021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

چرا ایرانیکارت از دامنه .com به دامنه .ir منتقل شد

تاریخ انتشار : 12 تیر 1399تاریخ بروزرسانی : 14 تیر 1399 اخبار

مجموعه بزرگ ایرانیکارت با 10 سال تجربه از یک شرکت چندنفره به یک خانواده چند ده نفره تبدیل شده است. ایرانیکارت با به کارگیری افراد باتجربه و متخصص در امور مالی بین المللی در راستای پیشرفت و خدمت رسانی به مردم عزیز گام برمیدارد. متاسفانه تحریم های مالی علیه ایران ظالمانه ترین اقدامی است که روز به روز شرایط را سخت تر و پیشرفت را دشوار می کند. اما ایرانیکارت به عنوان یکی از مبارزین علیه این تحریم ها پا در عرصه رقابت نهاد. این مجموعه با شکستن مرزهای تحریم و اتصال سیستم های داخلی به بین المللی به ارزآوری و پیشرفت کشور کمک شایانی نموده است.

چه بسیار افرادی که در حوزه های مختلف متخصص هستند ولی به دلیل تحریم های مالی قادر به کار در بازارهای جهانی و کسب درآمدهای قابل توجه نیستند. چه بسیار کسب و کارها و شرکت هایی که به دلیل مشکلات مالی بین المللی محکوم به شکست و کناره گیری از حوزه رقابت شده اند. ایرانیکارت با هدف رفع مشکلات مالی و کمک به این دسته از افراد و شرکت ها خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • انواع کردیت کارت های (مسترکارت و ویزاکارت)
 • ایجاد و شارژ اکانت در سایت های مختلف
 • پرداخت و خرید از سایت های خارجی مانند آمازون
 • خدمات کیف پول های الکترونیک مانند پی پال و اسکریل
 • پرداخت های دانشجویی جهت تسهیل امور اپلای
 • پرداخت هزینه انواع آزمون های بین المللی

iranicard

اما چرا ایرانیکارت از دامنه .com به دامنه .ir منتقل شد؟

از آنجایی که همه کسب و کارهای رسمی و شرکت های معتبر بر روی دامنه .ir فعالیت می کنند و داشتن دامنه .ir به صورت رسمی و حقوقی در کشور ایران به رسمیت شناخته شده است. تیم فنی مجموعه ایرانیکارت با بررسی های بسیار، برای جلب اعتماد بیشتر کاربران خود و سریعتر شدن سرعت سایت تصمیم به جابجایی از دامنه .com به دامنه .ir گرفت. البته لازم به ذکر است که خدمات این مجموعه به همان شکل قابل ارائه می باشد و هیچ مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

991 بازدید
چرا ایرانیکارت از دامنه .com به دامنه .ir منتقل شد
مجموعه بزرگ ایرانیکارت با 10 سال تجربه از یک شرکت چندنفره به یک خانواده چند ده نفره تبدیل...
4.22 از 9 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. البته بهتره با مشتریانتون صادق باشید و بگید که نمیتونید دامنه های بین المللی خودتون رو تمدید کنید 🙂 برای همین رفتید رو دات آی آر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   میتونیم این اطمینان رو بهتون بدیم که هیچ مشکلی از بابت تمدید دامنه .com وجود نداشته و این دامنه همچنان موجود است و به دامنه .ir ریدایرکت شده است.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟