021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پلی استیشن پلاس چیست و به چه کار می آید؟

تاریخ انتشار : 3 فروردین 1400تاریخ بروزرسانی : 23 فروردین 1401 متفرقه

زمانی که کنسول های پلی استیشن وان برای اولین بار وارد بازار شدند، با استقبال بی نظیری از سمت مردم رو به رو شدند. در این تاریخ که نوشته را می نویسیم ps5 نیز روانه بازار شده است تا به بتواند بیش از پیش تجربه یک گیم لذت بخش را افزایش دهد. در این سال ها همزمان با پیشرفت کنسول ها شرکت سازنده خدمات خود را نیز متنوع تر کرده؛ یکی از این خدمات، پلی استیشن پلاس است. اگر نمی دانید پلی استیشن پلاس چیست، گیفت کارت پلی استیشن پلاس را چطور خریداری کنید و چطور می شود از اکانت پلی استیشن پلاس استفاده کرد در این مقاله همراه ایرانیکات باشید.

پلی استیشن پلاس چیست؟

برای اینکه خیلی ساده بگویم پلی استیشن پلاس چیست باید به یک اکانت اشاره کنیم که با ساخت آن شما به یک سری از امکانات جدید دست پیدا می کنید. برای ساخت اکانت پلی استیشن پلاس شما باید مقداری پول پرداخت کنید که این مربوط می شود به نوع اکانتی که می خواهید خریداری کنید. 

بیشتر بخوانید: گیفت کارت پلی استیشن چیست

ویژگی های پلی استیشن پلاس 

شما با خرید اکانت پلی استیشن پلاس قادر خواهید بود سه ویژگی مهم را در اختیار بگیرید که در ادامه متن آنها را توضیح میدهیم:

بازی آنلاین

گاهی در کنار دیگران و گاهی رو در رو با آنها باید به گیم بپردازید. این مهمترین مشخصه اکانت پلی استیشن پلاس است. بدون خرید این اکانت قادر نخواهید بود یک بازی آنلاین را انجام دهید. لذت اینکه شما هم در کنار دیگران برای پیروز شدن بجنگید و بدانید این جدای از حالات داستانی یک بازی است لذت بسیاری دارد.

خیلی از بازی ها یک روایت داستانی دارند و در کنار آنها شما می توانید به صورت آنلاین در کنار سایر گیمر های جهان به بازی بپردازید. هر چقدر هم که بگوییم باز هم لذت بازی با افراد بسیار بیشتر از بازی تک نفره است. همچنین بعضی بازی ها اصلا سیر داستانی ندارند که شما برای انجام آنها باید اکانت پلی استیشن پلاس را خریداری کنید.

بازی های رایگان ماهانه 

یکی دیگر از ویژگی های بسیار عالی پلی استیشن پلاس این است که هر ماه برای سه سخت افزار مختلف خود 2 بازی را به رایگان به شما می دهد. در این مورد باید گفت در میان این بازی ها گاهی بازی های بسیار مشهوری وجود دارند اما غالبا بازیهای مشهوری  نیستند. اما به هر حال 2 بازی رایگان ارزش خرید این اکانت را بالا می برد.

تخفیف های هیجان انگیز 

مطمئنا سونی افرادی که اکانت پلی استیشن پلاس دارند را جزو مشتری های مخصوص خود حساب می کند و هر هفته با پیشنهاد های مختلفی از تخفیف های 10 تا 80 درصدی آنها را غافلگیر می کند. شما با داشتن این کد تخفیف ها می توانید بازی دلخواهتان را خریداری کنید و از آن لذت ببرید. گاهی تخفیف ها مربوط به یک بازی خاص است که معمولا از آن بازی استقبال بی نظیری صورت گرفته است.

اکانت پلی استیشن پلاس چیست

اکانت پلی استیشن پلاس چیست ؟

حال که متوجه شدید پلی استیشن پلاس چیست باید به شما کمی در مورد اکانت پلی استیشن پلاس توضیح دهیم. شما می توانید اکانت پلی استیشن پلاس را برای یک ماه ، سه ماه یا دوازده ماه خریداری کنید. البته خریداری اکانت یک ماهه به هیچ وجه در کشورما پیشنهاد نمی شود زیرا صرفه اقتصادی ندارد. 

برای اینکه بدانید چطور می توانید این اکانت را خریداری کنید پلی استیشن به شما چند راه را پیشنهاد میکند که عبارتند از:

  • پرداخت از طریق ویزا کارت یا مستر کارت
  • پرداخت از طریق پی پال
  • پرداخت با گیفت کارت پلی استیشن پلاس

گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست ؟

گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست ؟ یک راه بسیار ساده برای گیمر های ،به خصوص ایرانیان، است تا بتوانند اکانت پلی استیشن پلاس خود را بخرند یا شارژ کنند. برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس و انواع دیگر گیفت کارت‌ها شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید تا شرکت ایرانیکارت به صورت آنی آن را برای شما صادر کند. 

خرید گیفت کارت پلی استیش پلاس

گیفت کارت پلی استیشن پلاس

 هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن باید توجه کنید گیفت کارت صادر شده با کشوری که قبلا به عنوان کشور محل سکونت خود وارد کرده اید باید یکی باشند. در ضمن باید گفت خدمات و تخفیف های تعلق گرفته به کشورهای مختلف کمی با یکدیگر تفاوت دارند. در صورتی که قصد خرید گیفت کارت پلی استیشن را دارید ولی نمی‌دانید آن را ازکجا تهیه کنید، به مقاله گیفت کارت ps4 را از کجا تهیه کنیم رجوع کنید.

در این مقاله سعی کردیم خیلی خلاصه به شما بگوییم پلی استیشن پلاس چیست و دلایلی را بشماریم که شما را ترقیب میکنند اکانت های آن را بخرید تا تجربه بهتری از بازی های playstation داشته باشید. آنچه برای گیمر ها به روشنی مشخص است تفاوت بازی های تک نفره و چند نفره آنلاین است که بسیار جذاب تر است

 

493 بازدید
پلی استیشن پلاس چیست و به چه کار می آید؟
زمانی که کنسول های پلی استیشن وان برای اولین بار وارد بازار شدند، با استقبال بی نظیری از...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید