مستر کارت

مسترکارت چگونه کار میکند

مسترکارت چگونه کار میکند

آیا می خواهید با مزایای استفاده از مسترکارت آشنا شوید؟ آیا می خواهید بدانید MasterCard چگونه کار می کند؟ آیا می خواهید از اهمیت استفاده از مستر کارت در امور بین المللی بیشتر آشنا شوید؟

مسترکارت چیست؟

امروزه بسیاری از تاجران و تولیدکنندگان ممکن است محصولی را از کشور های خارجی خریداری و یا به برخی از کشور ها صادر نمایند. این کار مستلزم داشتن یک حساب بین المللی برای دریافت و یا پرداخت وجه می باشد. از این رو معمولا بسیاری از این افراد از مستر کارت استفاده می کنند. مستر کارت یک شرکت آمریکایی است که کارت های اعتباری به مشتریان خود عرضه نموده، تا بتوانند بدین ترتیب خرید های اینترنتی و یا حضوری در هر نقطه از جهان را انجام بدهند. مستر کارت در کلیه بانک های دنیا دارای اعتبار بوده و با استفاده از این کارت ها در سراسر دنیا می توان تراکنش انجام داد. این تراکنش ها می تواند از طریق انتقال وجه توسط پی پال و یا مراجعه به عابربانک ها باشد. مسترکارت از نظر کارایی شباهت بسیار زیادی به ویزا کارت داشته، تقریبا اغلب پایانه های مسترکارت و ویزا کارت مشترک می باشند. MasterCard را می توان به راحتی شارژ نموده و توسط آن خرید های بین المللی را به راحتی انجام داد.

 مزایای استفاده از مسترکارت

کمپانی مستر کارت معمولا در جهان جزء شناخته ترین شبکه های مالی به حساب آمده و استفاده از آن می تواند مزیت هایی را در پی داشته باشد؛ که هر فردی را به خوبی راضی نگه می دارد. با داشتن مسترکارت می توان به خرید های اینترنتی از سایت های بین المللی پرداخت؛ زیرا این کارت ها در اقصی نقاط دنیا معتبر می باشند. بسیاری از سایت های فروشگاهی بین المللی دارای درگاه پرداخت توسط مستر کارت می باشند. این کار هم به فروش خود آنها کمک نموده و هم باعث خرید آسان و راحت از هر نقطه از جهان توسط افراد مختلف می شود. هیچ فرقی ندارد که شما مستر کارت خود را از چه بانک و یا از چه کشوری تهیه کرده باشید، زیرا خدمات و تخفیف هایی که مسترکارت برای سفرهای مختلف ارائه نموده، شامل همه دارندگان مسترکارت در سرتاسر دنیا می باشد. با استفاده کردن از مسترکارت می توان در سفرهای خارجی به هر مقدار که دوست داشته باشید، وجه نقد همراه خود داشته باشید، زیرا به راحتی در هر کشوری می توان با استفاده از MasterCard خود خرید نموده و یا از طریق عابربانک پول نقد دریافت نمود.

شارژ کارتهای اعتباری خارج از کشور

نحوه کار مسترکارت

معمولا MasterCard برای راحتی مبادلات بین المللی در بازار عرضه شده، که با استفاده از این کارت ها دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک ها نبوده و به راحتی می توان به صورت آنلاین و از طریق پی پال پرداخت ها را انجام داد. مسترکارت را می توان به عنوان یک رابط میان خریدار، فروشنده،  شرکت صادر کننده کارت و حساب بانکی بانکی خریدار باشد. بدین ترتیب کار صادرات و واردات محصولات می تواند به راحتی ممکن شود. مستر کارت معمولا دارای ایمنی بسیار بالایی بوده و این امکان وجود داشته که اطلاعات مربوط به صاحب کارت به صورت برجسته بر روی آن حک شود. بدین ترتیب می توان با اطمینان بیشتری از انواع مسترکارت استفاده نمود.

ویژگی های مسترکارت برای انجام امور بانکی بین المللی

مستر کارت و ویزاکارت معمولا این توانایی را به افراد می دهند که بتوانند امور بانکی بین المللی خود را به سادگی انجام دهند. زیرا معمولا این کارت ها بین المللی بوده و می توان از هر کشوری با استفاده از آنها، خرید کرد. مسترکارت می تواند امور بین المللی مربوط به خرید های اینترنتی و یا هر تراکنش بانکی دیگر را در سطح جهانی را بسیار راحت نماید. مستر کارت را می توان با صرف هزینه های بسیار اندکی تهیه نموده، به همین خاطر می باشد که همه افراد می توانند به راحتی این کارت ها را تهیه نمایند. معمولا در صورت نیاز به صدور مجد مستر کارت این امکان وجود داشته که به راحتی کارت جدید را جایگزین مستر کارت قبلی نمود. معمولا هر MasterCard تا سه سال تاریخ اعتبار داشته و پس از آن می بایست نسبت به صدور مجدد آن اقدام نمود. MasterCard را می توان در مدت زمان اندکی شارژ نمود؛ که این زمان چیزی بین یک الی سه روز کاری می باشد. با مستر کارت می توان از تمامی دستگاه های خود پرداز در سراسر جهان که به شبکه مستر کارت وصل بوده، وجه نقد دریافت نمود. همچنین از فروشگاه هایی که دارای دستگاه کارتخوان مسترکارت بوده نیز می توان محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمود. با استفاده کردن از مستر کارت می توان هتل و بلیط هواپیما از سراسر دنیا را به راحتی رزرو نمود. با وجود این ویژگی ها شاید کمتر کسی را بتوان پیدا نموده که معاملات بین المللی انجام داده و از مستر کارت استفاده نکرده باشد.

همراهان گرامی شما می توانید با استفاده از خدمات ارزی شرکت ایرانیکارت، مسترکارت خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و نحوه خرید کارتها با شماره 03132112 تماس بگیرید.

درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

  1. سلام و خسته نباشبد چگونه میتوانم مسترکارت تهیه کنم و مقدار پول واریزی برای درست کردن آن چقدر است

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
مستر کارت مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟
مستر کارت
مستر کارت مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟
اگر تا کنون برای خرید به سایت های خارجی سری زده باشید. به این مورد برخورد کرده اید که در بخش پرداخت این سایت ها معمولا از شما اطلاعات حساب...
مسترکارت چگونه کار میکند
مستر کارت
مسترکارت چگونه کار میکند
آیا می خواهید با مزایای استفاده از مسترکارت آشنا شوید؟ آیا می خواهید بدانید MasterCard چگونه کار می کند؟ آیا می خواهید از اهمیت استفاده از مستر کارت در امور...
روش‌ های دریافت مستر کارت یا ویزا کارت رایگان
ویزا کارت
روش‌ های دریافت مستر کارت یا ویزا کارت رایگان
برای خرید از سایت‌های خارجی مثل خرید از آمازون و به طور کلی پرداخت ارزی در سایت‌های مختلف، مانند ثبت نام آیلتس، ثبت نام تافل و … معمولاً از انواع...