آزمون ها

ترفندهای آموزش رایگان آیلتس در خانه

ترفندهای آموزش رایگان آیلتس در خانه

اگر به دنبال اخذ ویزای کاری یا تحصیلی هستید و به مدرک آیلتس یا دیگر مدارک معتبر زبان انگلییسی مثل آزمون GRE، تافل یا آزمون PTE نیاز دارید، احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا کلاس های خصوصی و کتاب هایی که همه برای تقویت مهارت های ضروری در این آزمون ها معرفی می کنند، به تنهایی کافی نیستند؟ پاسخ این پرسش به اصول پایه یادگیری یک زبان خارجی بر میگردد؛ تمرین کاربردی. یادگیری هر زبان جدید تا زمانی که در محک تجربه قرار نگرفته و مورد استفاده قرار نگیرد، خام و سطحی باقی می ماند. در مقالات قبلی روش های مطالعه و نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس را به طور کامل معرفی کرده ایم. اما این بار با معرفی کانال های آموزش آیلتس در یوتیوب ، ترفند جدیدی برای آموزش رایگان آیلتس در خانه را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

کسب مهارت در آزمون آیلتس در خانه

با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید منابع مهم و اصلی آزمون آیلتس را پیدا کنید. اما این منابع نمی توانند به تنهایی سطح زبان شما را ارتقا دهند. گوش شما به عادت کردن به آواها و تلفظ کلمات و چشم شما به توجه به حرکت لب و دهان گوینده نیازمند است. در دنیای اینترنت بهترین گزینه برای رسیدن به این سطح از آمادگی در زمینه دیداری و شنوایی، انتخاب کانال های آموزش آیلتس در یوتیوب است.

باید بدانید: آزمون آیلتس چیست

آموزش رایگان آیلتس در خانه

ثبت نام در آیلتس - بلاگ آزمون آیلتس چیست

برای ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون آیلتس، درخواست خود را از طریق دکمه زیر ثبت نمایید.

ثبت نام آزمون آیلتس

آموزش رایگان آیلتس با یوتیوب

یوتیوب، دانشگاهی به وسعت جهان که امکان استفاده از محتوای آموزشی آن برای هرکسی که به اینترنت دسترسی دارد، فراهم است. اگر تا امروز به یوتیوب به چشم استاد اعظم نگاه نکرده اید، وقت آن رسیده که چشم ها را بشویید و جور دیگر ببینید. کلاس های آموزشی که شروع و پایانش در اختیار شماست. در انتخاب استاد کاملا مختارید. قبل از شروع هر کلاس می توانید از نظرات دیگران که قبلا آموزش دیده اند و میزان رضایت آنها، آگاه شوید. محدودیتی در تعداد مشاهده این آموزش ها ندارید. هر زمان نکته ای را از دست دادید، زمان برای جبران و مشاهده چندین و چندباره دارید. خوردن، آشامیدن و حتی دراز کشیدن هم در این کلاس ها مجاز است و شما تمام این مزایا را رایگان در اختیار دارید. در این نوشته به معرفی کانال های آموزش آیلتس در یوتیوب پرداخته ایم. با دنبال کردن این کانال های محبوب و پر بازدید، منابع نامحدودی برای آموزش رایگان آیلتس در خانه خواهید داشت.

کانال های آموزش آیلتس در یوتیوب

  • کانال Fastrack IELTS با اسیا

اسیا، دختری ساکن لندن، که هر چهار تسک آیلتس را آموزش می دهد و از تجربیات و چالش های خود برای یادگیری زبان انگلیسی و آموزش آیلتس در خانه می گوید. با دیدن ویدئوهای اسیا، احساس می کنید آموزش رایگان آیلتس در خانه و کسب نمره خوب، دور از ذهن و سخت نخواهد بود.

  • کانال English Speaking Success با کیت

کیت، یک معلم با تجربه و با حوصله که با تمرکز بر تقویت مهارت های کلامی و تسک اسپکینگ آیلتس، ویدئوهای جذابی آماده می کند. برای استفاده از کورس های آنلاینی که کیت در وبسایت خود ارائه داده است هم می توانید با استفاده از ویزا کارت و یا مستر کارت به راحتی ثبت نام و خرید را انجام دهید.

  • کانال E2 IELTS با جی

جی، یک دانش آموخته زبان های کاربردی از استرالیا که با ویدئوهای تک نفره یا دونفره اش با الکس، مهارت های چهارگانه آیلتس را به زبانی ساده توضیح می دهد.

انگیزه و زبان، یک تیر و دو نشان

جدای از این کانال های آموزش آیلتس در یوتیوب که برای بسیاری از متقاضیان آیلتس راهگشا بوده اند، اگر مهارت های آیلتس را به طور جداگانه تمرین می کنید ولی همچنان از سطح زبان خود راضی نیستید شاید وقت آن رسیده که فارغ از تمرکز بر چهار تسک آزمون آیلتس، به تقویت پایه زبان خود بپردازید. یادگیری زبان جدید زمانی که با علاقه شما ترکیب شود، تاثیر و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. زمینه مورد علاقه شما چیست؟ موزیک؟ فیلم؟ ویدئوهای انگیزشی؟ یا حوزه تخصصی تحصیلی تان؟ در این دریای بی کران یوتیوب، برای همه این زمینه ها هزاران ویدئو جذاب وجود دارد.

پیشنهاد ایرانیکارت: فرض کنید به طور مثال شما در حال یادگیری فتوشاپ هستید. با ابزارها و قابلیت های این برنامه تا حدودی آشنا هستید. در نوار جستجوی یوتیوب سرچ کنید: Learning photoshop in English . شما می توانید با مشاهده این ویدئوها علاوه بر اینکه در فتوشاپ نکات جدیدی آموخته اید، با ادبیات و نحوه گویش مدرس انگلیسی هم آشنا شوید. گزینه فعال کردن زیرنویس را هم برای مواقعی در نظر بگیرید که لهجه مدرس برای شما نامفهوم است و یا نیاز دارید دقیق تر آموزش را دنبال کنید. حتی می توانید به عنوان تمرین، هنگام کار با فتوشاپ با زبان انگلیسی با خود صحبت کنید. نوار ابزار فتوشاپ و گزینه های موجود در آن می تواند به شما نزدیک به دویست کلمه جدید بیاموزد. برای هر علاقه و زمینه ای که آموزش در آن را جذاب و ضروری می دانید این روش را امتحان کنید.

ترفندهای آموزش رایگان آیلتس در خانه
اگر به دنبال اخذ ویزای کاری یا تحصیلی هستید و به مدرک آیلتس یا دیگر مدارک معتبر زبان انگلییسی مثل آزمون GRE، تافل یا آزمون PTE نیاز دارید، احتمالا برای...
5 از 4 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
چگونه در دولینگو انگلیسی یاد بگیریم؟
آزمون ها
چگونه در دولینگو انگلیسی یاد بگیریم؟
دولینگو (Duolingo) با جغد سبزرنگ بامزه‌اش، یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های آموزش زبان است که با گرافیک جذاب و روش تدریس خلاقانه و موثر خود به یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش...
آیلتس چیست؟ صفر تا صد آزمون IELTS
آزمون ها
آیلتس چیست؟ صفر تا صد آزمون IELTS
یکی از شروط موفقیت، توانایی برقراری ارتباط با جوامع دیگر است؛ به همین دلیل دانستن زبان بین المللی انگلیسی به یکی از اصلی‌ترین معیارها برای پذیرش متقاضیان ویزای کار یا...
مهارت های هفتگانه ICDL چیست؟
آزمون ها
مهارت های هفتگانه ICDL چیست؟
در عصری که دانش و فناوری با سرعت نور در حال پیشرفت است، مهارت های هفت گانه ICDL به‌عنوان یک عامل تاثیرگذار در مسیر توانمندسازی افراد برای ورود به دنیای...