آزمون ها

مدرک Wes

مدرک Wes

مدرک Wes یا موسسه Wes یکی از معتبرترین مؤسسات ارزیابی مدارک تحصیلی در جهان است. بسیاری از دانشجویانی که قصد اپلای کردن برای ادامه تحصیل در کشورهای کانادا و آمریکا را دارند از مدرک Wes برای تأیید مدارک تحصیلی خود استفاده می‌کنند.

این موسسه در واقع یک موسسه واسطه بین دانشجویان و بسیاری از دانشگاه‌های معتبر در سراسر جهان محسوب می‌شود. برای استفاده از خدمات wes شما نیازمند پرداخت ارزی با استفاده از کارت‌های اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت هستید. همچنین شما می‌توانید با ثبت درخواست در سایت ایرانیکارت تمام مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه مدرک wes را به ایرنیکارت بسپارید. در ادامه بیشتر با نحوه استفاده از خدمات این موسسه آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

مدرک wes چیست؟

مدرک wes چیست؟

همانطور که می دانید سیستم نمره دهی و ارزش گذاری مدارک در کشورهای مختلف با هم متفاوت است. به این ترتیب برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگر مانند کانادا، مدارک تحصیلی شما باید ارزش گذاری شوند و ریز نمرات شما به فرمت کشور مبدأ تغییر کنند. برای مثال فرمت نمرات در ایران 0-20 است در حالی که در بسیاری از کشورها نمره‌ها 0-4 یا f-a هستند.

مدرک wes در واقع نشان دهنده ارزشیابی مدارک تحصیلی شما و تبدیل فرمت ریز نمرات به فرمت‌های بین المللی است. از آن جایی که اکثر دانشگاه‌های معتبر ارزش یابی و تغییر فرمت نمرات موسسه Wes را به رسمیت می‌شناسند، شما می‌توانید با یک بار دریافت مدرک Wes برای بسیاری از دانشگاه‌های مطرح جهان اپلای کنید.

مراحل دریافت مدرک Wes

مراحل دریافت مدرک Wes

در ابتدا باید در سایت WES یا World Education Services ثبت نام کنید. سپس از بین پلن های مختلف، پلن مربوط به خود را انتخاب کنید. این پلن ها شامل آموزشی، لیسانس حرفه‌ای، کاری و مهاجرتی هستند. بر اساس نوع پلن از شما مدارکی خواسته می‌شود که باید آن‌ها را آماده کنید. در نهایت در یک جدول می‌توانید خدمات و ویژگی‌های مدرک Wes را مشاهده کنید. هزینه مدرک wes مورد نظر شما مشخص خواهد شد. برای اینکه بتوانید مدارک خود را ارسال کنید ابتدا باید هزینه Wes را پرداخت نمایید.

هزینه مدرک Wes چقدر است؟

هزینه Wes کاملاً بستگی به نوع خدماتی که شما نیاز دارید بستگی خواهد داشت. شما می‌توانید در برای موارد آموزشی، ارزشیابی مدارک و تبدیل فرمت نمرات حداقل 100 دلار آمریکا نیاز خواهید داشت. در موارد پیشرفته‌تر این مبلغ تا 300 دلار نیز افزایش پیدا خواهد کرد. شما می‌توانید در صفحه هزینه های Wes نوع پلن و هزینه هر پلن را مشاهده کنید.

پرداخت مبلغ wes

برای پرداخت مبلغ wes و دریافت مدرک Wes شما به پرداخت ارزی و کارت‌های اعتباری معتبر احتیاج خواهید داشت. اگر مستر کارت یا ویزا کارت ندارید می‌توانید از طریق ایرانیکارت برای خرید مستر کارت فیزیکی یا ویزا کارت فیزیکی اقدام کنید. با استفاده از این کارت‌های اعتباری علاوه بر پرداخت هزینه مدرک Wes می‌توانید از فروشگاه‌های معتبری مانند آمازون و eBay خرید کنید یا هزینه لاج استرالیا و ثبت نام در دانشگاه‌های بین المللی را پرداخت کنید. اگر تمایلی به خرید ویزا کارت و مستر کارت ندارید می‌توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت برای پرداخت هزینه استفاده کنید.

نحوه ارسال مدارک تحصیلی و ثبت نام مدرک Wes

بعد از پرداخت هزینه مدرک Wes می‌توانید برای اپلای کردن، ارسال مدارک تحصیلی و ثبت نام مدرک Wes اقدام کنید. مدارک مورد نظر برای هر کشور و نوع مدرک آموزشی مد نظر متفاومت است. در صفحه مدارک مورد نیاز Wes می‌توانید با انتخاب ایران و نوع مدرک مد نظر خود مدارک مورد نیاز را مشاهده کنید. این مدارک عموماً شامل مدرک لیسانس و دیپلم، ریز نمرات آخرین مدرک به همراه ترجمه مدارک می‌شود که باید از طریق پست برای wes ارسال شود.

مدرک Wes
مدرک Wes یا موسسه Wes یکی از معتبرترین مؤسسات ارزیابی مدارک تحصیلی در جهان است. بسیاری از دانشجویانی که قصد اپلای کردن برای ادامه تحصیل در کشورهای کانادا و آمریکا...
4 از 1 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آزمون ماک آیلتس رایگان (IELTS MOCK) چیست؟
آزمون ها
آزمون ماک آیلتس رایگان (IELTS MOCK) چیست؟
حتما می‌دانید که اگر بخواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید، چه به صورت کاری و چه تحصیلی، یکی از الزامات و پیش نیازهای آن آزمون آیلتس با رتبه بالا می‌باشد....
چگونه در دولینگو انگلیسی یاد بگیریم؟
آزمون ها
چگونه در دولینگو انگلیسی یاد بگیریم؟
برنامه‌های بسیار زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که یکی از محبوب‌ترین و بهترین آن‌ها اپلیکیشن دولینگو (Duolingo) است. این اپلیکیشن بیش از 300 میلیون کاربر فعال در سراسر...
آزمون CFA چیست؟ همه چیز درباره مدرک CFA
آزمون ها
آزمون CFA چیست؟ همه چیز درباره مدرک CFA
مدرک آزمون CFA یکی از مدارک حرفه‌ای در زمینه بازار سرمایه است که آزمون آن در موسسه CFA برگزار می‌شود و تمرکز آن بیشتر در زمینه تحلیل بازارهای مالی، مدیریت...