021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کلیه خدمات کارت و ارسال و تحویل کارت‌های اعتباری ایرانیکارت یک روز کاری انجام خواهد شد. لازم به ذکر است این زمان شامل روزهای تعطیل در ایران و خارج ازکشور (شنبه‌ها و یکشنبه‌ها) نیست.

شما نیاز به اسکن رنگی صفحه اول و دوم پاسپورت شخص صادر کننده به همراه امضای دارنده حساب (در محل امضای پاسپورت) و اسکن رنگی پشت و روی کارت ملی دارید. لذا تایید تلفن ثابت و تلفن همراه هم، برای احراز هویت درخواست کننده توسط مجموعه ایرانیکارت انجام خواهد شد.

ابتدا در سایت ایرانیکارت ثبت نام کرده و پنل اختصاصی برای خود باز کنید. سپس در قسمت درخواست کارت اعتباری، کارت فیزیکی مد نظر خود را درخواست دهید.

 

می‌توانید درصورت نداشتن مدارک مورد نظر از قبیل پاسپورت،از پاسپورت یکی از اقوام و بستگان نزدیک خود درخواست کارت دهید. اینگونه کارت شما به نام آن شخص دارنده پاسپورت صادر خواهد شد. اما شما می‌توانید از آن کارت استفاده کنید. لازم به ذکر است که باید پنلی به نام آن فرد دارنده پاسپورت در ایرانیکارت درخواست دهید.

این امضا در قسمت مشخص شده پاسپورت است و فرد دارنده پاسپورت باید این محل را امضا کرده و به ایرانیکارت تحویل دهد. این محل برای ثبت امضای مشتری حقیقی و ثبت در سیستم بانکی مورد نیاز است که در موارد نیاز، حتی برای تائید هویت بانکی در هر جای دنیا با این امضا بتوانید هویت خود را اثبات کنید.

 

کلیه درگاه ایرانیکارت به ریال است، اما شما می‌توانید برای صدور کارت‌های فیزیکی از عوامل جایگزین شامل دلار یا یوروی فیزیکی و حتی (دلار پی پال نقد شده توسط خود ایرانیکارت و …) اقدام به پرداخت نمایید.

برای ثبت نام می‌توانید به صورت حضوری به یکی از دفاتر مجموعه ایرانیکارت در تهران و یا اصفهان مراجعه کنید و با داشتن مدارک مورد نیاز (اسکن و اصل پاسپورت و کارت ملی خود) و موجودی لازم برای پیش پرداخت کارت‌ها (همانگونه که در سایت ثبت شده است) اقدام به خرید کارت از ما نمایید.

 

پس از ثبت درخواست شما در سایت ایرانیکارت، کارشناسان مجموعه جهت تائید تلفن‌های ثابت و همراه شما اقدام می‌نمایند، یا شما می‌توانید در قسمت مشاهده پروفایل ناحیه کاربری خود نسبت به تایید پنل اقدام نمایید. سپس با هماهنگی کارشناسان با بانک و شما، برای دریافت کارت به کشور صادرکننده کارت، سفر یک روزه خواهید داشت.

کارت‌های متصل به حساب بانکی و کلیه کارت‌هایی که قابلیت دریافت حواله سوییفت را داشته باشند.

کارت‌ها روزهای کاری هر بار تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار یا یورو شارژ می‌شوند و این کار از 1 تا 2 روز کاری زمان می‌برد. اگر از مجموعه ما کارت تهیه کرده‌اید، می‌توانید در قسمت شارژ کارت‌های اعتباری ناحیه کاربری، درخواست افزایش اعتبار خود را ارسال کنید. در صورتی که کارت از کشور و بانکی همانند بانک‌های افتتاح کننده حساب ما باشد، باید در قسمت پشتیبانی ناحیه کاربری خود تیکت ارسال فرمایید تا کارشناسان برای شما فاکتور دستی ارسال کنند. همچنین اگر کارت از مجموعه ما، بانک و کشور موردنظر ما نباشد، می‌توانیم با ارسال حواله سوییفت کارت شما را شارژ کنیم. در مجموع برای اطلاع از شارژ کارت‌های خریداری نشده از ما در قسمت پشتیبانی تیکت ارسال کنید.

 

توسط شرکت ایرانیکارت، بعضی از صرافی‌های داخلی و حواله بین‌المللی انجام می‌شود.

 

 

بسته به نوع ارز کارت، شارژ انجام می‌شود. اگر دلار باشد به دلار شارژ می‌شود و اگر یورو باشد به صورت ارز یورو شارژ می‌شود.

اگر درخواست شارژ‌ شما از پنج شنبه ساعت 12 ظهر تا شب یا روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه باشد شارژ شما روز دوشنبه انجام می‌شود. در صورت نوسان، نرخ مبلغ اضافه‌تر از شما دریافت خواهد شد و یا به شما برگردانده می‌شود.

دلار شارژ کارت‌ها به نرخ حواله به علاوه کارمزد ثابتی که دارد، حساب می‌شود. مثلا برای ۱۰۰۰ دلار شارژ، ۲۵ دلار کارمزد درنظر گرفته می‌شود (بسته به مقدار دلاری، کارمزدها متفاوت است).

این کارمزد ثابت از ۱۰ تا ۹۰ دلار یا یورو متفاوت است.

کارت به هر ارزی که باشد، به همان ارز نیز باید شارژ شود، ولی می‌توان به ارزهای دیگر برداشت انجام داد. شایان ذکر است که ۴ درصد هزینه اکسچنج کسر می‌گردد.

کارت های هدیه از نوع ویزا یا مستر کارت هستند که ماهیت آن‌ها Prepaid می‌باشند.

از آنجایی که این کارت‌ها به صورت هدیه می‌باشند و متصل به حساب بانکی مستقل نیستند، بنابراین غیر قابل شارژ و غیر قابل تمدید هستند. این کارت‌ها به همان میزان دلار اولیه درخواستی، شارژ می‌شوند و دیگر قابلیت شارژ ندارند. پس قبل از خرید، از میزان موجودی کارت خود اطمینان حاصل نمایید.

 

کارت‌های هدیه از نوع مجازی هستند و صرفا برای خرید از سایت‌های خارجی استفاده می‌شوند. ولی همه‌ی سایت‌ها، پذیرنده‌ی این نوع کارت نبوده و باید قبل از اقدام به خرید از پذیرندگی کارت خود در سایت مد نظر مطمئن شوید.

به دلیل مسائل سیاسی و تحریم‌ها، متاسفانه نمی‌توان تضمین قطعی برای همیشه اکتیو بودن این حساب‌ها داد. البته نزدیک به سه سال است ما از خدمات این بانک استفاده کرده و مشکلی در رابطه با ارائه خدمات نداشته‌ایم.

بله کارت ممکن است به دو دلیل بلاک شود:

  1. مسائل پولشویی برای مبالغ بالا
  2. مسائل سیاسی و تحریم‌ها

بستگی به قانون بانک در آن زمان دارد. معمولا بانک‌ها اعلام می‌کنند خود شخص دارنده حساب با پاسپورت در بانک، مراجعه حضوری داشته باشد. هم شرکت ما و هم دارنده حساب موظف است طبق قانون عمل کند.

بله کاملا، چون حساب کاملا شخصی و به نام شخص شما می‌باشد.

انواع مختلفی از کارت‌ها صادر می‌شود؛

  1. کارت‌های مجازی که ایمیل می‌شوند.
  2.  کارت‌هایی که فیزیکی هستند.
  3. کارت‌هایی که جزء کارت‌های پریپید می‌باشند.

این کارت‌ها که هزینه خیلی کمتری دارند، از نوع پریپید بوده و متصل به حساب بانکی مستقل نیستند.

با توجه به این که حساب‌ها شخصی می‌باشند، صرفا شخص دارنده حساب می‌تواند از طریق اس ام اس بانک از موجودی خود مطلع شود و از طریق اینترنت بانک به تراکنش‌ها و موجودی خود دسترسی داشته باشد.

از آنجایی که ما از جزئیات حساب شما اطلاع نداریم، برای مشتریان اینترنت بانک و اس ام اس بانک در نظر گرفته شده تا از اطلاعات حساب خود به راحتی مطلع شوند.

هزینه نگهداری کارت 1 دلار و اس ام اس بانک و اینترنت بانک ۳ دلار می‌باشد، بنابراین ماهیانه ۷ دلار از حساب شما کسر می‌شود. درصورتی که در حساب خود موجودی نداشته باشید، بعد از شارژ بدهی شما حساب شده و از شارژ کسر می‌گردد.

اگر اینترنت بانک نداشته باشید، نمی‌توانید به اطلاعات حساب خود دسترسی داشته باشید. همچنین اگر اس ام اس بانک نداشته باشید در مواقعی که خرید اینترنتی دارید و سایت بخواهد کد تایید 3d secure شده برای شما ارسال کند، کدی بدست شما نمی‌رسد.

اطلاعات کارت هدیه شما، در کمترین زمان ممکن یعنی حدودا ۳۰ دقیقه پس از ثبت سفارش برای شما ارسال می‌شود.

کارت‌های موجود در مجموعه دلاری هستند، اما قابلیت پرداخت با هر ارزی را دارند که این امر مستلزم هزینه ۳ الی ۴ درصدی اکسچنج ریت می‌باشد.

ایرانیکارت کارت‌های هدیه را با کمترین هزینه ارائه می‌دهد. بدین صورت که برای کارت هدیه ۵ تا ۵۰ دلاری ۵ دلار، ۵۰ تا ۱۰۰ دلاری ۷ دلار، ۱۰۱ تا ۵۰۰ دلاری ۱۰ دلار و ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ دلاری ۱۲ دلار کارمزد دریافت می‌کند.

این کارت‌ها از 1 تا ۱۰۰۰ دلار و بنا به درخواست کاربران ما صادر می‌شوند. لازم به ذکر است که کل این مبلغ موجودی اولیه کارت شما می‌باشد و هزینه صدور آن به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

کارت‌هایی که پشتوانه بانکی ندارند و توسط موسسات مالی و شرکت‌ها صادر می‌شوند. این کارت‌ها دارای پذیرندگی نسبتا پایین بوده و در لِولی پایین‌تر نسبت به کارت‌های دبیت قرار می‌گیرند. از لحاظ شارژ هم وابسته به شرکت و موسسه صادرکننده کارت هستند.

حساب‌های ما جز دبیت کارت‌ها بوده و متصل به حساب بانکی به نام خود شخص می‌باشد و نام شخص دارنده حساب به صورت برجسته روی کارت حک می‌شود.

هر دو شبکه‌های بانکی هستند و تفاوت چندانی ندارند. معمولا در آمریکا مردم بیشتر از کارت‌های ویزا استفاده می‌کنند و در اروپا بیشتر از مسترکارت استفاده می‌شود.

در ۹۵ درصد درگاه‌های پذیرنده هر دو شبکه یکسان هستند.

بعد از صدور کارت متاسفانه نمی‌توانید کارت را برگردانید و ما نمی‌توانیم پول را به شما عودت دهیم، ولی می‌توانیم حساب شما را ببندیم.

کارت‌های ما کد سوئیفت دارند که می‌توانند برای شما حواله ارزی (سوییفت) ارسال کنند.

خیر، روتینگ نامبر برای حواله‌های داخلی آمریکا و کانادا و سورت کد نیز برای حواله‌های داخلی انگلیس و ایرلند می‌باشد. کارت‌های اعتباری ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت دارای کد سوییفت و شماره آی بن می‌باشد.

مشخصات حساب که شامل کد سوئیفت و IBAN هست را به فرستنده ارائه داده و او به راحتی به حساب شما حواله بانکی می‌فرستد.

برای کارت‌ها آدرس بانک صادر کننده در نظر گرفته می‌شود.

خیر، تنها هزینه صدور کارت در سایت ثبت شده است.

بانک هیچ موجودی ماهانه‌ای برای کارت در نظر نگرفته است. اما پیشنهاد ما به مشتریان ایرانیکارت این است که هر ماه بیشتر از 10 هزار دلار موجودی درکارت‌ها نداشته باشند و تا جای ممکن موجودی خود را به ریال تبدیل کنند تا از ریسک لیمیت کارت خود متضرر نشوند.

بهتر است تراکنش‌های ماهیانه شما بالاتر از ۱۰ هزار دلار نباشد.

برای اتصال به پی پال آدرس اکانت پی پال باید با آدرس کارت یکی باشد که اول بهتر است کارت را سفارش بدهید و طبق آدرس کارت اکانت پی پال ایجاد کنید مستر کارت‌ها قابل اتصال به پی پال هستند ولی با اتصال این کارت‌ها فقط می‌توانید پرداخت با پی پال داشته باشید و دیگر امکان دریافت و ارسال با پی پال نمی‌توانید داشته باشید بهتر است از کارت‌های مجازی برای وریفای پی پال خود استفاده کنید تا بتوانید امکان ارسال و دریافت هم با پی پال خود داشته باشید.برای اتصال به وب مانی هم به نوع اکانت بستگی دارد اگر اکانت وب مانی ایرانی باشد نمی‌توان کارت را لینک کرد.

بستگی به ارزکشورهایی دارد که به آن سفر می‌کنید مثلا برای سفر به اروپا بهتر است کارت با ارز یورو تهیه نمایید و برای سفر به آمریکا یا کانادا کارت به ارز دلار مناسب‌تر است.

این کارت‌ها درصورتی امکان کارت به کارت دارد که فرستنده و گیرنده هر دو از یک کشور و یک بانک کارت داشته باشد

بله، با مستر کارت‌های استاندارد ایرانیکارت می‌توانید در سایت آمازون پرداخت انجام دهید. در صورتی که نام کشور صادر کننده‌ی کارت شما در لیست کشورهای آمازون ثبت نشده، از طریق ارتباط و مکاتبه با پشتیبانی سایت آمازون، دسترسی برای کارت شما ایجاد خواهد شد.

همچنین در صورتی که تعداد پرداخت هایتان زیاد نیست و استفاده ی دیگری از کارت ندارید، می‌توانید خرید خود را به بخش پرداخت‌های ارزی ایرانیکارت بسپارید.

بله. کارت‌های ایرانیکارت برای دریافت درآمد ارزی از سایت‌های مانند فارکس مناسب می‌باشند. اما برای پرداخت‌هایی در سایت فارکس این کارت‌های اعتباری ممکن است ۱۸٪ مالیات داشته باشند.

بله، با مستر کارت‌های فیزیکی ایرانیکارت می‌توانید در بسیاری از سایت‌های خارجی، بدون کارمزد و مالیات پرداخت ارزی انجام دهید. در نظر داشته باشید، خریدهای مجازی مانند خرید قالب سایت، شارژ گوگل ادوردز یا خریدهای الکترونیکی و تمدید هاست و دامین سایت‌ها، شامل ۱۸٪ مالیات خواهد بود. لذا اگر خریدی به غیر از ارز کارت شما باشد، مشمول ۴٪ اکسچنج ریت می‌شود.

بله، این کار با کارت‌های دبیت فیزیکی ایرانیکارت انجام می‌شود. مستر کارت‌های فیزیکی ایرانیکارت قابلیت اتصال به گوگل را دارند. اما پرداخت‌های گوگل شامل ۱۸٪ مالیات خواهد بود همچنین متصل کردن کارت و وریفای آن ممکن است کمی سخت باشد.

بهتر است در صورت نیاز به انجام تبلیغات در گوگل، از بخش تیم تخصصی افراک (تبلیغات گوگل) ایرانیکارت کمک بگیرید.

بله. کارت‌های فیزیکی ایرانیکارت قابلیت دریافت درآمد از گوگل را دارند. همچنین برای نقد کردن درآمد دریافتی، می‌توانید موجودی کارت خود را برای ایرانیکارت انتقال داده و معادل ریالی آن را دریافت کنید.

خیر، با وجود این که کارت‌ها متصل به حساب بانکی هستند، به دلیل تحریم‌ها همیشه امکان لیمیت شدن حساب ها وجود دارد (در صورت لیمیت شدن حساب، برای دریافت موجودی حساب نیاز به مراجعه حضوری شما به بانک و تخلیه حساب می‌باشد). بنابراین پیشنهاد ما به شما مشتریان عزیز این است که بیشتر از ۱۰ هزار دلار در حساب نگهداری نکنید و از حسابتان جهت سرمایه گذاری استفاده نکنید.

خیر. حساب‌های ایرانیکارت به نام اشخاص حقیقی افتتاح می‌شوند و برای تراکنش‌هایی با مبالغ بالا مناسب نیستند. انجام امور بازرگانی و تجارت، به دلیل حجم بالای معادلات پولی، نیاز به افتتاح حساب آفشور (حساب شرکتی) دارد. حساب‌های شرکتی در ایرانیکارت ساخته نمی‌شود.

پرداخت‌های ارزی

بورس جهانی فارکس

گوگل ادز

فعالیت‌های تجاری با کنترل تراکنش‌ها و توجه به محدودیت‌ها

فعالیت‌های فریلنسر و دریافت درآمد

پرداخت در سفر (برداشت از ای تی ام و پوز و رنت خودرو)

دریافت درآمد ارزی

بله، از طریق ارائه کد سویفت کارت خود و آی بن، می‌توانید حواله سویفت دریافت نمایید. اما امکان ارسال حواله ندارید.

بله، شما با داشتن این کارت، می‌توانید ارز رسمی هر کشوری را دریافت کنید. اما ۴٪ اکسچنج ریت به آن تعلق می‌گیرد.

در مجموعه ایرانیکارت با توجه به اینکه افتتاح حساب به نام شخص درخواست کننده انجام شده و حساب افتتاح شده حساب شخصی می‌باشد، از این رو کارت‌ها مشمول مالیات نخواهند بود.

مسترکارت‌های ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت برای برداشت وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز شامل ۱٪ و کمینه ۴ دلار کارمزد خواهد بود. برای خرید از طریق پایانه‌های فروشگاهی شامل کارمزد نخواهد بود.

چنانچه ارز مسترکارت فیزیکی شما دلار باشد و قصد خرید با ارز یورو را داشته باشید، پرداخت شما مشمول ۴٪ هزینه اکسچنج خواهد شد.

مستر کارت‌های فیزیکی ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت مشمول ۴٪ هزینه چنج می‌باشند.

مسترکارت‌های ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت برای پرداخت‌های ارزی مشمول کارمزد  نخواهد بود. شایان ذکر است کارت ارائه شده جهت خرید کالاهای دیجیتال مانند هاست، دامین، سایت‌های شرط بندی، گمبلینگ و … مشمول ۱۸٪ کارمزد خواهد بود.

درحال حاضر مسترکارت‌های فیزیکی ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت به ترتیب اعتبار: مستر کارت پلاتینیوم، مستر کارت گلد و مستر کارت استاندارد می‌باشد.

مسترکارت‌های ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت در ارائه خدمات بانکی یکسان می‌باشند و اختلاف کارت در سقف برداشت روزانه از دستگاه‌های خودپرداز می‌باشد. همچنین با مسترکارت‌های گلد و پلاتینیوم، قابلیت اجاره خودرو و خرید افلاین را نیز دارید. علاوه بر این با داشتن مسترکارت‌های پلاتینیوم می‌توانید از برخی تخفیف‌های ارائه شده توسط سایت یا شرکت‌های مختلف شبکه مسترکارت بهره ببرید.

مسترکارت‌های فیزیکی در مجموعه ایرانیکارت با ارز دلار و یورو و پوند ارائه شده و بنا به انتخاب کاربر می‌باشد.

مسترکارت‌های فیزیکی ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت متصل به حساب بانکی به نام شخص درخواست کننده بوده و جز دبیت کارت‌ها محسوب می‌شوند.

کارت‌های فیزیکی پس از صدور کارت قابلیت تغییر را ندارند اما قبل از ثبت درخواست می‌توانید لول کارت مورد نظر خود را تغییر دهید