مسافرت و مهاجرت

معرفی وب سایت Hotels.com برای رزرو هتل دلخواه

معرفی وب سایت Hotels.com برای رزرو هتل دلخواه

برای یک سفر خوب و راحت، آسایش و آرامش محل اقامت شرطی بسیار ضروری است. اما چگونه می‌توان درباره‌ی هزاران هتلی که در دنیا وجود دارد اطلاعات کسب کرد؟ و از آن مهم‌تر نحوه‌ی ارتباط با آنها چگونه است؟ یک راه آسان وب سایت Hotels.com است.

همان گونه که از نام وبسایت مشخص است، اینجا فقط راجع به هتل صحبت می‌شود. هتل‌هایی مطابق با آنچه که برای سفر خود پیش بینی کرده‌اید. وبسایتی با دسترسی آسان برای افرادی که به سفرهای برنامه‌ریزی شده و منظم علاقه‌مند هستند. در همان صفحه‌ی نخست یک فرم پیش روی شماست. بگویید هتل کجا باشد، تاریخ ورود و خروجتان چه موقع است، چند نفر هستید و چند اتاق می‌خواهید. با تکمیل این فرم و کلیک روی کلمه‌ی «جست و جو» پس از چند لحظه اطلاعات کافی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

هتل دات کام

یک هتل مناسب پیدا کنید!

فرض کنید که مقصد مورد نظر شما شهر وین در اتریش باشد. شما از قبل شهر مورد نظر خود را برای شرکت در یک کنسرت موسیقی کلاسیک انتخاب کرده‌اید. حال می‌خواهید از محل اقامت خود نیز اطمینان حاصل کنید.
با انتخاب شهر و تاریخ و ورود و خروج و تعداد نفرات و اتاق‌ها، جست وجو را انتخاب می‌کنید. لیست بلندبالایی از هتل‌ها پیش روی شما خواهد بود. این لیست به چند طریق قابل مرتب سازی است. اولین ترتیب به سلیقه‌ی وبسایت است. اگر دوس دارید که هتل به محل اجرای کنسرت نزدیک باشد، می‌توانید لیست را بر اساس میزان فاصله با محل مورد نظرتان مرتب کنید. همچنین می‌توانید آن را بر اساس چندستاره بودن هتل ببینید. شاید قیمت برای شما مهم‌تر باشد، پس با یک کلیک آن را بر اساس قیمت (بالارونده و پایین‌رونده) بچینید. نظر مشتری‌های گذشته هم کم اهمیت نیست. مسافران این هتل‌ها، به خدمات آنها رای داده‌اند. این نظرات در دسترس شما هستند و می‌توانند به انتخاب شما کمک کنند.

با پیدا کردن هتل مورد نظر همه چیز برای یک سفر آسوده فراهم خواهد بود. باید اشاره شود که رزرو هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی مقدور است. با داشتن کارت‌های اعتباری مانند مسترکارت رزرو هتل مورد نظر شما از طریق این وب سایت به آسانی امکان پذیر است.

کلام آخر

به یاد داشته باشید که قیمت‎ها در زمان‌های مختلف سال، متفاوت خواهند بود. وب سایت Hotels.com این قیمت‌ها را متناسب با زمان اقامت به شما ارائه خواهد داد. در فضای این وب سایت گاه و بیگاه تخفیفاتی نیز برای رزروهای هتل‌های خاصی ارائه می‌شود. اگر به موقع عمل کرده و مرتبا این بخش تخفیفات را رصد کنید، شاید موفق به رزرو هتل با تخفیف چشمگیری شوید. اگر قصد سفر به خارج از کشور دارید ولی هنوز موفق به رزرو هتل نشده اید میتوانید از طریق ایرانیکارت اقدام کنید. شما با استفاده از لینک زیر میتوانید رزرو خود در سایت hotels.com انجام دهید.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
اکسپرس انتری (Express Entry) چیست؟
مسافرت و مهاجرت
اکسپرس انتری (Express Entry) چیست؟
اگر قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید و اقامت دائم در این کشور را داشته باشید، حتما باید از طریق اکسپرس انتری (Express Entry) نسبت به انجام آن اقدام نمایید....
واچر (ووچر) هتل چیست؟
مسافرت و مهاجرت
واچر (ووچر) هتل چیست؟
اگر شما هم اهل سفر هستید و تجربه اقامت در شهرهای مختلف دنیا را داشته اید، قطعا با واچر و اهمیت آن برای ویزا و اقامت آشنایی دارید! در این...
ارزانترین کشورها برای تحصیل کدامند؟
مسافرت و مهاجرت
ارزانترین کشورها برای تحصیل کدامند؟
روش‌های مختلفی برای مهاجرت و گرفتن اقامت در کشوری دیگر وجود دارد، که یکی از بهترین موارد آن دریافت ویزای تحصیلی می‌باشد. برای ادامه تحصیل در کشوری دیگر هم روش‌های...