اخبار ارز دیجیتال

حمله بایدن به معامله گران ارز دیجیتال

حمله بایدن به معامله گران ارز دیجیتال

جو بایدن (رئیس جمهور ایالات متحده) مخالفت خود را با رهبران جمهوری خواه بر سر قرارداد بدهی محافظت از معامله گران ارزهای دیجیتال ابراز کرد. بایدن با شرکت در نشست گروه هفت (G7) در هیروشیما ژاپن در 21 مه در یک کنفرانس مطبوعاتی، شرایط پیشنهادی جمهوری‌خواهان را «غیرقابل قبول» اعلام کرد.

من با توافق نامه‌ای موافقت نمی‌کنم که از تقلب‌های مالیاتی ثروتمندان و معامله‌گران ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند و در عین حال کمک‌های غذایی را برای نزدیک به صد – ببخشید – نزدیک به یک میلیون آمریکایی در معرض خطر قرار می‌دهد.

حمایت‌های ادعایی برای معامله گران ارزهای دیجیتال به برداشت بدون مالیات اشاره دارد. بر اساس گزارش واشنگتن پست، بحث‌های مداومی بین کاخ سفید و رهبران جمهوری‌خواه در مورد مسدود کردن مکانیسم تراکنش‌های ارزهای دیجیتال وجود دارد.

برداشت بدون مالیات ارزهای دیجیتال یک استراتژی است که سرمایه گذاران برای کاهش بدهی‌های مالیاتی خود استفاده می‌کنند. این امر شامل فروش یک ارز دیجیتال با ضرر برای جبران سود سرمایه گذاری است. برای ادعای ضرر، دارایی ها باید فروخته شوند و درآمد حاصل از آن باید برای خرید دارایی مشابه در 30 روز قبل یا بعد از فروش استفاده شود. این مکانیسم برای سهام و سایر دارایی‌ها نیز وجود دارد.

پرزیدنت بایدن هرگونه توافقی را که از معامله گران ارزهای دیجیتال در برابر تعهدات مالیاتی محافظت می‌کند را رد می‌کند و بر نیاز به سیاست‌های مالی منصفانه تأکید می‌کند. او خواستار توافق دو حزب در مورد مذاکرات بودجه است. بدین ترتیب، اظهارات اخیر پرزیدنت بایدن در اجلاس سران G7 نشان دهنده تغییر در زمینه مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است.

همزمان با پایان دادن به برداشت بدون مالیات برای ارزهای دیجیتال، کاخ سفید پیشنهاد مشابهی را به جمهوری‌خواهان ارائه کرد که سرمایه‌گذاران را از تعویق مالیات بر مبادلات املاک و مستغلات منع می‌کند. هر دوی این تغییرات حدود 40 میلیارد دلار به درآمد مالیاتی دولت ایالات متحده اضافه می کنند.

یک منبع موثق گفته‌است که جمهوری خواهان این پیشنهادها را رد می‌کنند. کوین مک کارتی (رئیس مجلس نمایندگان آمریکا) با اشاره به هزینه‌های بیش از حد دولت بایدن ادعا می‌کند که افزایش بدهی ایالات متحده «مشکل هزینه‌ها است، نه مشکل درآمد». جمهوری‌خواهان می‌خواهند کسری بودجه را با ۴.۸ تریلیون دلار کاهش هزینه‌ها ببندند که مستقیماً بر بودجه آژانس‌های فدرال تأثیر می‌گذارد. اگر کنگره نتواند سقف بدهی را افزایش دهد، ایالات متحده ممکن است از اول ژوئن نکول کند.

 در واقع از سال 1917، سقف بدهی محدودیتی است که کنگره در مورد میزان پولی که دولت فدرال می‌تواند برای پرداخت صورت‌حساب‌ها وام بگیرد، تعیین کرده است. طبق گزارش‌ها، بایدن در طول پرواز خود از هیروشیما به واشنگتن دی سی با مک کارتی تلفنی صحبت خواهد کرد.

بازارهای کریپتو مدت‌هاست که در حاشیه مقررات مالی رشد کرده‌است و ماهیت غیرمتمرکز آن‌ها باعث شده تا نسبت به امور مالی سنتی برتری داشته باشد. با این حال، سخنان سختگیرانه بایدن نشان‌دهنده این است که رمزارز کمتر به‌عنوان یک فناوری نوپا و بیشتر به‌عنوان یک ماشین ثروت‌ساز عمل می‌کند که نیاز به نظارت دارد.

خبر مرتبط: بحران سقف بدهی ایالات متحده: بیت کوین صعودی یا نزولی؟

تاثیر خبر : منفی

منبع: cointelegraph

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آموزش ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان
حساب های بین المللی
آموزش ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان
پی پال یار همیشگی پرداخت‌های آنلاین در سراسر جهان را حتما می‌شناسید. طبق ادعای خود شرکت Paypal تا امروز بیش از 192 میلیون کاربر فعال دارند.پی پال شرایطی را محیا...
ژورنال معاملاتی چیست و چه کاربردی دارد؟
آموزش ارز دیجیتال
ژورنال معاملاتی چیست و چه کاربردی دارد؟
چه تازه خرید و فروش ارزهای دیجیتال را شروع کرده باشید و چه یک سرمایه گذار حرفه‌ای باشید؛ استفاده از یک ژورنال معاملاتی برای بررسی عملکرد و پیشرفت معاملات خود،...
امن ترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی‌ها
امنیت ارز دیجیتال
امن ترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی‌ها
اگر شما هم به تازگی شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و…کرده‌اید، بعد از خرید یکی دو نوع ارز با خودتان فکر می‌کنید که از چه...