اخبار ارز دیجیتال

پروتکل Axelar با ماکروسافت همکاری کرد!

پروتکل Axelar با ماکروسافت همکاری کرد!

پروتکل اکسلار Axelar برای راه حل‌های بلاک چین هیبریدی با مایکروسافت شریک شد. از طریق این همکاری، Axelar اولین پروتکل زنجیره‌ای خواهد بود که به بازار Azure مایکروسافت می پیوندد.
در 11 جولای، پروتکل Axelar و غول فناوری مایکروسافت اعلام کردند که برای ایجاد پل ارتباطی بین بلاک چین‌های عمومی و خصوصی همکاری دارند. در این همکاری Axelar در بازار Azure مایکروسافت می‌شود.
Galen Moore، سخنگوی Axelar، به Cointelegraph گفت که این ابتکار Axelar را قادر می‌سازد تا به ده‌ها هزار شرکتی که از Azure (سرویس ابری مایکروسافت) استفاده می‌کنند، دسترسی پیدا کند. او اظهار داشت: این پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای محصولاتی است که فناوری اینترنت مستقر را با بلاک چین‌های عمومی ادغام می‌کنند.

این شرکت ها همچنین ادغام بلاک چین های عمومی و خصوصی را برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی هوش مصنوعی (AI) بررسی خواهند کرد. سرگئی گوربونوف، یکی از بنیانگذاران Axelar، در مورد ماهیت این راه حل ها توضیح داد. به گفته گوربونوف، ترکیب بلاک چین های خصوصی و عمومی راه حل است. او گفت: بلاک‌چین‌ها می‌توانند به ایجاد اعتماد کمک کنند. بلاکچین تضمین می‌کند که داده‌ها دستکاری نشده‌اند. اتصالات به بلاک چین‌های عمومی را می‌توان برای اثبات و ایجاد اعتماد در بین همه مصرف‌کنندگان استفاده کرد.

وب سایت این شرکت بیان می کند که بیش از 25000 برنامه و خدمات در بازار Azure برای توسعه دهندگان و مشاغل موجود است. جستجو در این پلتفرم حداقل 200 راه حل را نشان می دهد که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می کند. Axelar در حال حاضر از 43 بلاک چین پشتیبانی می کند. سال گذشته، 35 میلیون دلار سرمایه سری B را جذب کرد و ارزش بازار خود را به بالای 1 میلیارد دلار رساند.

تاثیر خبر: مثبت

منبع: cointelegraph

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...