اخبار

آموزش درآمدزایی از طریق ایرانیکارت

آموزش درآمدزایی از طریق ایرانیکارت

حتما شما هم داستان کیک خوشمزه ایرانیکارت را شنیده‌اید! خلاصه کلام، اگر پیش از این با ضرب المثل “آش و یک وجب روغن آن” آشنا شدید، الآن وقت آن است که کیک ایرانیکارت را هم بشناسید! در حقیقت ایرانیکارت کیکی پخته که هرکدام از شما می‌توانید یک سهم خوشمزه از آن را برای خود داشته باشید! فقط کافیست خدمات ایرانیکارت را معرفی کرده و پاداش بگیرید. در واقع با دعوت از دوستان خود به ایرانیکارت میتوانید با یک تیر دونشان بزنید؛ هم آن‌ها را با خدمات بین المللی نامحدود ایرانیکارت آشنا کنید و هم با هر خرید آن‌ها پاداش بگیرید. در ادامه مطلب آموزش کامل درآمدزایی از طریق ایرانیکارت را مشاهده کرده و سهم کیک خود را دریافت کنید!

لینک از تو، پاداش از ما!

استراتژی درآمدزایی از ایرانیکارت بسیار ساده است. فقط کافیه کد معرف خود را برای دوستانتان ارسال کنید و ضمن معرفی خدمات ایرانیکارت، سهم خود را از خرید هریک از آنها دریافت کنید. ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

وارد سایت ایرانیکارت شوید و از منوی بالا، بخش تماس با ما روی گزینه کسب درامد از ایرانیکارت کلیک کنید. در این بخش از صفحه می‌توانید سهم سود خود را از هر کدام از خدمات ایرانیکارت را ببینید و محاسبه کنید.

 

بیشتر بخوانید: ثبت نام در ایرانیکارت

 

نحوه درآمدزایی از ایرانیکارت

زمان مورد نیاز: 5 دقیقه

شما سه قدم تا کسب درآمد از ایرانیکارت فاصله دارید:

 1. ثبت نام در ایرانیکارت

  اول باید عضو سایت باشید یعنی حساب کاربری داشته باشید.ثبت نام در ایرانیکارت

 2. معرفی ایرانیکارت به دوستان

  پس از وارد شدن به پنل کاربری، وارد بخش معرفی به دوستان می‌شوید و در آن‌جا می‌توانید کد و لینک اختصاصی خود را ببینید و از طریق هرکدام، دوستان خود را به ثبت نام در ایرانیکارت دعوت کنید. در نمودار سمت راست می‌توانید همه افراد دعوت شده به ایرانیکارت از طریق خود را ببینید. در نمودار سمت چپ مجموع درآمدهای شما قابل مشاهده است.
  معرفی ایرانیکارت به دیگران و دریافت درامد

 3. دریافت درآمد از ایرانیکارت

  در صورتی که در بخش درآمد قابل برداشت، روی دکمه :«درخواست تسویه» کلیک کنید، درآمد شما صفر شده و در بازه‌های زمانی مشخص، تصفیه حساب با شما انجام خواهد شد.
  ثبت درخواست تسویه درامد از ایرانیکارت

آن شخصی که دعوت کردید اگر از طریق لینک دعوت شده باشد، زمانی که وارد می‌شود، روی تیک کد معرف کلیک می‌کند و به صورت خودکار کد شما در قسمت کد معرف درج می‌شود. اما اگر دعوت شما با کد بوده است، شخص باید به صورت دستی کد شما را در بخش کد معرف ثبت کند و ثبت نام خود را تکمیل نماید.

به شما تبریک می‌گوییم. دوست دعوت شده شما هر تراکش موفقی که در ایرانیکارت داشته باشد، سود شما به حساب کاربری‌تان واریز می‌شود و در بازه‌های زمانی مشخص، می‌توانید آن را نقد کنید. اگر دنبال کننده زیادی در فضای مجازی دارید یا در گروه‌های کاری یا خانوادگی هستید یا کلا فضای نمایش برای افراد زیادی در اختیارتان است، می‌توانید لینک و کد اختصاصی خود را را بین افراد زیادی انتشار بدهید و از این طریق سود قابل ملاحظه‌ای را دریافت کنید.

درامدزایی از طریق ایرانیکارت چگونه است

 

یک تکه از کیک ایرانیکارت!

در حال حاضر، ایرانیکارت علاوه بر فراهم کردن خدمات مالی بین المللی و سرویس‌های خارجی، نه‌تنها کسب درآمد دلاری را برای کاربران خود فراهم کرده است، بلکه حالا، کسب درآمد از شرکت ایرانیکارت و دریافت پاداش در ازای معرفی خدمات آن را نیز ارائه داده است. در مطلب فوق، نحوه درآمدزایی از طریق ایرانیکارت به طور کامل شرح داده شد. توصیه میکنیم، همین حالا ثبت نام خود را در ایرانیکارت انجام داده و با معرفی خدمات این شرکت، یک تکه از این کیک دلپذیر را نوش جان کنید.

آموزش درآمدزایی از طریق ایرانیکارت
حتما شما هم داستان کیک خوشمزه ایرانیکارت را شنیده‌اید! خلاصه کلام، اگر پیش از این با ضرب المثل “آش و یک وجب روغن آن” آشنا شدید، الآن وقت آن است...
5 از 1 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...