021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

درآمد زایی از گیم چگونه است؟

تاریخ انتشار : 23 آبان 1399تاریخ بروزرسانی : 13 آذر 1400 نقد کردن درآمد ارزی

با گسترش صنعت بازی در کنار شرکت های بزرگی که تمامی زمان خود را برای گسترش صنعت گیم گذاشته اند مشاغلی نیز نیز با عنوان گیمیر به وجود آمد. شاید کمتر کسی اکنون به این باور داشته باشد که می تواند در خانه بماند، بازی کند و کسب درآمد کند. روش های زیادی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد که در مقالات قبلی به آن ها اشاره کرده ایم. اما کسب درآمد از یوتیوب و درآمد زایی از گیم بسیار هیجان انگیز است. در ادامه روش های درآمد زایی از گیم را بررسی می کنیم.

روش های کسب درآمد از بازی

کسب درآمد از بازی هیچان انگیز به نظر می رسد، نه؟ دریافت پول نقد در ازای انجام بازی یه آرزوی نهایی برای تمامی گیمر هاست. البته بازی ها معمولا برای پر کردن اوقات فراغت آدم ها استفاده می شوند اما اگر به عنوان شغل باشد باید گفت که تمامی وقت فرد را می گیرد.

کسب درآمد از بازی چنان هیجان انگیز است که باید بدانید که زندگی شما وقف این کار خواهد شد. خوشبختانه اینکار از روش های سنتی کسب و کار بیشتر سود آوری دارد و در حال حاضر در دنیا افراد زیادی هستند که از این روش امرار معاش می کنند.

در ادامه راه های درآمد زایی از یوتیوب را بیان می کنیم:

کسب درآمد از بازی

تستر بازی های ویدیویی شوید

این راهی برای کسب درآمد با بازی های ویدیویی است. سازندگان بازی به آزمایش کنندگان بازی مبلغی را پرداخت خواهند کرتا در محیطی که آن ها تعیین می کنند بازی ها را آزمایش کنند. متوسط درآمد ملی آزمایش کنندگان بازی های ویدیویی در ایالات متحده 67،813 دلار در سال است. در ایران نیز شرکت هایی هستند که بازی های موبایل و بازی های کامپیوتری برنامه نویسی می کنند و به کمک یک تستر احتیاج پیدا خواهند کرد.

یک کانال YouTube راه اندازی کنید

یکی دیگر از راه های کسب درآمد برای انجام بازی های مورد علاقه خود ایجاد کانال YouTube (یا وبلاگ یا پادکست است ، اما ما YouTube را به عنوان بصری ترین پلتفرم و پر بازده ترین یاد می کنیم). یوتیوب قوی ترین بستر برای شروع تولید محتوای ویدئویی است در حال حاضر کسانی هستن که درآمد چندین ملیون دلاری از یوتیوب کسب می کنند. در ایران نیز می تواند نقد کردن درآمد یوتیوب را انجام داد پی نگران نباشید شما هم می توانید کار خود را شروع کنید.

ویدئو ها را  در Twitch استریم کنید

استریم کردن یکی از روش های مرسوم ذرآمد زایی از گیم است . پلتفرم Twitch یکی از بهترین پلتفرم های موجود برای اینکار است. این یک پلتفرم قوی و محبوب است که بازیکنان در سراسر دنیا با بازی های ویدئویی را به صورت آنلاین مشاهده می کنند.

برای شروع کسب درآمد در Twitch ، باید یک Twitch Partner شوید. برای انجام این کار ، شما باید موارد زیر را داشته باشید:

  • حداقل 500 دقیقه پخش شده در کل 30 روز گذشته
  • حداقل 7 روز پخش منحصر به فرد در 30 روز گذشته
  • طی 30 روز گذشته به طور متوسط 3 بیننده همزمان یا بیشتر داشتید
  • حداقل 50 دنبال کننده دارید
  • نقد کردن درآمد ارزی

خرید و فروش اکانت های بازی را انجام دهید

برخی از سایت ها مانند سایت IGvault امکان خرید و فروش بازی را برای شما فراهم می کنند. مثلا شما تصمیم دارید که یک بازی ای که تا مراحلی جلو برده اید را در این سایت ها به فروش برسانید.  در اینگونه سایت ها می توان به غیر از خرید و فروش اکانت، خرید و فروش وسایل و لوازم جانبی بازی را انجام داد. البته این مساله برای کسب درآمد در ایران قابل رقابت نیست.

برای نقد کردن درآمد ارزی، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

کلام آخر

اگر دوست دارید در آمد میلیونی داشته باشید و در عین حال یک گیمر حرفه ای هستنید می توانید با استفاده از موارد بالا به درآمد برسید. درآمد زایی از گیم در ایران چندان کار مشکلی نیست. تنها مشکل این است که ممکن است شما نتوانید در آمد خود را نقد کنید و در این صورت می توانید برای نقد کردن درآمد ارزی خود از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

855 بازدید
درآمد زایی از گیم چگونه است؟
با گسترش صنعت بازی در کنار شرکت های بزرگی که تمامی زمان خود را برای گسترش صنعت گیم...
3 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید