021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

ویزاکارت یا مسترکارت ؟ : کدام کارت اعتباری بهتر است؟

تاریخ انتشار : 15 دی 1397تاریخ بروزرسانی : 30 خرداد 1401 کارت‌های اعتباری

ویزاکارت و مسترکارت از انواع کارتهای اعتباری محسوب می شوند که با استفاده از آنها امکان خرید آنلاین از بسیاری از فروشگاه ها مانند آمازون Amazon ، ایبی Ebay و … یا ثبت نام در آزمون های مختلف مانند آیلتس IELTS ، تافل TOEFL ، آزمون PTE .و … وجود دارد. با این وجود سوالی که بسیاری از شما عزیزان از ما کرده اید این است که کدام یک بهتر است، ویزاکارت یا مسترکارت . به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم با مقایسه ای که بین این دو روش پرداخت ارزی در اخیتارتان قرار می دهیم، انتخاب نهایی را بر اساس آنچه که نیاز دارید، خودتان انجام دهید.

ویزاکارت یا مسترکارت؟

  • شرکت های ارائه دهنده خدمات این کارت های اعتباری هر دو امریکایی هستند که دسترسی و استفاده از قابلیت های آنها برای تمامی افراد در سطح جهان امکان پذیر است.
  • سرعت انجام خرید با هر دوی این کارت ها نسبت به سایر روش ها بیشتر است. برای خرید زیر 100 دلار نیازی با وارد کردن پین PIN نیست. اما برای خرید بالای 100 دلار این رمز باید وارد شود. علاوه بر این شما می توانید اطلاعات کارت اعتباریتان را وارد سیستم پرداخت تلفن همراهتان کنید تا برای هر بار خرید مجبور به وارد کردن آن نباشید.
  • هر دوی این کارتها رنج وسیعی از طرح های مختلف را به مشتریانشان پیشنهاد می دهند. مانند ویزا کارت کلاسیک، ویزاکارت گلد، ویزاکارت پلاتینیوم، مسترکارت استاندارد، مسترکارت گلد،مسترکارت پلاتینیوم. هر کدام از این کارتها دارای قابلیت های مختلفی هستند که با مراجعه به لینک هر یک، می توانید از آنها آگاه شوید.

ویزاکارت یا مسترکارت؟ : کدام کارت اعتباری بهتر است؟

  • هر دوی این کارت ها پیشنهادات و تخفیف های ویژه ای به مشتریان خود پیشنهاد می دهند که معمولا برای تعطیلات ویژه بیشتر است. (اگر به دنبال بهترین تخفیف ها هستید، بهتر است که نسخه پرمیوم ویزاکارت یا مسترکارت را خریداری نمایید.)
  • خدمات امنیتی و پشتیبانی ویزاکارت یا مسترکارت 24 ساعت و هر 7 روز هفته است.
  • همه کارتهای اعتباری کارمزدی تحت عنوان کارمزد سالانه از مشتریانشان دریافت می کنند. هرچه که قابلیت های کارت شما بیشتر باشد، طبیعتا مقدار کارمزدی که از شما دریافت می شود، بیشتر است. بنابراین به ویزاکارت یا مسترکارت پرمیوم کارمزد بیشتری تعلق می گیرد که بین 25 الی 700 دلار متفاوت است.

برای خرید ویزاکارت یا مسترکارت چه شرایطی نیاز است؟

برای داشتن این کارت های اعتباری باید حداقل 18 سال سن و اقامت امریکا را داشته باشید. به همین دلیل اگر شما قصد خرید کارت اعتباری را دارید، می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت استفاده نمایید.

همراهان عزیز، اینکه ویزاکارت یا مسترکارت برای شما بهتر است، بستگی به عوامل مختلفی نظیر نرخ بهره، کارمزد سالانه و … است. بنابراین بهتر است که قبل از انتخاب نهایی به این موارد دقت داشته باشید. به طور کل نمی توان گفت که این کارتها دارای تفاوت خاصی با یکدیگر هستند و معمولا سایت های فروشگاهی از هر دوی این روش ها برای پرداخت ارزی استفاده می کنند.

4092 بازدید
ویزاکارت یا مسترکارت ؟ : کدام کارت اعتباری بهتر است؟
ویزاکارت و مسترکارت از انواع کارتهای اعتباری محسوب می شوند که با استفاده از آنها امکان خرید آنلاین...
4 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید