اخبار ارز دیجیتال

بلایی جدید بر سر بازار کریپتو: یکی دیگر از بانک های ایالات متحده ورشکست شد!

بلایی جدید بر سر بازار کریپتو: یکی دیگر از بانک های ایالات متحده ورشکست شد!

بانک سه ایالتی هارتلند جدیدترین بانک در ایالات متحده است که اعلام ورشکستگی کرده‌است. تنظیم کننده بانکی کانزاس بانک را تعطیل کرد و شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) را به عنوان گیرنده در روز جمعه منصوب کرد.

یک بانک منطقه ای در ایالات متحده، روز جمعه توسط دفتر کمیسر بانک ایالتی کانزاس بسته شد. تنظیم کننده متعاقباً شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) را به عنوان گیرنده معرفی کرد.

FDIC توضیح داد که بانک سه ایالتی هارتلند تا 31 مارس تقریباً 139 میلیون دلار دارایی و 130 میلیون دلار سپرده داشته است. FDIC توضیح داد که تمام دارایی های بانک از بین رفته است. رگولاتور اضافه کرد که چهار شعبه بانک سه ایالتی هارتلند به عنوان روز دوشنبه در ساعات کاری عادی بازگشایی خواهند شد.

چندین بانک در سال جاری در ایالات متحده شکست خورده اند. در 10 مارس، بانک سیلیکون ولی توسط دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا بسته شد. در 12 مارس، بانک Signature توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک بسته شد. در 1 می، First Republic Bank توسط وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا بسته شد. علاوه بر این، بانک سیلورگیت نقدینگی داوطلبانه خود را اعلام کرد.

بسیاری از مردم افزایش ورشکستگی بانک های منطقه ای را پیش بینی کرده اند، زیرا فدرال رزرو همچنان به افزایش نرخ بهره ادامه می دهد. این هفته، فدرال رزرو نرخ بهره را 25 واحد افزایش داد. رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار پدر فقیر، در ماه آوریل هشدار داد که بانک های منطقه به دلیل سیاست های فدرال رزرو در حال نابودی هستند. پیتر شیف، اقتصاددان، در اوایل این ماه اظهار داشت که همه بانک ها با شکست مواجه خواهند شد و مردم با بروز بحران بانکی متحمل زیان های هنگفتی خواهند شد.

تاثیر خبر: منفی

منبع: news.bitcoin.com

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...