اخبار ارز دیجیتال

رئیس جمهور بایدن: معامله گران کریپتو موظف به پرداخت مالیات هستند.

رئیس جمهور بایدن: معامله گران کریپتو موظف به پرداخت مالیات هستند.

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، در جریان سخنرانی سیاست اقتصادی خود با نام Bidenomics در روز چهارشنبه در شیکاگو در مورد مالیات برای معامله‌گران کریپتو صحبت کرد.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، قول داده است که سیستم مالیاتی فدرال را با از بین بردن حفره های موجود برای معامله گران ارزهای دیجیتال و مدیران صندوق های تامینی منصفانه کند. هدف او دستیابی به عدالت در قوانین مالیاتی با دریافت مالیات از شرکت های ثروتمند و در عین حال محافظت از طبقه متوسط ​​در برابر هرگونه افزایش مالیاتی است.

بایدن متعهد شد که خلأهای مالیاتی را برای معامله گران کریپتو حذف کند و قول داد که سیستم مالیاتی ایالات متحده را عادلانه کند.

مهم نیست چقدر پول در می آورید. ما می‌خواهیم با از بین بردن معافیت مالیات برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال و مدیران صندوق‌های تامینی، آن را منصفانه کنیم. ما میلیاردرها را مجبور خواهیم کرد تا یک مالیات حداقلی را پرداخت کنند. هیچ میلیاردر نباید نرخ مالیاتی کمتر از معلم مدرسه، آتش نشان یا پلیس بپردازد. 

بسیاری از حامیان کریپتو در رسانه های اجتماعی به اظهار نظر درباره سخنرانی بایدن پرداختند. گابور گورباکس، مشاور شرکت مدیریت سرمایه گذاری Vaneck در توییتی نوشت:

ایالات متحده در 3 سال گذشته 9 تریلیون دلار بدهی اضافه کرده است. آمریکا مشکل درآمدی ندارد. مشکل مخارج دولتی دارد. مطمئن نیستم که رئیس جمهور بایدن در از بین بردن حفره های مالیاتی برای معامله گران کریپتو موفق عمل کند!

رایان سلکیس، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تحلیلی رمزارز مساری، نوشت: هیچ حفره مالیاتی برای معامله گران ارز دیجیتال وجود ندارد و سیاست های بایدن به هر حال سود سرمایه گذاری را از بین می برد.

نظر شما در مورد قول بایدن برای از بین بردن حفره های مالیاتی برای معامله گران کریپتو چیست؟ در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع: news.bitcoin

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...