021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آموزش شارژ استیم والت

تاریخ انتشار : 10 آذر 1399تاریخ بروزرسانی : 22 مرداد 1401 خرید از سایت های خارجی

پلتفرم استیم برای کاربرانش کیف پولی در نظر گرفته است که بتوانند خرید بازی ها را از طریق آن انجام دهند. شما برای شارژ حساب خود نیاز به خدمات پرداخت ارزی دارید. از طریق مستر کارت و یا ویزا کارت و یا از طریق پی پال هم می توانید برای شارژ استیم والت خود اقدام کنید. پلتفرم استیم در زمان های مختلف سال تخفیف های چشمگیری برای بازی ها در نظر می گیرد. به مناسبت بلک فرایدی، جشنواره های فصلی و جشن سال نو این سایت را رصد کنید تا بنوانید بازی ها را با قیمت کمتری خریداری کنید. برای افزدون فاند به کیف پول استیم خود با ما همراه باشید.

آموزش شارژ استیم والت

ابتدا وبسایت STEAM را باز کنید و از گوشه بالا سمت راست روی نام کاربری خود کلیک کنید. باقی مراحل پرداخت را از طریق ویدئوی زیر دنبال کنید.

استیم والت چه مزایایی دارد؟

برای خرید بازی های پلتفرم استیم نیاز دارید که از یکی روش های پرداخت ارزی حساب خود را شارژ کنید. راه های زیادی برای خرید بازی ها در این پلتفرم وجود دارد. شما از طریق خرید گیفت کارت استیم نیز می توانید خریدهای خود را انجام دهید. ولی شارژ مستقیم استیم والت امکان برخورداری از دیگر امکانات این سایت را هم برای شما فراهم می سازد. آیا میدانید گیفت کارت چیست؟

پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده و آشنایی بیشتر با انواع گیفت کارت، روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید گیفت کارت

 

شما می‌توانید خرید و فروش آیتم ها در مارکت را راحت تر انجام دهید. بسیاری از کاربران با فروش آیتم های خود در مارکت شارژ استیم والت خود را تامین می کنند.

گیمرها بخوانند: گیفت کارت استیم چیست

شارژ استیم والت

آیا شارژ استیم والت از داخل ایران امکان پذیر است؟

بله. شما می توانید با افتتاح حساب پی پال در ایرانیکارت به سادگی خرید خود را انجام دهید. فقط هنگام خرید باید از فیلترشکن استفاده کنید و آی پی خود را از ایران تغییر دهید. به خاطر داشته باشید از هر آی پی بار اول استفاده کردید برای خریدهای آتی نیز از همان آدرس استفاده کنید تا حساب شما مسدود نشود.

1162 بازدید
آموزش شارژ استیم والت
پلتفرم استیم برای کاربرانش کیف پولی در نظر گرفته است که بتوانند خرید بازی ها را از طریق...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید