اخبار ارز دیجیتال

فروش عمومی توکن ARKM در بایننس Launchpad (جزئیات بیشتر)

فروش عمومی توکن ARKM در بایننس Launchpad (جزئیات بیشتر)

بایننس لانچ پد میزبان عرضه عمومی 5 درصد از توکن ARKM خواهد بود. تیم Arkham Intelligence، بازاری را راه‌اندازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد داده‌های ارزهای دیجیتال روی زنجیره را خرید و فروش کنند. این بازار که Arkham Intel Exchange نامیده می‌شود، دارای یک توکن بومی (ARKM) است. این توکن در لانچ پد بایننس با 50 میلیون توکن برای فروش منتشر خواهد شد که معادل 5 درصد از کل عرضه است. کاربران می‌تواند توکن‌های ARKM را به ارزش 15000 دلار در 11 جولای تا 17 جولای خریداری کنند.

هک‌ها و سوء استفاده‌های ارزهای دیجیتال در سال گذشته با سرقت میلیاردها دلار دارایی دیجیتال از پل‌های زنجیره‌ای متقابل، پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و صرافی‌ها، رکورد شکست. آرکام قصد دارد با ایجاد انگیزه در تحقیقات زنجیره‌ای با هک‌های رمزنگاری مبارزه کند، اگرچه نگرانی‌هایی از سوی چندین حامی حفظ حریم خصوصی در توییتر مطرح شده است.

طبق صفحه تحقیقاتی بایننس، آرکام بیش از 10 میلیون دلار از دو دور تأمین مالی سهام به دست آورده است. 5 درصد از عرضه توکن به فروش عمومی، 20 درصد به مشارکت کنندگان اصلی، 17.5 درصد به سرمایه گذاران و 17.2 درصد به خزانه اختصاص می یابد. فروش توکن Arkham که قرار است در بایننس لانچ پد انجام شود، در مجموع 2.5 میلیون دلار ارزش دارد. سقف هر کاربر 15000 دلار است که معادل 300000 توکن ARKM است. 

صرافی متمرکز ارز دیجیتال Binance اعلام کرد که Arkham (ARKM) سی و دومین پروژه فروش توکن آن در پلتفرم لانپد خواهد بود. فروش توکن از یک فرمت اشتراکی پیروی می‌کند و موجودی BNB در یک دوره شش روزه ثبت می شود. از 11 جولای ساعت 00:00 UTC، بایننس یک دوره نظارت شش روزه را برای ثبت موجودی BNB کاربران آغاز می کند. دارایی نهایی BNB برای هر کاربر به عنوان میانگین موجودی آنها در این شش روز محاسبه می‌شود. پس از آن، دسترسی برای کاربران واجد شرایط از 17 جولای به مدت 24 ساعت باز می‌شود. در 18 جولای، تخصیص نهایی توکن مشخص می‌شود و موجودی BNB مربوطه از حساب هر کاربر کسر می‌شود و معادل آن تعداد توکن‌های Arkham اعتبار داده می‌شود.

بایننس گفت که کاربران بلاروس، کوبا، منطقه کریمه، جمهوری دموکراتیک کنگو، ایران، نیوزلند، کره شمالی، سودان جنوبی، سوریه، ایالات متحده آمریکا و سرزمین‌های آن واجد شرایط شرکت در فروش نیستند.

تاثیر خبر: مثبت

منبعtheblock

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...