نرم افزارها

اپلیکیشن ها و نرم افزار های کاربردی برای صاحبان مشاغل

اپلیکیشن ها و نرم افزار های کاربردی برای صاحبان مشاغل

نرم افزار ها و اپلیکیشن ها امروزه نقشی بسیار مهم در کاهش وقت مورد نیاز امور کاری روزانه داشته و بسیاری از کار ها را برای ما راحت تر میکنند. استفاده از این امکانات متاسفانه در کشور ما بسیار کمتر از کشور های پیشرفته رایج است. بسیاری از کار های روزانه ما که وقت و انرژی زیادی از ما میگیرد، امروزه با یک کلیک قابل انجام است. در این مقاله تلاش نمودیم هفت عدد از برنامه های محبوب در میان شاغلان و صاحبان کسب و کار را به شما معرفی نماییم.

Gusto: یک برنامه فوق العاده حسابداری. صاحبان مشاغل نه چندان بزرگ میتوانند به خوبی از این برنامه استفاده نمایند. این برنامه در ابتدا از شما اطلاعاتی در مورد شغلتان دریافت کرده و بعد از آن کار خود را آغاز میکند. میزان درآمد، هزینه، سود و غیره را به صورت روزانه و ماهانه به شما اطلاع داده و حقوق و کارمزد کارمندان را حساب میکند. ضمن اینکه به خوبی مالیات شرکت شما را برآورد کرده و به شما راهکار هایی نیز ارائه میکند.

Addappt: اگر در شغلتان به صورت مداوم نیاز دارید با دیگران در تماس بوده و مواردی را به آن ها اطلاع رسانی کنید، اپلیکیشن آداپت میتواند کار شما را بسیار راحت تر کند. در این اپلیکیشن برای هر فرد صفحه اطلاعات درست کرده و میتوانید اطلاعات تماس نامحدودی را برای وی ثبت کنید. سپس میتوانید افراد را در دسته بندی های گوناگون قرار دهید. برای ارسال یک مطلب به تعدادی از آن ها میتوانید مشخص کنید برای مثلا مطلب برای دسته ی خاصی و از طریق ایمیل یا پیامک ارسال گردد.

Clear: تعداد کار بسیار، وقت کم و کمی حواس پرتی باعث میشود بسیاری از کار های خود را فراموش کنید و یا با تاخیر فراوان انجام دهید. اگر از این گونه افراد هستید، اپلیکیشن کلیر میتواند فرشته نجات شما باشد. در این اپلیکیشن لیست کار های خود را وارد کرده و اگر زمان خاصی باید انجام شود و یا ددلاین مشخصی دارد وارد میکنید. یادآوری کارهایتان را سپس به این اپلیکیشن کاربردی بسپارید. این اپلیکیشن به ساعت های هوشمند نیز قابل اتصال است که در یادآوری امور روزانه میتواند بسیار کاربردی باشد.

Expensify: اگر شغلی دارید که باید سفر های کاری زیادی بروید، این اپلیکیشن به معنای واقعی میتواند نجات دهنده شما بوده و به به جزء جدا ناپذیری از کارتان تبدیل شود. در سفر های کاری، افراد هزینه هایی را انجام میدهند که باید به صورت مداوم مراقب باشند فاکتور های این هزینه ها را گم نکرده و یا هزینه ای را فراموش نکنند. این اپلیکیشن به حساب های بانکی شما متصل شده و تمام هزینه های سفر شما رو به صورت کاملا دقیق حساب میکند و حتی این قابلیت را دارد که به وسیله آن از فاکتور خود تصویری به صورت اسکن گرفته و ضمیمه هزینه انجام شده کند.

Proven: برنامه ای فوق العاده برای امور استخدامی. اگر هر از گاهی برای استخدام نیروی جدید آگهی میدهید و افراد بسیاری درخواست اشتغال داشته و فرم استخدام پر میکنند و تعداد زیاد مصاحبه های انجام شده باعث میشود کاملا گیج شوید و انتخاب برای شما دشوار شود، از نرم افزار و اپلیکیشن پرون استفاده نمایید. این برنامه به شما این توانایی را میدهد که با وارد کردن اطلاعات افراد در آن و وارد کردن معیار های خود، انتخاب های شما را محدود کرده و بهترین گزینه ها را به شما ارائه دهد بدون اینکه اطلاعات فردی فراموش شده یا نادیده گرفته شود.

Dropbox: فضایی برای اشتراک گذاری پرونده ها و اطلاعات میان کارمندان با امکانات بسیار برای مدیریت و محدود سازی. دراپ باکس که هم اکنون بیش از 500 ملیون کاربر در دنیا دارد، در ایران نیز برنامه ای بسیار پر طرفدار محسوب میشود. در این برنامه شما فایل مد نظر خود را قرار داده و مشخص میکنید کدام همکارانتان قدرت دسترسی به آن را داشته یا نداشته باشند.

MailChimp: برنامه ای بسیار کاربردی برای افرادی که در شغل خود نیاز دارند برای مشتریان خود ایمیل هایی مشترک ارسال نمایند و یا برای حفظ مشتریان خود برای آن ها خبر نامه های منظم ارسال نمایند. در این برنامه شما ایمیل مشتریان خود را وارد میکنید و پس از آن میتوانید با کمک خود برنامه قالبی زیبا برای ایمیل های خود ساخته و مطالب را در قالب های مختلف برای مخاطبان خود ارسال نمایید.

 

اپلیکیشن ها و نرم افزار های کاربردی برای صاحبان مشاغل
نرم افزار ها و اپلیکیشن ها امروزه نقشی بسیار مهم در کاهش وقت مورد نیاز امور کاری روزانه داشته و بسیاری از کار ها را برای ما راحت تر میکنند....
5 از 3 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آزمون ماک آیلتس رایگان (IELTS MOCK) چیست؟
آزمون ها
آزمون ماک آیلتس رایگان (IELTS MOCK) چیست؟
حتما می‌دانید که اگر بخواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید، چه به صورت کاری و چه تحصیلی، یکی از الزامات و پیش نیازهای آن آزمون آیلتس با رتبه بالا می‌باشد....
نمودار لحظه‌ای دامینس تتر + آموزش تحلیل با شاخص تتر
آموزش ارز دیجیتال
نمودار لحظه‌ای دامینس تتر + آموزش تحلیل با شاخص تتر
نمودار لحظه ای شاخص دامیننس تتر در زیر چارت شاخص دامیننس تتر را مشاهده می کنید. چارت دامیننس تتر تریدینگ ویو دامیننس تتر چیست؟ به صورت کلی دامیننس تتر یعنی...
متاورس چیست؟ آینده اینترنت اینجاست
متاورس
متاورس چیست؟ آینده اینترنت اینجاست
فعالین حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال به تازگی با یک مفهوم جدید به نام متاورس Metaverse روبه‌رو شده اند. در ماه‌های اخیر شما هم ممکن است چیزی به نام...