حواله ها

ارسال حواله وسترن یونیون

ارسال حواله وسترن یونیون

در میان روش‌های مختلفی که برای انتقال و ارسال حواله ارزی وجود دارد، ارسال حواله وسترن یونیون شاید محبوب‌ترین روش باشد! برای استفاده از این شبکه آنلاین پرداخت ارزی ، می‌توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت استفاده کرده و درخواست خود را از طریق لینک زیر در سایت ثبت کنید :

ارسال حواله وسترن یونیون

آموزش ارسال حواله وسترن یونیون

به دلیل تحریم‌هایی موجود، نمایندگی وسترن یونیون در ایران وجود ندارد. به همین دلیل برای ارسال حواله وسترن یونیون شما باید از شرکت‌های واسط مانند ایرانیکارت استفاده کنید.

ابتدا وارد سایت شوید.

از منوی بالا، سمت چپ گزینه ورود یا ثبت نام را انتخاب کنید.

ارسال حواله وسترن یونیون

سپس وارد حساب کاربری‌تان شوید.

ارسال حواله وسترن یونیون

از منوی سمت راست، گزینه پرداخت ارزی و سپس وسترن یونیون را انتخاب کنید.

ارسال حواله وسترن یونیون

بعد از آن باید اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت سفارش را وارد نمایید.

ارسال حواله وسترن یونیون

مهم‌ترین نکاتی که هنگام ارسال حواله وسترن یونیون باید بدانید

 • ایرانیکارت طبق درخواست شما به نام، نام خانوادگی و کشوری که خواسته‌اید وسترن یونیون / مانی گرام را انجام می‌دهد. داشتن هرگونه اشتباه در پرکردن فرم وسترن یونیون می‌تواند باعث کارمزد اضافه‌تر، تأخیر و دیگر عواقب احتمالی باشد.
 • ایرانیکارت متعهد می‌شود تا 10 روز وسترن یونیون را پیگیری کند پس از آن،تغییر اسم، کنسل کردن حواله و … بر عهده ایرانیکارت نیست.
 • در صورت کنسل کردن وسترن یونیون ، یا تغییر کشور یا تغییر کامل اسم کارمزد وسترن یونیون کسر می‌شود.
 • وسترن یونیون گاها اسکن از پاسپورت یا کارت شناسایی تحویل گیرنده را نیاز دارد. در صورت درخواست وسترن یونیون حتماً باید این مدارک را برای ما اسکن کرده و بفرستید در غیر این صورت حواله شما به حالت تعلیق در می‌آید و تا کامل شدن مدارک درخواست شده در سیستم وسترن یونیون می ماند.
 • اکسچنج فی یا هزینه تغییر ارز در وسترن یونیون بالاتر از حد استاندارد جهانی است. در صورت تغییر ارز ممکن است کمی از اصل پول کسر شود. دقت کنید این اکسچنج فی را ایرانیکارت نمی‌گیرد و خود وسترن یونیون از پول کسر می‌کند.
 • حواله‌های Hold شده در سیستم وسترن یونیون 5 روز الی 60 روز کاری طول خواهند کشید تا مشکلشان حل شود.
 • در صورت برگشت حواله نرخ تسویه به قیمت دلار روز می‌باشد.
 • در صورت کنسل شدن حواله به هر دلیلی کارمزد از سمت شبکه وسترن یونیون برگشت داده نخواهد شد. بدیهی است ایرانیکارت کارمزد را بر نمی‌دارد و توسط شبکه کسر خواهد شد.
 • لطفاً توجه داشته باشید برای انجام حواله حتماً به تصویر پاسپورت یا Id card شخص گیرنده نیاز است.
 • به دلیل قوانین پول‌شویی و سختگیری شبکه وسترن درکشورهای آفریقایی ممکن است در خصوص برگشت حواله، کنسل شدن و یا Hold شدن بیشتر از زمان معمول برای مشخص شدن نتیجه نیاز باشد.

نرخ حواله وسترن یونیون

نرخ حواله وسترن یونیون هر روز در سایت ما به روز رسانی می‌شود. بنابراین برای اطلاع از این نرخ می‌توانید وارد حساب کاربری‌تان شوید و از قسمت پرداخت ارزی، وسترن یونیون، نرخ حواله را مشاهده نمایید.

دریافت حواله وسترن یونیون در ایران

با استفاده از خدمات ارزی ما، نه تنها می‌توانید ارسال حواله وسترن یونیون به خارج داشته باشید، بلکه می‌توانید درخواست حواله نیز داشته باشید. برای ثبت درخواست دریافت حواله وسترن یونیون در ایران می‌توانید از طریق چت آنلاین و یا شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مزایای پرداخت با Western Union

 • شاید بتوان مهم‌ترین مزیت ارسال حواله با وسترن یونیون را بالا بودن سرعت انتقال دانست.
 • سقف انتقال وجه از این طریق به نسبت رقبایش مانند حواله مانی گرام و یا پی پال بیشتر است.
 • برای ارسال حواله نیازی به حساب بانکی و طی کردن مراحل پیچیده‌ای نیست.

همراهان عزیز اگر در رابطه با ارسال حواله وسترن یونیون و یا دریافت حواله وسترن یونیون سؤالی دارید، از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
انتقال پول از انگلیس به ایران
حواله ها
انتقال پول از انگلیس به ایران
فهرست محتوا انتقال پول از انگلیس به ایرانانتقال پول به انگلیس انتقال پول از انگلیس به ایران برای افرادی که با این کشور روابط مالی دارند، یا تصمیم بر برقراری...
نمایندگی وسترن یونیون در ایران
حواله ها
نمایندگی وسترن یونیون در ایران
فهرست محتوا مزایای استفاده از Western Union چیست؟وسترن یونیون دارای نمایندگی در کشورهای مختلف استوسترن یونیون دارای سریع ترین سرویس انتقال وجه استدرگاه وسترن یونیون برای فروشگاه آنلاینانتقال مبالغ زیاد...
نحوه ارسال حواله وون کره جنوبی
حواله ها
نحوه ارسال حواله وون کره جنوبی
فهرست محتوا حواله به کره جنوبیشرایط ارسال حواله وون کره جنوبیقیمت وون کره جنوبی افرادی که قصد مهاجرت به کره جنوبی دارند، یا نیاز به پرداخت ارزی در این کشور...