همکاری با ایرانیکارت

از هرجای دنیا و در هر زمینه‌ای، آغوش ایرانیکارت به روی فرصت‌های همکاری باز است!

این یک فرصت استخدام نیست، از یک همکاری دوطرفه حرف می‌زنیم! ایرانیکارت مشتاق آشنایی با کسانی است که می‌توانند در هر یک از زمینه‌های فعالیت مجموعه، با ما همکاری کنند! یادتان باشد امکان همکاری برای ایرانیان خارج از کشور هم فراهم است.

اگر با فعالیت‌های ما آشنایید و به فرصت همکاری با شرکت ایرانیکارت علاقه‌مندید، اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کنید. پس از بررسی درخواست، کارشناسان ما در ایرانیکارت با شما تماس می‌گیرند تا بیشتر درباره شرایط همکاری گفت‌وگو کنیم.

درخواست همکاری استخدام در ایرانیکارت

همکاری با ایرانیکارت
ارزشمندی تخصص شما
امکان همکاری از راه دور
همکاری با فعالان خارج از ایران
همکاری قراردادی و پروژه‌ای
بهره‌مندی از مزایای کاری

ایرانیکارت:

جمعی از تیم‌های خلاق، حرفه‌ای و متخصص

همکاری با ایرانیکارت پیچیده نیست! ابتدا درخواست شما توسط کارشناسان ایرانیکارت بررسی می‌شود. در صورتی که شرایط مناسبی برای همکاری با شما داشته باشیم، درخواست تایید و با شما تماس گرفته می‌شود تا در جلسه‌ای، بیشتر آشنا شویم. در این جلسه درباره هرآنچه ما و شما می‌توانیم در آن به یکدیگر کمک کنیم، گفت‌وگو و مذاکره خواهیم کرد. در نهایت امیدواریم نتیجه جلسه برای هر دو طرف رضایت‌بخش باشد و همکاری آغاز شود.

درخواست همکاری

لطفا فرم زیر را برای ارسال درخواست همکاری تکمیل کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. دقت کنید این یک فرصت استخدام نیست و صحبت از یک همکاری دوطرفه است! لطفا برای استخدام در ایرانیکارت به صفحه فرصت‌های شغلی مراجعه کنید.

 

    آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
    همکاری با ما
    ایرانیکارت: جمعی از تیم‌های خلاق، حرفه‌ای و متخصص همکاری با ایرانیکارت پیچیده نیست! ابتدا درخواست شما توسط کارشناسان ایرانیکارت بررسی می‌شود. در صورتی که شرایط مناسبی برای همکاری با شما...
    3.67 از 46 رای ثبت شده