لیست سوالات

زمان صدور و تحویل کارت‌های مجازی 1 الی 3 روز کاری می‌باشد.

سطح 1 احراز هویت برای دریافت کارت مجازی کافی می‌باشد. لازم به ذکر است برای دریافت کارت‌های مجازی تا سقف 820,‬000 تومان به احراز هویت نیاز ندارد.

کارت دبیت صادر شده از بانک زراعت از سطح الکترون برخوردار است. سطح کارت برای اجاره خودرو و پرداخت به صورت آفلاین مناسب نمی‌باشد. حساب مادام العمر است و کارت بانکی نیز تاریخ انقضای 8 ساله دارد.ر

کارت کردیت صادر شده از بانک زراعت از سطح پلاتینیوم برخوردار است. سطح کارت برای اجاره خودرو٬ خرید آفلاین٬ رزرو هتل‬ و… مناسب می‌باشد. حساب مادام العمر است و کارت بانکی نیز تاریخ انقضای 5 ساله دارد.

برای افتتاح حساب بانک زراعت نیاز است یک سفر به کشور ترکیه شهر استانبول داشته باشید. فرم تفاهم نامه قبل از سفر به کشور ترکیه باید تکمیل شود. همچنین
 به پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد و کد مالیاتی نیاز خواهید داشت که برای دریافت کد مالیاتی توسط مجموعه راهنمایی خواهید شد.

پس از ثبت سفارش در سایت ایرانیکارت اطلاعات کارت‌های مجازی و گیفت کارت‌ها از طريق ایمیل خدمت شما ارسال خواهد شد.

کارت‌ها در روزهای کاری از دوشنبه تا پنج شنبه امکان شارژ دارند؛ لذا شارژ کارت‌های صادر شده از زراعت بانک از 5000 لیر تا سقف 30000 لیر صورت می‌گیرد. درصورتی که از مجموعه ما کارت تهیه کرده‌اید، می‌توانید در پنل کاربران بخش ویزا، مستر کارت و سرویس شارژ کارت‌ها، درخواست افزایش اعتبار خود را ثبت نمایید.

کارت های هدیه به دليل اینکه متصل به حساب بانکی نمی‌باشند، قابلیت افزایش اعتبار ندارند و همچنین امکان تمدید برای این کارت‌ها میسر
 نیست.

باتوجه به اینکه تنوع پذیرندگی نوع کارت در درگاه‌های پرداختی بالا می‌باشد، جهت پرداخت در سایت‌ها پیشنهاد می‌شود از طریق چت آنلاین یا ایمیل پیشتیبانی سایت موردنظر از نوع پذیرندگی کارت prepaid اطمینان حاصل نمایید.

به دلیل مسائل سیاسی و تحریم‌ها، متاسفانه نمی‌توان تضمین قطعی برای همیشه فعال بودن این حساب‌ها را داد. لذا درصورتی که از پرداخت در سایت‌های پانزی و شرط‌بندی و به طور کلی پرداخت و دریافت‌های مشکوک جلوگیری کنید، ریسک بسته شدن حساب کاهش می‌یابد.

باتوجه به اینکه حساب شخصی می‌باشد، از طریق موبایل بانک امکان دسترسی به موجودی و تراکنش‌های کارت برای شما فعال است.

ارز پایه کارت‌های مجازی prepaid در ایرانیکارت به ارز دلار٬ یورو ٬ پوند می‌باشد.

ایرانیکارت کارت‌های هدیه را با کمترین هزینه ارائه می‌دهد.
 بدین صورت کارمزد برای مستر و ویزا کارت مجازی آمریکایی به شرح زیر است:

۵ تا ۱۰۰ دلاری: ۵ دلار – ۱۰۱ تا ۲۰۰ دلاری: ۶ دلار – ۲۰۱ تا ۳۰۰ دلاری: ۸ دلار – ۳۰۱ تا ۴۰۰ دلاری: ۱۰ دلار

۴۰۱ تا ۵۰۰ دلاری: ۱۲ دلار – ۵۰۱ تا ۶۰۰ دلاری: ۱۴ دلار – ۶۰۱ تا ۷۰۰ دلاری: ۱۶ دلار

۷۰۱ تا ۸۰۰ دلاری: ۱۸ دلار – ۸۰۱ تا ۹۰۰ دلاری: ۲۰دلار – ۹۰۱ تا ۱۰۰۰ دلاری: ۲۲ دلار

همچنین کارمزد 
مسترکارت‌های مجازی پوندی و یورویی به صورت زیر است:

۵ تا ۵۰ یورو و پوند شامل ۵ یورو یا پوند متناسب با نوع سفارش کارمزد دریافت می شود.

۵۰ تا ۱۰۰ یورو و پوند شامل ۷ یورو یا پوند متناسب با نوع سفارش کارمزد دریافت می شود.

ویزا و مستر کارت‌های مجازی آمریکایی را می‌توان از میزان ۲ دلار تا ۱۰۰۰ دلار و کارت‌های مجازی پوندی و یورویی را می‌توان از ميزان ۵ تا ۱۰۰ يورو یا پوند ثبت سفارش کرد.

کارت‌های پریپید تحت عنوان پیش پرداخت شناسایی می‌شوند. کارت‌هایی که پشتوانه بانکی ندارند و توسط موسسات مالی و شرکت‌ها صادر می‌شوند. این کارت‌ها دارای پذیرندگی نسبتا پایین بوده و در سطحی پایین‌تر نسبت به کارت‌های دبیت یا کردیت قرار می‌گیرند. از لحاظ شارژ هم وابسته به شرکت و موسسه صادرکننده کارت هستند.

هر دو از شبکه‌های مالی بین الملل می‌باشند و متناسب با رفتار مالی کشورها از این دو شبکه مالی استفاده می‌شود. به طور مثال معمولا در آمریکا مردم بیشتر از کارت‌های ویزا استفاده می‌کنند و در اروپا بیشتر از مسترکارت استفاده می‌شود. در ۹۵ درصد درگاه‌های پذیرنده هر دو شبکه یکسان هستند
.

خیر، امکان برگشت کارت وجود ندارد. لذا توسط مجموعه ایرانیکارت امکان نقد کردن میزان موجودی داخل کارت برای شما فراهم شده است و می‌توانید درصورتی که موفق به پرداخت از این کارت نشده‌اید، موجودی داخل کارت را نقد کنید.

دبیت کارت و کردیت کارت‌های صادر شده از بانک زراعت دارای کد سویفت و شناسه آی بن می باشند که صرفا قابلیت دریافت حواله فعال است.

خیر، روتینگ نامبر برای حواله‌های داخلی آمریکا می‌باشد. کارت‌های اعتباری ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت دارای کد سوییفت و شماره آی بن می‌باشد.

مشخصات حسابی را که شامل کد IBAN است، به فرستنده ارائه داده و او به راحتی به حساب شما حواله بانکی می‌فرستد.

ارز پایه کارت به لیر می‌باشد و قابلیت دریافت حواله با ارزهای لیر٬ یورو٬ پوند و فرانک سویس را دارد.

برای کارت‌ها آدرس بانک صادرکننده در نظر گرفته می‌شود.

خیر، زمان افتتاح حساب موجودی اولیه در کارت‌ها وجود ندارد.

اما برای افتتاح حساب متصل به کارت‌های دبیت از زراعت بانک کشور ترکیه نیاز به موجودی اولیه ۵۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ لیر می‌باشد ک بعد از افتتاح حساب امکان برداشت وجود دارد.

اما برای افتتاح حساب متصل به کارت‌های اعتباری از زراعت بانک کشور ترکیه نیاز به ۱۱۰۰۰ لیر موجودی اولیه و ثابت می‌باشد که نباید این میزان موجودی صفر شود و درصورت استفاده از میزان موجودی باید در سر رسید ماه آینده به اندازه ۱۱۰۰۰ لیر شارژ انجام شود.

بهتر است تراکنش‌های ماهیانه شما بالاتر از ۵۰ هزار لیر نباشد.

بله، از طریق مجموعه امکان صدور کارت‌های مجازی با مدت زمان ۱ ساله و ۵ ساله جهت اتصال به حساب پی پال وجود دارد.

این کارت‌ها درصورتی امکان کارت به کارت دارد که فرستنده و گیرنده هر دو از یک کشور و یک بانک کارت داشته باشد

خیر، حساب‌های ایرانیکارت به نام اشخاص حقیقی افتتاح می‌شوند و برای تراکنش‌های با مبالغ بالا مناسب نیستند.

شما هم به جمع هزاران کاربر ایرانیکارت بپیوندید

آیا هنوز سوال دارید؟

اگر پاسخ سوالتان را پیدا نکردید، می‌توانید با ما تماس بگیرید یا قوانین و مقررات سایت را مطالعه کنید.