رفع لیمیت اکانت پی پال

رفع لیمیت حساب پی پال از طریق ایرانیکارت

پی پال (Paypal)، یکی از کیف پول‌های الکترونیک محبوب است که انجام تراکنش‌های آن به صورت آنلاین انجام می‌شود و امکان استفاده از آن تا حدودی برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نمی‌باشد. به همین دلیل هم در صورت عدم رعایت برخی از نکات در زمان استفاده از پی پال، لیمیت شدن حساب پی پال شما را به همراه دارد. در این صورت خرید، شارژ حساب و برداشت از حساب پی پال برای شما امکان پذیر نمی‌باشد. معمولا لیمیت اکانت پی پال به دلیل حفظ امنیت حساب فرد انجام می‌شود.

اگر اکانت پی پال شما توسط ایرانیکارت افتتاح شده باشد و در حال حاضر از شما خواسته باشد که مدارک خود را جهت تایید هویت ارائه دهید، یا حتی این که حساب پی پال شما مسدود شده است، از طریق ایرانیکارت می‌توانید به رفع لیمیت اکانت پی پال اقدام کنید.

باز کردن اکانت پی پال مشتریان غیر ایرانیکارتباز کردن اکانت پی پال مشتریان ایرانیکارت 

رفع لیمیت اکانت پی پال

مراحل درخواست رفع لیمیت اکانت پی پال

ویدیوی معرفی ایرانیکارت
ثبت نام در سایت ایرانیکارت
ابتدا در پنل ایرانیکارت ثبت نام کنید.
ثبت درخواست
از قسمت سرویس‌ها، درخواست رفع لیمیت حساب پی پال را پر کنید.
تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه
مبلغ را به صورت ریالی پرداخت کنید.
رفع لیمیت حساب پی پال
در سریع‌ترین زمان ممکن حساب پی پال شما رفع لیمیت خواهد شد.

هم اکنون درخواست رفع لیمیت حساب پی پال دهید!

رفع لیمیت حساب پی پال در کوتاه‌ترین زمان ممکن

در صورتی که در زمینه رفع لیمیت پی پال و پرداخت هزینه آن سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

چگونه متوجه لیمیت اکانت پی پال شویم؟

در صورتی که حساب شما از سوی پی پال محدود شود یک ایمیل حاوی این خبر از سوی پی پال برای شما ارسال می‌شود. البته توجه داشته باشید که افراد سودجوی بسیاری نیز وجود دارند که برای کسب درآمد به صورت تقلبی این ایمیل را برای شما ارسال می‌کنند. بنابراین حتما از صحت ایمیل ارسال شده اطمینان حاصل کنید.

ساده ترین روش برای اطمینان این است که بررسی کنید ایمیل از سوی paypal@mail.paypal.com ارسال شده است یا نه. اما اگر به اطمینان بیشتری نیاز دارید می‌توانید به آدرس spoof@paypal.com ایمیل بزنید و از پشتیبانی پی پال درخواست کمک کنید. در نهایت می‌توانید وارد حساب پی پال خودش شوید و ببینید آیا امکانات شما محدود شده است یا نه!

رفع لیمیت حساب پی پال

چرا اکانت پی پال لیمیت می‌شود؟

معمولا لیمیت اکانت پی پال به دلیل حفظ امنیت حساب فرد انجام می‌شود. مهم‌ترین مواردی که منجر به این اتفاق می‌شوند، عبارت هستند از :

فعالیت‌های مشکوک در حساب کاربری

فراموش نکنید که پی پال به چگونگی استفاده شما از حساب کاربری اهمیت خاصی می‌دهد. بنابراین هرچه که با حساب پی پال شما انجام شود، به پای شخص شما گذاشته می‌شود. بنابراین قبل از اینکه تراکنشی را با حسابتان انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که همه چیز مطابق میل و قوانین پی پال هست!

تغییر مداوم آی پی آدرس

اگر از داخل ایران از حساب پی پال استفاده می‌کنید، حتما باید هر بار از یک آی پی آدرس یکسان استفاده نمایید. در غیر این صورت پی پال تشخیص می‌دهد که شما هربار از یک کشور مختلف وارد حساب می‌شوید. و این مسئله را به عنوان یک تهدید امنیتی تلقی می‌کند.

توجه : در صورتی که واقعا به کشورهای مختلفی سفر می‌کنید و هربار آی پی متفاوتی دارید، پی پال را از این مسئله مطلع کنید تا حساسیت روی حسابتان برداشته شود.

تغییر الگوی خرید

پی پال برای ردیابی تراکنش‌های مالی انجام شده و افزایش سطح امنیت حساب‌ها از فناوری‌هایی نظیر هوش مصنوعی و بلاک چین استفاده می‌کند. بنابراین برای هر کاربری یک الگوی خرید آنلاین در نظر می‌گیرد. در صورتی که تشخیص دهد الگوی خرید اینترنتی شما تغییرات زیادی داشته است، احتمال اینکه لیمیت اکانت پی پال اتفاق بیفتد، وجود دارد. بنابراین سعی کنید در روز حداکثر 10 تراکنش زیر 200 دلار انجام دهید. همچنین اطمینان حاصل کنید پرداخت شما در سایت های مطمئن انجام می‌شود.

آموزش رفع لیمیت اکانت پی پال

بعد از اینکه اطمینان حاصل کردید که اکانت پی پل ما لیمیت شده است، با توجه به اینکه ایران از سوی این کمپانی تحریم شده است، باید درخواست رفع لیمیت حساب را برای شرکت خدمات ارزی که افتتاح حساب شما را انجام داده است، ارسال نمایید.

در این حالت برای رفع لیمیت اکانت پی پال باید مدارک هویتی نظیر استیتمنت کارت به پی پال ارائه شود تا بار دیگر هویت شما مورد تایید قرار گیرد.

توجه : با استفاده از شماره‌های موجود در سایت پی پال نمی‌توانید درخواست رفع لیمیت حسابتان را داشته باشید. تنها روش برقراری ارتباط با پشتیبانی پی پال برای رفع لیمیتی، آدرس ایمیلی است که پیشتر در اختیارتان قرار دادیم.

نکته مهم : در صورتی که رفع لیمیت اکانت پی پال با موفقیت انجام نشود، موجودی حساب شما سوخت شده و از دسترس شما خارج می‌شود. بنابراین مراقب آنچه که با حساب پی پالتان انجام می‌دهید، باشید.

همراهان عزیز اگر فرآیند رفع لیمیت اکانت پی پال نتیجه‌بخش نبود، می‌توانید با یک آدرس ایمیل جدید، یک حساب جدید باز کنید.

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید.

سوالات متداول کاربران

لیمیت اکانت پی پال به دلیل محدود شدن امکانات حساب شماست و در صورت لیمیت شدن اکانت شما قادر به برداشت از حساب، شارژ حساب، خرید و … نخواهید بود.

ارائه یوزر و پسورد ایمیل متصل به اکانت پی پال، نام و فامیل استفاده شده و شماره کارت متصل به پی پال و یوزرنیم، پسورد و آی پی vps الزامی است.

خیر این امکان وجود ندارد.

هزینه رفع لیمیت برای باز کردن اکانت لیمیت شده پی پال مشتریان ایرانیکارت 10 دلار و برای مشتریان غیر ایرانیکارت 45 دلار است.

شما هم به جمع هزاران کاربر ایرانیکارت بپیوندید.

نسبت به رفع لیمیت حساب پی پال خود اقدام نمایید.

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام و حساب پی پال خودتو رفع لیمیت کن!
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید