اکانت های خارجی

تلگرام پرمیوم چیست و چه کاربردی دارد؟

تلگرام پرمیوم چیست و چه کاربردی دارد؟

تلگرام پرمیوم چیست؟ تلگرام با میزبانی از 700 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان، از جدیدترین پلن اشتراکی جذاب خود یعنی تلگرام پرمیوم رونمایی کرد. تلگرام پریمیوم نسبت به نسخه تلگرام رایگان، قابلیت‌ها و امکانات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. عکس پروفایل متحرک، مدیریت چت، حذف تبلیغات و دانلود سریعتر فایل‌ها تنها بخشی از امکانات جذاب Telegram Premium هستند که تجربه هیجان‌انگیزتری را برای کاربران رقم زده و البته در نسخه رایگان آن عرضه نمی‌شود! در ادامه با ایرانیکارت همراه باشید تا در مورد تفاوت‌های نسخه پرمیوم تلگرام با نسخه رایگان آن بیشتر آشنا شویم و ببینیم این ویژگی‌ها کدامند که خرید اکانت تلگرام پرمیوم را تا این حد جذاب کرده است؟

تلگرام پرمیوم چیست؟

تلگرام پرمیوم یا Telegram Premium نسخه پولی تلگرام و یک سرویس اشتراک اختیاری است که امکانات و ویژگی‌های جذابی نظیر عکس پروفایل متحرک، مدیریت چت، حذف تبلیغات و دانلود سریعتر فایل‌ها و… را نسبت به نسخه رایگان به کاربران ارائه می‌دهد. نسخه پولی تلگرام یکی از راه‌های درآمدزایی مدیران این اپلیکیشن از کاربران است. بنابراین می‌توانیم امیدوار باشیم تلگرام مستقل بماند و ابتدا کاربران خود را در اولویت قرار دهد!

مدیران اپلیکیشن تلگرام ادعا می‌کنند که بیشتر از شرکت‌های تبلیغاتی، به کاربران خود اتکا می‌کنند و به دنبال کسب درآمد از طریق آن‌ها هستند. به همین دلیل با امکان خرید اکانت تلگرام پریمیوم، یک سری قابلیت‌های اضافه و بیشتری را تنها در اختیار کاربرانی قرار می‌دهند که به طور ماهانه، هزینه‌ای را به تلگرام پرداخت می‌نمایند. البته جای نگرانی نیست! چراکه با ارائه نسخه پریمیوم تلگرام، نسخه رایگان آن محدود نشده و صرفا امکانات بیشتری در اختیار کاربران نسخه پریمیوم قرار گرفته است.

در حقیقت، تمامی قابلیت‌هایی که تا اکنون در نسخه رایگان تلگرام ارائه شده، همچنان بر سرجای خود باقی می‌ماند و شما می‌توانید از این به بعد هم، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از امکانات آن استفاده کنید. بنابراین مشخص است که در نسخه تلگرام پریمیوم ویژگی‌هایی وجود دارد که در نسخه رایگان آن نیست! اما سوالی که پیش می‌آید این است که تفاوت و مزیت تلگرام پرمیوم چیست؟! پاسخ این سوال را در ادامه بخوانید!

امکانات تلگرام پرمیوم چیست؟

امکانات تلگرام پرمیوم چیست؟

از سری امکانات و ویژگی‌های نسخه پریمیوم تلگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. در حقیقت این ویژگی‌های جذاب، دلایلی هستند که کاربران را به استفاده از تلگرام پریمیوم ترغیب می‌کنند.

 • حذف تبلیغات با دانلود تلگرام پریمیوم

با دانلود تلگرام پریمیوم برای همیشه از شر تبلیغات‌ گاه وبی گاه تلگرام راحت می‌شوید. احتمالا شماهم بارها با تبلیغات‌ آزاردهنده این برنامه در کانال‌های بزرگ و یا جاهای دیگر اپ مواجه شده‌اید؛ اما الان دیگر می‌توانید با این تبلیغات‌ خداحافظی کنید! در واقع تلگرام اعلام کرده است که با نصب تلگرام پریمیوم، دیگر شاهد هیچ تبلیغاتی نخواهید بود.

 • کاهش محدودیت‌ها

محدودیت‌های تلگرام در بخش‌های مختلف این شبکه اجتماعی محبوب وجود دارد که در نسخه پرمیوم آن با تغییرات قابل توجهی همراه بوده است!

ظاهرا مدیران تلگرام در نسخه پریمیوم این مسنجر، محدودیت‌های نسخه رایگان را برطرف کرده‌اند. به طور مثال، در تلگرام رایگان تنها می‌توانید فایل‌هایی با حداکثر 2 گیگابایت دانلود کنید درحالی‌که در نسخه پرمیوم، این عدد به 4 گیگابایت افزایش یافته است.

یکی دیگر از محدودیت‌هایی که در نسخه پریمیوم تلگرام، دوبرابر شده، تعداد عضویت در کانال و سوپر گروه‌ها است. در تلگرام رایگان تنها امکان عضویت در 500 گروه و کانال وجود دارد ولی در نسخه پولی آن، این عدد به 1000 افزایش یافته است.

در نسخه رایگان تلگرام ظرفیت گروه‌ها تنها 5000 نفر است درحالی‌که در نسخه پولی، شما می‌توانید گروه‌های 10هزار نفری داشته باشید.

دیگر محدودیت‌های تلگرام مانند تعداد چت‌های هر پوشه، پیوندهای عمومی، تعداد پوشه‌ها، تعداد چت‌های پین شده، طول بیوگرافی و… در نسخه پولی تلگرام دوبرابر شده است.

 • سرعت دانلود بالاتر

برای دانلود در نسخه رایگان تلگرام، معمولا بخشی از سرعت اینترنت گرفته می‌شود اما با نصب تلگرام پریمیوم دیگر این موضوع وجود ندارد. به عبارتی شما می‌توانید دقیقا با سرعت دانلود بسته اینترنت خود، فایل‌ها را در زمان کمتری دانلود کنید.

 • تبدیل صوت به متن

در زمان‌هایی که در یک محیط شلوغ و پر سروصدا قرار دارید و یا درحال تماشای تلویزیون هستید، قابلیت تبدیل صوت به متن در نسخه پریمیوم تلگرام به کمک شما می‌آید. تلگرام مدت هاست که از پیام‌های صوتی پشتیبانی می‌کند، اما در نسخه پولی آن، سطح بالاتری را تجربه خواهید کرد. این برنامه، گفتار شما را در لحظه تایپ کرده و در قالب یک پیام متنی به مخاطب ارسال می‌نماید.

 • استیکرهای سفارشی شده

در نسخه رایگان تلگرام، استیکرهای زیادی وجود دارد ولی با دانلود تلگرام پریمیوم، استیکرهای بیشتری با قابلیت سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. همچنین این استیکرها از استیکرهای معمولی بزرگتر هستند و جلوه بهتری دارند.

 • آیکون و نشان های ویژه در نسخه پولی تلگرام

کاربران تلگرام پریمیوم، یک آیکون ویژه در کنار نام کاربری خود دارند و از سایر کاربران عادی، متمایز می‌شوند. بنابراین هرکسی با مشاهده پروفایل شما، به راحتی متوجه می‌شود که در حال استفاده از نسخه پولی این اپلیکیشن هستید. همچنین شما می‌توانید از میان 4 آیکون، آیکون مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشد.

 • عکس پروفایل متحرک

نسخه رایگان تلگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از ویدئو برای پروفایل خود استفاده کنید. اما با این حال، تنها یک تصویر ثابت از ویدئو را به کاربران نشان می‌داد. اما با دانلود تلگرام پرمیوم شما می‌توانید تصویر پروفایل خود را به صورت متحرک و یا انیمیشن قرار دهید.

 • مدیریت چت بهتر

اگر در تعداد زیادی از کانال‌ها و گروه‌ها عضو هستید، به لطف تلگرام پرمیوم می‌توانید تا 20 پوشه ایجاد کنید تا صفحه تلگرام شما خیلی شلوغ نشود. همچنین می‌توانید یکی از پوشه‌های خود را انتخاب کنید تا به صورت پیش فرض در هنگام باز کردن تلگرام، بالا بیاید.

نحوه فعالسازی و غیرفعالسازی اکانت پریمیوم تلگرام

تلگرام پرمیوم چه تفاوتی با تلگرام رایگان دارد؟

بسیاری هنوز نمی‌دانند که تفاوت نسخه عادی با تلگرام پرمیوم چیست! در این جدول، مقایسه تلگرام پریمیوم و نسخه رایگان آن را به طور مختصر و مفید مشاهده می‌کنید. با بررسی تفاوت‌های این دو نسخه، شما کدامیک از آن‌ها را ترجیح می‌دهید؟

تلگرام پریمیوم

تلگرام رایگان

حذف تبلیغات

نمایش تبلیغات

دانلود فایل تا 4 گیگابایت

دانلود فایل تنها تا سقف 2 گیگابایت

ظرفیت گروه‌ها تا سقف 10 هزار نفر

حداکثر تعداد اعضای گروه 5 هزار نفر

سرعت دانلود بیشتر

سرعت دانلود پایین

تبدیل صوت به متن در لحظه

عدم قابلیت تبدیل صوت به متن

استیکرهای سفارشی و شخصی

محدودیت در تعداد استیکرها

عکس پروفایل متحرک

نمایش یک تصویر ثابت از ویدئو

مدیریت بهتر چت و پوشه‌بندی

دسترسی کمتر برای مدیریت چت

آیکون و نشان‌های ویژه تلگرام

آیکون عمومی تلگرام

دانلود تلگرام پرمیوم

بسیاری به دنبال این هستند که بفهمند بهترین راه دریافت تلگرام پرمیوم چیست! اگر شماهم به دنبال این هستید که چگونه تلگرام پریمیوم را فعال کنید تا از امکانات ویژه آن بدون پرداخت هزینه‌ای بهره‌مند شوید، بهتر است بدانید هیچ روش ایمن رایگانی برای ارتقای تلگرام به نسخه پریمیوم آن وجود ندارد! شما برای نصب این برنامه، تنها باید از روش‌های قانونی که در ادامه به آن اشاره کرده‌ایم، اقدام کنید.

 • دانلود تلگرام پرمیوم رایگان برای ایفون

به دنبال روشی برای دانلود تلگرام پرمیوم رایگان برای آیفون نگردید؛ به شما توصیه می‌کنیم از طریق واسطه‌های معتبر اقدام نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • دانلود تلگرام پرمیوم رایگان برای اندروید

برای دانلود تلگرام پریمیوم رایگان برای اندروید و استفاده از امکانات ویژه آن همانند آیفون، روش ایمنی وجود ندارد. به همین دلیل بهتر است در انتخاب شرکت واسطه، وسواس لازم را به خرج دهید و از بهترین روش برای ارتقای تلگرام خود استفاده نمایید.

دانلود تلگرام پرمیوم

پیشنهاد مطالعه: تفاوت اسپاتیفای و اسپاتیفای پریمیوم

چگونه تلگرام پرمیوم را فعال کنیم؟

بعد از خرید اکانت پرمیوم، نوبت به فعال کردن آن‌ها می‌رسد! فعالسازی تلگرام پریمیوم در ایران به دلیل محدودیت‌های جاری، دو شرط و یا چالش اصلی دارد! در واقع، فعال کردن تلگرام پریمیوم در ایران غیرممکن نیست! اما برای فعالسازی آن، اول از همه به شماره مجازی و دوم به یک شبکه پرداخت بین المللی نیاز خواهید داشت!

برای فعالسازی نسخه پریمیوم تلگرام و بهره‌مندی از امکانات و قابلیت‌های ویژه آن، باید هزینه اشتراک آن را پرداخت کنیم که برمبنای دلار است. متاسفانه کاربران ایرانی به دلیل وجود تحریم‌های مالی، نمی‌توانند با شماره‌های داخل ایران، اشتراک خود را به اشتراک ویژه و یا همان پرمیوم تبدیل کنند و یا حتی هزینه آن را بپردازند! مگر اینکه از خدمات خرید شماره مجازی خارجی و سرویس پرداخت ارزی ایرانیکارت استفاه کنند. در ادامه به آموزش مراحل فعالسازی تلگرام پریمیوم از طریق تنظیمات اپلیکیشن تلگرام، ربات تلگرامی و همچنین خدمات مستقیم ایرانیکارت می‌پردازیم.

 • فعالسازی تلگرام پرمیوم

نصب و فعال کردن تلگرام پریمیوم با شماره‌های ایرانی به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست! به همین دلیل، در مرحله اول باید یک شماره مجازی خریداری کرده و اکانت تلگرام خود را بر روی آن فعال و راه‌اندازی نمایید؛ در نهایت نیز با پرداخت هزینه آن، اکانت شما به نسخه پریمیوم ارتقا می‌یابد.

برای فعال‌سازی نسخه پریمیوم تلگرام به کمک شماره مجازی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اولین مرحله، خرید شماره مجازی خارجی است؛ برای این منظور می‌توانید از خدمات خرید شماره‌ مجازی ایرانیکارت استفاده کنید.
 2. برنامه تلگرام را باز کرده، روی Settings کلیک کرده و سپس گزینه Add Account را انتخاب کنید. سپس در پنجره باز شده شماره مجازی خود را وارد کنید.
  فعال سازی به کمک شماره مجازی گوگل ویس
 3. روی گزینه Next در بالای صفحه، سمت راست کلیک کنید. منتظر بمانید کد تلگرام برای شما ارسال گردد، سپس آن را وارد کنید. در صورتی که کد وریفیکیشن برای شما ارسال نشد، روی Resend کلیک کنید.فعال سازی تلگرام پریمیوم با شماره مجازی گوگل ویس
 4. پس از ارسال کد و تایید آن در قسمت First Name و Last Name نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.فعال کردن تلگرام پریمیوم از طریق گوگل ویس
 5. پس از وریفای شماره، تلگرام را باز کرده و به قسمت setting وارد شوید.
  نحوه نصب تلگرام پریمیوم
 6. روی گزینه Telegram premium کلیک کنید.
  نحوه نصب تلگرام پریمیوم
 7. سپس روی گزینه subscribe در پایین صفحه کلیک کرده و برای پرداخت هزینه آن اقدام کنید. پس از آن تلگرام پرمیوم بر روی اکانت شما فعال خواهد شد. در نظر داشته باشید که در این قسمت، به شبکه پرداخت ارزی نیاز خواهید داشت؛ چراکه پرداخت هزینه نسخه پریمیوم تلگرام به صورت دلاری خواهد بود.

 • فعال سازی تلگرام پرمیوم از طریق ربات تلگرامی

برای استفاده از این روش با محدودیت روبه‌رو هستید؛ چراکه ربات تلگرام پریمیوم تنها بر روی نسخه سیستمی تلگرام کار می‌کند ولی بعد از فعال سازی، دیگر می‌توانید از قابلیت‌های تلگرام پرمیوم بر روی گوشی موبایل استفاده کنید. برای این‌کار Premiumbot@ را در بخش سرچ تلگرام جستجو کنید و وارد ربات پرمیوم شوید. سپس با انتخاب گزینه استارت، لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد. اما برای پرداخت هزینه اشتراک به صورت ماهانه لازم است از گیفت کارت های پرداخت، کارت‌های اعتباری بین المللی و یا شبکه‌های پرداخت ارزی بین المللی ایرانیکارت استفاده کنید.

توجه کنید که فعالسازی نسخه پریمیوم تلگرام از طریق ربات هم با شماره های ایران امکان پذیر نیست! به همین دلیل، پیش از هر چیز لازم است تا طبق مراحلی که در بخش قبلی اموزش داده شد، اکانت خود را بر روی یک شماره مجازی خارجی مجددا فعال کنید. 

مراحل فعالسازی تلگرام پریمیوم از طریق بات تلگرامی به صورت زیر است:

 1. تلگرام خود را باز کرده و در سرچ تلگرام premiumbot را سرچ کنید. سپس روی premium bot کلیک کنید.
  فعال سازی تلگرام پرمیوم از طریق ربات تلگرامی
 2. پس از باز شدن این پنجره روی گزینه start کلیک کنید. توجه کنید که با شماره ایران نمی‌توانید خرید تلگرام پرمیوم را از طریق ربات انجام دهید.
  فعال کردن تلگرام پریمیوم از طریق ربات تلگرامی
 3. پلن مورد نظر را انتخاب کرده و برای پرداخت هزینه آن اقدام کنید. می‌توانید از طریق ویزاکارت یا سایر روش‌ها پرداخت هزینه تلگرام پرمیوم را انجام دهید.
  فعال کردن تلگرام پریمیوم با ربات تلگرامی
 • خرید اشتراک پریمیوم تلگرام از ایرانیکارت

بهترین روش برای دریافت اشتراک پریمیوم تلگرام، مراجعه به شرکت‌های واسطه‌ معتبر و ایمن مانند ایرانیکارت است. در این روش شما بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توانید از قابلیت‌های ویژه تلگرام بهره‌مند شوید و نگرانی بابت پرداخت هزینه نداشته باشید. اما چنانچه خودتان تمایل به انجام این کار داشتید، باید از  دو روش بعدی استفاده کنید.

با انجام مراحلی که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم می‌توانید خرید اشتراک تلگرام پرمیوم را از طریق ایرانیکارت انجام دهید:

 1. وارد صفحه رسمی ایرانیکارت شده و روی دکمه ورود کلیک کنید. اگر قبلا در ایرانیکارت حسابی نساخته‌اید ساخت حساب کاربری در ایرانیکارت را انجام دهید.
 2. پس از ورود به پنل کاربری، در منوی سمت راست روی پرداخت در سایت‌های خارجی کلیک کنید.
  خرید تلگرام پریمیوم از طریق ایرانیکارت
 3. سپس از بین موارد انتخابی روی پرمیوم تلگرام کلیک کنید.
 4. پلن مورد نظر را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. مثلا ما اکانت تلگرام 6 ماهه را انتخاب می‌کنیم.
  فعالسازی تلگرام پریمیوم با ایرانیکارت
 5. آیدی تلگرام خود را وارد کنید. اگر می‌خواهید سفارش شما سریع پیگیری شود، گزینه برای پرداخت خود عجله دارم را انتخاب کنید. سپس روی ثبت سفارش کلیک نمایید.
  خرید نسخه پریمیوم تلگرام از ایرانیکارت
 6. در این صفحه می‌توانید پیش فاکتور خود را مشاهده کنید. درگاه بانک مورد نظر خود را انتخاب کرده، در صورت نیاز به فاکتور، روی درخواست صدور فاکتور کلیک کرده و پس از تایید قوانین سایت روی تایید و پرداخت کلیک کنید.
 7. برای اطلاع از سفارش خود در منوی سمت راست روی پیگیری سفارشات کلیک کنید.

 

 • خرید تلگرام پرمیوم با ارز دیجیتال

خرید اکانت پریمیوم تلگرام با کیف پول دیجیتال هم یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کسانی است که در دنیای اینترنتی امروز، کیف پول الکترونیکی دارند و به دنبال ارتقا حساب تلگرام خود هستند! خرید اکانت پرمیوم تلگرام با رمزارز TON یکی از راحت‌ترین روش‌ها است که شما بدون نیاز به واسطه و استفاده از شماره مجازی می‌توانید از آن استفاده کنید. اما رمز ارز TON چیست؟!

معرفی رمز ارز TON

TON (ton که مخفف The Open Network) یک شبکه ارز دیجیتال است که در سال 2018 توسط تلگرام تأسیس شد. TON، یک شبکه الگوریتم اثبات سهام (PoS) است که در جامعه ارز دیجیتال به دلیل سرعت بالای تراکنش‌ها و کارایی‌ بالای خود معروف شده است. رمز ارز TON یک بلاکچین لایه 1 غیرمتمرکز می‌باشد که در هر ثانیه میلیون‌ها تراکنش را پردازش می‌کند!

در این بخش 4 روش برای دریافت نسخه پرمیوم تلگرام ارائه شد! اما پاسخ به این سوال که “بهترین روش دریافت تلگرام پرمیوم چیست؟” فقط به شما و مزایا و کاربردی که هر یک از این روش‌ها دارند، بستگی دارد. برای

نحوه فعال سازی نسخه پرمیوم تلگرام با رمزارز Ton

برای خرید اکانت پرمیوم تلگرام با استفاده از ارز دیجیتال TON، پیش از هرچیز به یک حساب کاربری در کیف پول Tonkeep نیاز خواهید داشت. پس از ساخت حساب در کیف پول ارز دیجیتال Tonkeep، لازم است تا اکانت خود را با رمز ارز TON شارژ کرده و با مراجعه به وبسایت Fragment، اکانت پریمیوم تلگرام را خریداری کنید. در ادامه به آموزش مراحل و نحوه فعالسازی اکانت پرمیوم تلگرام با ارز دیجیتال می‌پردازیم.

1. ساخت کیف پول دیجیتال Tonkeeper

همانطورکه گفتیم، کیف پول Tonkeeper توسط تلگرام ارائه شده و برای نگهداری ارز دیجیتال تن کوین کاربرد دارد. برای نصب تن کیپ، به سایت Tonkeeper.com بروید و متناسب با سیستم عامل خود، یکی از نسخه‌های اندروید، ios و یا افزونه مرورگر Tonkeeper را نصب کنید. پس از نصب اپلیکیشن Tonkeeper، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • برنامه تون کیپر را اجرا کرده و روی گزینه Get Started کلیک کنید. در صفحه جدید دو گزینه برایتان نمایش داده  خواهد شد. اگر می‌خواهید کیف پول جدید بسازید، روی گزینه Create new wallet و اگر کیف پول را از قبل دارید، گزینه Import existing wallet را انتخاب کنید.
 • پس از کلیک روی گزینه Create new wallet، به شما ۲۴ کلمه بازیابی (Recovery Phrase) برای مواقعی که رمز و نام کاربری خود را فراموش کرده‌اید، نشان داده خواهد شد. عبارات بازیابی خود را یادداشت کنید. پس از انتخاب Continue، برنامه به شکل رندوم از شما ۳ کلمه از عبارت بازیابی را می‌پرسد که باید به ترتیب آن‌ها را پر کنید. مجددا روی گزینه continue  کلیک کنید.
 • در این مرحله، برای حساب کاربری خود، یک رمز عبور متشکل از 6 حرف و عدد را وارد کنید و آن را در یک فایل مطمئن ذخیره نمایید.

پس از این مراحل، ساخت کیف پول شما انجام شده و می‌توانید نسبت به شارژ آن اقدام کنید.

2. شارژ کیف پول تون کیپر و خرید ارز دیجیتال Ton

پس از ساخت کیف پول Tonkeeper، با لمس گزینه Receive آدرس کیف پول به شما نمایش داده می‌شود. در این مرحله می‌توانید ارز دیجیتال TON را خریداری کرده و به حساب خود انتقال دهید. هنگام استفاده از کیف پول تون کیپر، برای جلوگیری از بروز مشکلات و اختلال‌های احتمالی بهتر است از IP غیرایرانی استفاده کنید.

برای شارژ کیف پول تن، به صفحه خرید ارز دیجیتال در سایت ایرانیکارت مراجعه کرده و رمزارز  تن کوین را در میان سایر ارزهای مختلف جستجو و خریداری کنید. بعد از خرید تون کوین فقط کافیست آدرس کیف پول Tonkeeperخود را وارد نمایید تا کیف پول‌تان شارژ شود. با این روش تمامی کاربران ایرانی می‌توانند ارز دیجیتال تن کوین را به صورت ریالی خریداری کنند.

3. خرید اکانت پرمیوم تلگرام در سایت Fragment

خب حالا که موفق به ساخت حساب کاربری در کیف پول Tonkeeper شدیم و کیف پول خود را با استفاده از ارز دیجیتال تن کوین به مقدار لازم شارژ کردیم، نوبت به آخرین مرحله خرید اکانت پرمیوم تلگرام در Fragment با رمزارز  Toncoinمی‌رسد. برای اینکار مراحل زیر را با دقت دنبال کنید:

 • وارد وبسایت Fragment شوید؛
 • پس از ورود به سایت، روی گزینه Connect Ton در قسمت بالا سمت راست کلیک کنید تا یک QRcode به شما نمایش داده شود؛
 • در اینجا بوسیله گوشی خود وارد کیف پول Tonkeeper شوید و با دوربین آن، کیو آر کد را اسکن کنید. در اینجا گزینه‌های مختلفی جهت اتصال به شما نمایش داده می‌شود که باید گزینه Connect wallet را برای تایید اتصال انتخاب کنید. بعد از این کار دیگر می‌توانید آدرس کیف پول خود را در سایت Fragment ببینید!
 • دوباره وارد سایت Fragment شوید و با انتخاب گزینه Connect Telegram، حساب تلگرام خود را تایید کنید تا سایت به حساب تلگرام شما دسترسی داشته باشد؛
 • در این مرحله نام‌کاربری و پروفایل تلگرام‌تان را در سایت مشاهده خواهید کرد؛ سپس گزینه Telegram premium را انتخاب کنید.
 • در صفحه جدید نام‌کاربری خود را در بخش Recipient وارد کنید. حالا اگر می‌خواهید خودتان اکانت تلگرام پرمیوم داشته باشید، گزینه Buy for myself را انتخاب کنید. در انتهای این صفحه سه پلن تلگرام پرمیوم سه ماهه، 5 ماهه و یک ساله قرار دارد که شما می‌توانید باتوجه به مقدار توکنی که دارید، یکی از این سه پلن را انتخاب نمایید. سپس در انتها روی گزینه Gift telegram premium کلیک کنید.
 • در پنجره جدید با انتخاب گزینه Buy gift، کیو آر کد و اطلاعات اکانت تلگرام پرمیوم به شما نمایش داده می‌شود.
 • در آخرین مرحله خرید تلگرام پریمیوم با رمزارز Toncoin،کیو آر کد را از طریق برنامه Tonkeeper اسکن کنید تا مقدار توکن برداشت‌شده در کیف پول را مشاهده کنید؛ در اینجا با تایید نهایی شما، توکن از کیف پول شما کسر شده و اکانت پرمیوم به شما داده می‌شود. تبریک می‌گوییم! شما توانستید با گذراندن این مراحل، تلگرام خود را به تلگرام پرمیوم ارتقا دهید.

چگونه تلگرام پرمیوم را غیر فعال کنیم؟

اگر برای نصب تلگرام پرمیوم مردد هستید، جای نگرانی نیست! شما می‌توانید هزینه اشتراک یک ماه تلگرام را پرداخت نمایید و در صورتی که تمایل به خرید مجدد آن نداشتید، اشتراک خود را لغو و یا غیرفعال کنید. برای این‌کار تنها کافیست چند مرحله ساده را پشت سر بگذارید.

نحوه غیرفعال سازی اشتراک تلگرام پرمیوم در گوشی های اندروید

 1. وارد فروشگاه گوگل‌پلی شوید و بر روی نمایه خود در گوشه بالا، سمت راست، کلیک کنید.
 2. از لیست گزینه‌ها، Payments and Subscriptions را انتخاب نمایید.
 3. حال در صفحه جدید، روی Subscriptionsضربه بزنید.
 4. سپس تلگرام را از لیست اشتراک‌های فعال خود انتخاب کرده و در پایین صفحه گزینه  Cancel Subscription را انتخاب نمایید.
 5. حالا تلگرام دلیل غیر فعالسازی اشتراک تلگرام را از شما می‌پرسد. یکی از گزینه‌ها را انتخاب نمایید و روی Continueضربه بزنید.
 6. در آخرین مرحله، با انتخاب گزینه Cancel Subscription، تصمیم خود را نهایی کنید. در آخر تاییدیه دریافت خواهید کرد که نشان دهنده لغو اشتراک پرمیوم تلگرام است.

نحوه غیرفعال سازی تلگرام پرمیوم در گوشی های آیفون

 1. در گوشی آیفون وارد اپ استور شوید.
 2. از بخش بالا، روی نمایه خود کلیک کنید.
 3. گزینه Subscriptions را انتخاب و حساب تلگرام خود را انتخاب نمایید.
 4. حال باید گزینه Cancel Subscription را انتخاب و سپس برای تایید آن، روی گزینه Confirm ضربه بزنید.

دانلود نسخه تلگرام پرمیوم

همچنین برای لغو اشتراک پرمیوم تلگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. تلگرام را باز کنید.
 2. از بخش پایین در سمت راست، تنظیمات را انتخاب نمایید.
 3. در صفحه جدید به سمت پایین اسکرول کنید تا گزینه Telegram Premium را ببینید.
 4. سپس در پایین صفحه، گزینه App Store را انتخاب کنید.
 5. پس از باز شدن این اپ، بر روی گزینه تلگرام ضربه بزنید.
 6. در نهایت روی گزینه Cancel Subscription کلیک کنید و سپس برای تایید نهایی، گزینه Confirm را لمس نمایید.

تلگرام پریمیوم در یک کلام!

تلگرام یکی از محبوب‌ترین پیام رسان‌های داخل ایران است که اخیرا با ارائه نسخه پریمیوم خود، قابلیت‌های جدید و ویژه‌ای را در اختیار کاربران خود قرار داده است. در این مقاله به این موضوع پرداختیم که تلگرام پرمیوم چیست و چه تفاوتی با نسخه رایگان این مسنجر پرطرفدار دارد. اگر فکر می‌کنید که نسخه پریمیوم تلگرام همان چیزی است که مدت‌ها منتظرش بودید، می‌توانید به راحتی اشتراک ماهانه خود را پرداخت و نسخه پرمیوم را دریافت نمایید. اما تکلیف کاربرانی که خود را بی‌نیاز از قابلیت‌های ویژه تلگرام می‌دانند، چیست؟ آن‌ها همچنان می‌توانند از نسخه رایگان تلگرام بدون هیچ محدودیت جدیدی، لذت ببرند. حالا این سوال را دوباره می‌پرسیم! از بین نسخه پریمیوم و رایگان، شما کدام را انتخاب می‌کنید؟ اگر شماهم تجربه‌ای در زمینه خرید و نصب تلگرام پرمیوم دارید، می‌توانید از طریق کامنت با ما درمیان بگذارید.

 

 

سوالات متداول
مشاوره رایگان

تلگرام پرمیوم نسخه پولی مسنجر تلگرام است که قابلیت و امکانات ویژه‌ای را مانند مدیریت چت، تبدیل ویس به متن و … را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و در ازای آن، هزینه‌ای را دریافت می‌کند.

برای فعال سازی نسخه پرمیوم تلگرام، سه روش وجود دارد که بهترین آن، خرید اشتراک تلگرام پرمیوم از واسطه‌های معتبر مانند ایرانیکارت است.

برای غیرفعال سازی تلگرام تنها کافیست چند مرحله ساده را در گوشی‌های آیفون و یا اندروید طی کنیم که در همین مقاله تلگرام پرمیوم چیست، به طور کامل به توضیح آن پرداختیم.

دریافت اشتراک تلگرام پرمیوم به صورت رایگان اصلا ایمن نیست و ممکن است منجر به مسدود شدن حسابتان شود. به همین خاطر به شما پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت نسخه پولی تلگرام از روش‌های قانونی اقدام نمایید.

تلگرام پرمیوم چیست و چه کاربردی دارد؟
تلگرام پرمیوم چیست؟ تلگرام با میزبانی از 700 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان، از جدیدترین پلن اشتراکی جذاب خود یعنی تلگرام پرمیوم رونمایی کرد. تلگرام پریمیوم نسبت به...
5 از 4 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. با سلام و عرض خسته نباشید .
  لطفا راهنمایی کنید که اگر تلگرام معمولی را به پرمیوم ارتقا دهیم . اطلاعات و فعالیت هایی مثل همستر و تپ سوآپ و ……. از دست خواهد رفت یا نه .
  باز هم ممنون 🙏

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، با پرمیوم شدن تلگرام اطلاعات و فعالیت‌ها از دست نخواهد رفت؛ ولی این اطمینان از سمت ایرانیکارت امکان‌پذیر نیست و تنها بر اساس تجربه می‌باشد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام وقت بخیر ببخشید از کجا بفهمیم یکی این نسخه تلگرام پرمیوم رو داره؟
  و سوال مهمترم اینه آیا کسایی که تلگرام پرمیوم دارن میتونن آنلاین بودن یا آخرین بازدید مخاطبانشان رو ببین بدون اینه آخرین بازدید اونا باز باشه؟
  ممنون میشم بابت پاسخ دهیتون♡

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   از طریق تیک کنار اسم دارنده تلگرام می‌توان متوجه پرمیوم بودن اکانت شد.
   خیر چنین قابلیتی ندارد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای فعال کردن پرمیوم تلگرام تنها کافیست با استفاده از ایدی تلگرام خود ثبت درخواست کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. سلام وقت بخیر برای تیک آبی کانال تلگرام هم شما سرویس دهی دارید یا فقط روی آیدی شخصی انجام میشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   با عرض پوزش در حال حاضر خدمات مورد نظر شما توسط مجموعه ارائه نمی‌شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کورسرا چیست؟ انواع دوره ها + نحوه گرفتن مدرک
اکانت های خارجی
کورسرا چیست؟ انواع دوره ها + نحوه گرفتن مدرک
دسترسی به پلتفرم‌های آموزشی بین‌المللی، استفاده از آموزه‌ها و تدریس استادان دانشگاه‌های بزرگ دنیا مانند آکسفورد، مشاهده بروزترین دوره‌های علمی در تمامی رشته‌ها و کسب مدارک با اعتبار جهانی، امکانی...
جاسپر(Jasper AI) چیست و چگونه کار می‌ کند؟
اکانت های خارجی
جاسپر(Jasper AI) چیست و چگونه کار می‌ کند؟
اگر شما هم جدیدا فکر می‌کنید که هوش مصنوعی می‌تواند بسیاری از کسب و کارها را بر دست بگیرد و جایگزین نیروی انسانی باشد، با خواندن این مقاله شاید به...
حل مشکل خطای اتصال اسپاتیفای
اکانت های خارجی
حل مشکل خطای اتصال اسپاتیفای
اگر شما هم به تازگی از سرویس اسپاتیفای استفاده کرده باشید، حتما متوجه خطای اتصال آن شده‌اید. به این صورت که در زمان پخش موسیقی مورد علاقه خود یا باز...