اخبار ارز دیجیتال

عرضه اولیه توکن الکس دوج (ALEX) + نحوه شرکت در آن

عرضه اولیه توکن الکس دوج (ALEX) + نحوه شرکت در آن

 فضای کریپتو همیشه به نوسانات شدید شناخته شده است، اما در این میان ارزهای خاصی وجود دارند که فرصت‌ سرمایه‌گذاری اولیه را برای فعالان بازار ارائه می‌کنند. یکی از چنین فرصت هایی که در حال حاضر توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرده است، ALEX است.

این توکن که بر روی شبکه Polygon (MATIC) ساخته شده است، عناصری از دیفای DeFi و میم کوین Meme را ادغام می‌کند. الکس دوج (Alex The Doge) فقط یک میم کوین نیست. این توکن، واحد پولی یک بازی بازی متاورسی به نام «Miracle Verse» است. ارز  ALEX از طریق گیم‌پلی در این جهان به دست می‌آید، با جوایز درون بازی متنوعی که می‌توان آن‌ها را در دنیای واقعی نقد کرد. پروژه الکس دوج با ترکیب گیم فای، دیفای و میم کوین، پیشنهادی منحصر به فرد و آینده دار در دنیای رمزارز است.

اطلاعیه پیش فروش

سازندگان Alex The Doge (ALEX) یک پیش فروش را اعلام کرده اند که سرمایه گذاران اولیه قبل از اینکه این توکن در صرافی ها فهرست شوند، آن را خریداری کنند. شرکت در پیش فروش می‌تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد زیرا خریداران اولیه اغلب توکن‌ها را با قیمت پایین‌تری نسبت به زمانی که در صرافی‌ها لیست شده‌اند، دریافت می‌کنند.

برای شرکت در عرضه اولیه، مراحل زیر را باید انجام دهید: 

  • کیف پول کریپتو: قبل از اینکه بتوانید در پیش فروش شرکت کنید، باید یک کیف پول ارز دیجیتالی داشته باشید که با شبکه Polygon (MATIC) سازگار باشد. برای مثال از کیف پول متامسک Metamask می‌تواند استفاده می شود.
  • تامین مالی کیف پول: پس از راه اندازی کیف پول خود، باید ارز MATIC، توکن بومی شبکه Polygon را خریداری کنید. این ارز را می توانید در صرافی های مختلف مانند ایرانیکارت خریداری کرد. پس از خرید MATIC باید آن را به کیف پول خود انتقال دهید.
  • پلتفرم پیش فروش: پیش فروش (ALEX) در پلتفرمی که توسط تیم Alex The Doge مشخص شده است انجام می شود. اطمینان حاصل کنید که به آخرین اطلاعات و کانال های رسمی تیم، مانند وب سایت الکس دوجکو یا صفحات رسانه های اجتماعی دسترسی دارید.
  • خرید توکن ALEX: در حال حاضر زمان مشخصی برای عرضه اولیه اعلام نشده اما پس از تعیین تاریخ دقیق، به پلتفرم پیش فروش بروید، کیف پول خود را متصل کنید و برای خرید توکن های الکس دستورالعمل ها را دنبال کنید.

پیش فروش یک فرصت هیجان انگیز برای کسانی است که به دنبال خرید در سطوح پایین قیمت هستند. با توجه به علاقه روزافزون به مدل‌های بازی برای کسب درآمد و میم کوین‌ها، Alex The Doge (ALEX) می‌تواند موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری در این حوزه باشد.

وب سایت: alexthedoge.live
تلگرام: alexthedoge
توییتر: AlexTheDoge_p2e

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...