که از طریق گیم وبازی بدست میارم را وارد حساب پی پال کنم ایا می توانم برداشت کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای افتتاح حساب پی پال می‌توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کرده و درخواست خود را در پنل سایت ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام
    بهترین و بی ریسک آرین راه برای ارسال پول به آمریکا برای فردی که پاسپورت ندارد چیست؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     کاربر گرامی، بسته به شرایط مقصد دارد. پیشنهاد می‌شود جهت کسب مشاوره با مجموعه تماس بگیرید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • درود با باز کردن حساب در ایرانیکا ، وقتی از ایران به یک کشور اروپایی سفر کنیم آیا امکان استفاده از موجودی در کشور مقصد ویا ارائه به پلیس آنجا جهت اثبات مثلا مهاجرت تحصیلی وجود دارد؟

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • سلام و احترام
      کاربر گرامی، از طریق ایرانیکارت می‌توانید کارت متصل به حساب بانکی دریافت کنید که در سفر و یا خرید اینترنتی همراه شما باشد. برای دریافت مشاوره در رابطه با خدمات مورد نیاز با شماره 02191091000 و یا چت انلاین سایت با ما در ارتباط باشید.
      پایدار باشید

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟