پرداخت و شارژ حساب پی پال

خرید دلار پی پال | فروش دلار پی پال

کیف پول پی پال paypal یک درگاه معتبر میان خریداران و فروشندگان کالا و خدمات در سراسر دنیا است. کاربران با شارژ حساب پی پال می‌توانند به نقل‌و انتقالات مالی و پرداخت ارزی در تمامی کشورها بپردازند. خدمات پرداخت پی پال ایرانیکارت، برای افرادی‌ که قصد خرید و فروش پی پال و یا واریز به حساب پی پال سایر افراد را دارند ارائه شده است.

 • خرید دلار پی پال از ایرانیکارت
  با استفاده از خدمات مجموعه ایرانیکارت می‌توانید نسبت به شارژ حساب پی پال خود (دلار یا یورو) اقدام نمایید. لازم به ذکر است شارژ خریداری شده از این مجموعه از حساب معتبر بوده و اصطلاحاً دلار سفید و بانکی می‌باشد.
 • فروش دلار پی پال به ایرانیکارت
  فروش پی پال یا به عبارتی نقد کردن دلار پی پال در در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد.

برای شارژ و خرید و فروش دلار پی پال درخواست خود را در پنل ایرانیکارت ثبت کنید.

خرید از ایرانیکارتفروش به ایرانیکارت 

شارژ حساب پی پال

مراحل پرداخت با پی پال

ویدیوی معرفی ایرانیکارت
ثبت نام در سایت ایرانیکارت
ابتدا در پورتال ایرانیکارت ثبت نام کنید.
وارد کردن مشخصات
مشخصات کامل خود را وارد کنید و تایید هویت شوید.
محاسبه قیمت و کارمزد
قیمت و کارمزد را ببینید و تایید کنید.
شارژ حساب پی پال
طی ۱ الی ۳ ساعت کاری مبلغ را در حساب خود تحویل بگیرید.

هم اکنون درخواست شارژ حساب پی پال دهید!

شارژ حساب پی پال در کوتاه‌ترین زمان ممکن

در صورتی که در زمینه شارژ حساب پی پال و پرداخت هزینه آن سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

فروش دلار پی پال به ایرانیکارت

 • هر ارزی را می‌توانید به ایرانیکارت بفروشید.
 • زمان لازم برای تسویه حساب یک ساعت تا دو روز کاری می‌باشد.
 • فروش دلارپی پال به ایرانیکارت کارمزدی ندارد، ایرانیکارت معادل مبلغی که به حساب نشسته است را با شما تسویه می‌کند.
 • اکانت شما باید وریفای شده باشد.
 • دلار سایت‌های کلیکی خریداری نمی‌شود.
شارژ حساب پی پال

کاربرد شارژ حساب به پی پال چیست؟

کیف پول پی پال یکی از اصلی‌ترین شبکه‌های مالی بین‌المللی می‌باشد که کاربران برای نقل و انقالات پولی خود در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند. اگر شما هم یک حساب پی پال دارید، با خرید و فروش دلار پی پال می‌توانید از خدماتی همچون پرداخت‌ ارزی در سایت‌ها و درگاه‌های خارجی، پرداخت‌ هزینه چاپ ژورنال‌های بین‌المللی شرکت در کنفرانس‌های خارجی، پرداخت حق عضویت و خرید اشتراک پلتفرم‌ها، هزینه‌های شرکت و ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی و… بهره‌مند شوید. بطورکلی، استفاده از شبکه پی پال، کاربردهای فراوانی برای استفاده شخصی و تجاری افراد جهت انجام نقل و انتقالات پولی خود در درگاه‌های کوچک و بزرگ مالی در سراسر دنیا دارد.

شارژ حساب پی پال بدون کارمزد

در نظر داشته باشید که در شبکه پی پال ارسال پول به صورت family and friends برای دوستان و خانواده در کشورهایی مانند آمریکا و کانادا بدون کارمزد انجام می‌گیرد؛ البته این درحالی است که انتقال وجه از طریق حساب پی پال یا حساب متصل به آن باشد و در صورتی که از کارت اعتباری استفاده شود، کارمزدشامل حال آن خواهد شد. این موضوع در مورد سایر کشورها، مشمول کارمزد می باشد.

شارژ پی پال freind & family

شارژ پی پال فرندز و فمیلی یکی از گزینه‌های پراخت شبکه پی پال می‌باشد که برای افرادی که قصد نقل و انتقالات پول با خانواده و دوستان خود در هر جای دنیا را دارند، امکانات ایده‌آلی را فراهم کرده است. با استفاده از شارژ پی پال friends & family، از طریق موبایل یا لپ تاپ خود می‌توانید به هرجای دنیا پول ارسال کنید؛ تمام چیزی که برای این کار نیاز دارید یک آدرس ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری PayPal خانواده شما و یک حساب بانکی متصل یا کارت اعتباری می‌باشد.

مدارک لازم برای شارژ اکانت پی پال

پس از احراز هویت حساب، شما نیازمند یکی از انواع کردیت کارت‌ها برای شارژ حساب خود خواهید بود. حساب‌هایی همچون ویزاکارت و یا مستر کارت مجازی برای افتتاح حساب و وریفای حساب پی پال قابل استفاده می‌باشند. در صورتی‌که هر یک از موارد فوق را نداشته و برای خرید و فروش دلار پی پال و شارژ حساب خود مشکلی دارید، توصیه می‌کنیم از خدمات ایرانیکارت استفاده نمایید.

چگونه حساب پی پال خود را شارژ کنیم؟

بطورکلی برای شارژ حساب paypal به کردیت کارت‌های بین‌المللی نظیر مستر کارت یا ویزا کارت نیاز خواهید داشت. برای شارژ حساب پی پال از دو روش می توان استفاده کرد. لازم به ذکر است که این روش ها با کارت های بانکی ایرانی و یا با استفاده از هر گونه شبکه مالی متعلق به ایران امکان پذیر نمی باشد. به این منظور نیاز به دسترسی به یکی از روش های پرداخت بین المللی و یا یک واسطه خواهید داشت.

شارژ پی پال با کردیت کارت

برای شارژ و حتی وریفای حساب پی پال نیاز به یکی از انواع کردیت کارت دارید. کردیت کارت ها می توانند ویزا کارت، مستر کارت فیزیکی یا یکی از انواع کارت مجازی باشند. در رابطه با کارت های مجازی دو نکته قابل توجه وجود دارد. اول اینکه از کارت های مجازی تنها برای افتتاح حساب و وریفای پی پال می توان استفاده کرد. به عبارت دیگر با توجه به این که گیفت کارت ها قابلیت دریافت حواله ندارند و تنها یک بار شارژ می شوند، امکان واریز دلار پی پال به این کارت ها وجود ندارد.

نکته دوم در استفاده از این روش این است که افتتاح حساب و وریفای پی پال، تنها با استفاده از گیفت کارت هایی مثل ویزا کارت مجازی قابل انجام است. به عبارت دیگر با همه ی انواع گیفت کارت نمی توان نسبت به وریفای حساب پی پال اقدام کرد.

برای دریافت کردیت کارت نیاز به افتتاح حساب ارزی دارید. این حساب ها همراه با کارت های اعتباری متصل به حساب از نوع دبیت از طریق ایرانیکارت قابل دریافت هستند. اگرچه شرایط بین المللی مانع از باز کردن حساب بین المللی توسط شهروندان ایرانی میشود، اما با استفاده از خدمات ایرانیکارت این هدف قابل دستیابی است.

شارژ پی پال با واسطه

اگر در ارائه هر یک از این موارد محدودیت داشته و یا شارژ اکانت شما با مشکلی روبرو شده است، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید. شما با استفاده از ایرانیکارت می‌توانید بدون دردسر استفاده از کردیت کارت‌ها، نسبت به شارژ حساب پی پال خود اقدام کنید.  تنها کافی است در پنل ایرانیکارت ثبت نام کرده و پس از احراز هویت، درخواست خود را برای شارژ پی پال ثبت کنید. کارشناسان ایرانیکارت، درخواست خرید و فروش دلار پی پال شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

سوال خود را از ایرانیکارت بپرسید.

سوالات متداول کاربران

برای این خدمات به ایمیل متصل به حساب پی پال گیرنده یا لینک حساب کاربری به آدرس paypal.me گیرنده نیاز است.

پس از فروش شارژ Paypal به ایرانیکارت، طی 1 الی 3 روز کاری با شما تسویه ریالی می‌شود.

بله، ایرانیکارت این پرداخت را برای شما انجام می‌دهد.

بله، بدون حساب پی پال وریفای شده امکان خرید و فروش دلار پی پال وجود ندارد.

بله، می‌توانید درآمد خود را مستقیما به اکانت‌های paypal ایرانیکارت واریز نمایید تا با شما تسویه ریالی شود و یا به ایرانیکارت درخواست افتتاح حساب پی پال برای شخص خودتان را بدهید تا به اکانت خودتان واریز نماییم.

شما هم به جمع هزاران کاربر ایرانیکارت بپیوندید.

نسبت به شارژ حساب پی پال خود اقدام نمایید.

در کمترین زمان ممکن در ایرانیکارت ثبت نام کن و خرید و فروش خودتو انجام بده!
ثبت نام در ایرانیکارت در کمتر از ۵ دقیقه
آیا اطلاعات این صفحه مفید بود ؟
شارژ حساب پی پال
4.59 از 97 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. سلام
  سوالی که داشتم خدمتتون اینکه من به حساب PayPal برادرم میخواستم یورو به حساب بریزم
  میتونید راهنماییم کنید که از این سایت میتونم اقدام کنم؟
  ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربرگرامی شما می‌توانید از خدمات اختصاصی پرداخت و شارژ حساب پی پال در ایرانیکارت بهره‌مند شوید؛ در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام وقت بخیر
  خواستم بپرسم چرا سایت به این کاملی اینماد نداره؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   براساس قانون کشور جمهوری اسلامی ایران، شرکت‌هایی که در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند، نمی‌توانند اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کنند.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. سلام من یک اشنا در خارج از کشور دارم که میخواد برای من پول بفرسته . میشه توضیح بدید که دقیقا چطوری باید به شما اثبات کنیم که پول ریخته شده ؟ و ایا حتما نیازه که پی پال به نام خودم باشه ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، درصورتیکه از حساب پی پل شخص سوم قصد واریز به حساب پی پل مجموعه را دارید، این مورد امکان‌پذیر نیست؛ چراکه پی پل مجموعه به منظور لینک شدن به یکسری سایت‌های درآمدزایی تخصصی درنظر گرفته شده است و از طرف سوم امکان دریافت وجه نداریم. امکان دریافت مبالغ از خارج از کشور به صورت دریافت به حساب بانکی و یا کیف پول های الکترونیک دیگر به غیر از پی‌پل ممکن است.
   همچنین بعد از واریز مبلغ به هر کدام از حساب های مجموعه ارائه‌ی رسید به منظور بررسی و دریافت مبلغ به حساب الزامیست.
   درصورتیکه واریز شما صرفا از طریق پی پل ممکن است، می‌توانید اقدام به افتتاح حساب پی پل فرموده و سپس موجودی خود را از طریق مجموعه نقد فرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، کشور ایران جز کشور‌های تحریم شده از سمت پی‌پال بوده و برای استفاده از این خدمات نیاز است از سرور مجازی استفاده نمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام وقت بخیر
  خواستم بپرسم شما خودتون می تونین یه آدرس کیف پول پی پال بهم بدین من واسه شما دلار بفرستم وبعد شما به کارت بانکیم یا کیف پولم واریز کنین؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای این مورد نیاز است، ابتدا کارشناسان در بخش کیف پول‌ها بررسی های لازم را انجام دهند .لطفا از طریق پنل کاربری خود تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. سلام، افرادی که خارج از کشور هستند و میخوان واریزی انجام بدند آیا میتونن به پی پال ایرانیکارت واریز کنن و من اینجا ریال دریافت کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای بررسی این مورد نیاز است ابتدا به واحد کیف پول ها تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. سلام خسته نباشید من تا حالا هرچه خرید کردم نه آ
  شارژ شد حسابم نه ویزا کا رت نه‌کارتهای دیگه موفق نشدم خواهشن این دفعه قبلی نباشه متشکرم از شما

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، بابت تجربه ناخوشایند شما متاسفیم و جهت بررسی دقیق و رفع ابهام, لطفا تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام خسته نباشید، من و شخصی در کشور دیگه یک خرید و فروش قراره انجام بدیم و او آزمون ۴۰ دلار میخواد، میخواستم بودم اگر امکانش هست من پول را به تومان به شما میدم و شما برای ایمیل پی‌پال آن شخص پرداخت کنید لطفا ممنون.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    کاربر گرامی، برای پرداخت در سایت‌ها و درگاه‌های پرداخت خارجی معتبر می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی ایرانیکارت استفاده کنید.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. ایامیتونم ده میلیون کارت ده دلاری جایزه پیپال را میتونم دریافت کنم راهنماییم کنید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، بسیاری از سایت‌ها معمولا واریز نقدی ندارند و امکان نقد کردن درآمد بازی‌ها، تبلیغات و سایت‌های کلیکی از طرف ایرانیکارت وجود ندارد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام وقتتون بخیر.
  من از یک اپلیکیشن اندورد استفاده میکنم و برای شارژ حسابم باید پرداخت داشته باشم .‌ چطور میتونم پرداخت رو انجام بدم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کابر گرامی، درخواست خود را در پنل کاربری ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. سلام وقت بخیر
  من میخوام یه برنامه کلونر روی گوشیم نصب کنم که حساب پی پال میخواد.ممکنه شما برام خریدشو انجام بدید و من به ریال هزینشو پرداخت کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، پرداخت آن را می‌توانید از طریق ایرانیکارت انجام دهید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. سلام و عرض ادب
  میخواستم بدونم با درآمد دلاری که از سایت slicethepie که مربوط به موسیقی هستش دریافت میکنم، میتونم با حساب پی پال برداشت کنم ؟ ایا برداشت از این سایت با حساب پی پال امکان پذیر هستش ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، بله شما می‌توانید با افتتاح حساب پی پال درآمد سایت slicethepie را دریافت کرده و از طریق ایرانیکارت آن را نقد کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم با درآمد دلار یا یورو از طریق سایت swagbucks که دریافت میکنم به صورت حساب پی پال میتونم اون رو در سایت ایرانیکارت و از طریق افتتاح حساب پی پال در کارت بانکی ایران و به ریال نقد کنم؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی برای کسب درآمد دلاری خود، بدون نیاز به داشتن حساب‌های بین المللی همچون پی پال، می‌توانید از سرویس نقد کردن درآمد ارزی ایرانیکارت استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. سلام خسته نباشید
  میشه درآمدهایی که از بازی به صورت پی بال هم نقد کنیم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی نقد کردن درآمد بازی‌ها از سمت ایرانیکارت انجام نمی‌شود. برا این منظور می‌توانید از خدمات افتتاح حساب پی پال استفاده کرده و با حساب خود درآمدتان را دریافت نمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. سلام خدمت دوستان عزیز
  بنده میخواستم بدونم که الان اگه خودم حساب پیپال داشته باشم
  چجوری میتونم از توی حسابم پول برداشت کنم؟ ایا این کار هزینه هم داره؟

  با تشکر😉

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   در صورتی که قصد نقد کردن موجودی اکانت PayPal را دارید، این امر از طریق عقد قرارداد با مجموعه ایرانیکارت امکان‌پذیر می‌باشد.
   در خصوص توضیحات بیشتر لطفا در قسمت پشتیبانی، نقد کردن درآمد ارزی تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 14. چطور می‌توانم حساب PayPal داشته باشم و کجاها قابل استفاده هست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، سرویس پی پال یک شبکه پرداخت بین‌المللی است که در اکثر سایت‌ها و بسترهای خارجی قابل استفاده است. برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده، از خدمات پی پال ایرانیکارت استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 15. سوالی داشتم از خدمتتون اونم این که یک حساب واسط نیاز دارم براس پس‌پل چطور تهیه کنیم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 16. سلام،
  مبلغ ورودی در حالت accept money مانده است. آیا سرویسی جهت رفع این مشکل (با انجام confirm identity) ارائه می‌شود

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   در صورتی که شارژ حساب پی پال خود را از طریق ایرانیکارت انجام داده‌اید بعد از 48 ساعت برای ما لینک کانفرم ارسال می‌شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 17. سلام وقتتون بخیر. ببخشید من می خوام نقاشیهامو به کشورای خارجی بفروشم .خریدار حساب پی پال ازم می خواد .می خواستم ببینم امکانش هست هزینه نقاشی مو برای شما ارسال کنند بعد شما برای من ارسال کنید چون من حساب پی پال ندارم.اگه شما این کارو نمیکنید ایا شرکتایی هستن ب ای انجام چنین کارهایی .ممنون میشم راهنمایی کنید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، لازم است شما ابتدا به افتتاح حساب پی پال اقدام و از طریق پی پال خود آن را دریافت کنید. سپس می‌توانید از طریق مجموعه ایرانیکارت درآمد خود را نقد کنید. همچنین می‌توانید از ارسال کننده بپرسید امکان فروش با اسکریل یا پایونیر را دارد یا خیر؟ در صورت امکان از طریق این حساب‌های بین‌المللی نیز می‌توانید درآمد خود را دریافت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 18. این سایت در زمینه های کاری یکی از بهترین و معروفترین و معتبرترین سایتهاییست که من تا به حال دیده ام واز زحمات شما عزیزان ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، از دیدگاه شما متشکریم.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟