021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

اپل کارت (Apple Card) چیست؟

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1398تاریخ بروزرسانی : 17 اسفند 1399 کارت‌های اعتباری

همان طور که می دانید کاربران اپل در سراسر جهان می توانند با استفاده از سرویس های مختلف مانند کیف پول اپل ، اپل پی و اپل پی کش خرید انجام داده و هزینه را به صورت آنلاین انجام دهند. اما اپل به ارائه این خدمات مالی اکتفا نکرده است و با ارائه کارت اپل تحول نوینی در سیستم پرداخت  آنلاین ایجاد کرده است. در این مقاله همراه ما باشید تا با سرویس جدید کمپانی اپل، اپل کارت (Apple Card) آشنا شوید.

اپل کارت چیست؟

کارت اپل یا Apple Card یکی از سرویس های جدید کمپانی اپل است که به عنوان روشی نوین جهت پرداخت هزینه استفاده می گردد.  هدف اصلی کمپانی اپل از ارائه این کارت ها، بهبود تجربه کاربری از خرید و پرداخت هزینه ها به صورت نقدی است. بر اساس آنچه که کمپانی اپل ادعا کرده است، استفاده از این شیوه پرداخت، می تواند به شفافیت تراکنش های انجام شده کمک زیادی داشته باشد.

مزیت استفاده از کارت اپل چیست؟

معرفی خدمات جدید کمپانی اپل، برای بسیاری از کمپانی هایی که به نوعی رقیب آن در نظر گرفته می شوند، یک نگرانی اصلی است. به عنوان مثال، معرفی Apple Card بسیاری از شرکت هایی که در زمینه ارائه خدمات ارزی و مالی در حال فعالیت هستند را نگران می کند. چرا که ویژگی های این سرویس جدید، موجب جذب بسیاری از کاربران اپل به خود شده است.

اپل کارت (Apple Card) چیست؟

بر اساس آنچه که در مراسم رونمایی اپل کارت گفته شده است، کاربران با استفاده از این کارت ها می توانند تا حد زیادی در خرج های روزانه خود صرفه جویی کنند. چرا که اگر از این کارتها برای خرید خود استفاده نمایند، می توانند 2 درصد از مبلغ پرداخت شده را باز پس بگیرند. بنابراین به ازای انجام هر خرید، 2 درصد از هزینه پرداخت شده تحت عنوان Daily Cash به حساب فرد بازگردانده می شود.

البته لازم به ذکر است که در صورتی که از این کارت ها برای خرید خدمات اختصاصی اپل استفاده شود، 3 درصد از مبلغ کل به حساب فرد بازگردانده می شود.

بیشتر بخوانید:

جالب است بدانید که استفاده از این ایده برای کمپانی اپل سود زیادی به همراه دارد. چرا که بر اساس پیش بینی های انجام شده، میزان فروش محصولات اپل با استفاده از این قابلیت، روز به روز بیشتر می شود. چرا که مشتری به جای آنکه به دنبال تخفیف باشد، می توانید از طریق کارت اپل ، همیشه از تخفیف بهره مند شود.

کارت اپل

چگونه از Apple Card می توان استفاده کرد؟

خبر خوب در مورد این کارت ها این است که بر خلاف اپل پی ، می تواند در هر فروشگاهی که از مسترکارت پشتیبانی می کند، استفاده شود. البته لازم به ذکر است که استفاده از این کارتها در ایران در حال حاضر به دلیل تحریم ها ممکن نیست!

به نظر می رسد استفاده از این شیوه پرداخت در آینده می تواند جایگزین کارت های اعتباری باشد که در wallet اپل ذخیره شده اند. نظر شما در مورد اپل کارت چیست!؟ به نظر شما این کارت ها می توانند جایگزینی برای سایر کارت های اعتباری مانند ویزا کارت یا مسترکارت باشند؟!

3931 بازدید
اپل کارت (Apple Card) چیست؟
همان طور که می دانید کاربران اپل در سراسر جهان می توانند با استفاده از سرویس های مختلف...
5 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید