اخبار ارز دیجیتال

بایننس از دادگاه خواسته دستور SEC مبنی بر مسدود کردن دارایی‌های آن را رد کند!

بایننس از دادگاه خواسته دستور SEC مبنی بر مسدود کردن دارایی‌های آن را رد کند!

بایننس  از دادگاه درخواست کرده است که دستور منع کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را رد کند زیرا عملاً به تجارت شرکت پایان می دهد.

بنیانگذار بایننس از دادگاه درخواست کرده که دستور SEC مبنی بر مسدود کردن دارایی‌های آن را رد کند زیرا این اقدام شرکت را از کار می‌اندازد. binance در پرونده خود ادعا کرد که مسدود کردن دارایی های این صرافی حساب مشتریان را در معرض خطر قرار می دهد. در عوض پیشنهاد کرد که می‌تواند تمام ذخایر خود را به BAM منتقل کند و فقط کارمندان Binance.US کنترل دارایی‌ها را در دست بگیرند. در این سناریو، Binance.US باید تمام وجوه را به کیف پول های جدید منتقل کند. لازم به ذکر است که اتهامات SEC مربوط به بی نظمی در ثبت نام است، نه سوء استفاده از وجوه.

با این حال، وکلای این شرکت در پرونده ای به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه کلمبیا اظهار داشتند که این یک اقدام بی اندازه سنگین است که در نهایت صنعت ارزهای دیجیتال را از بین می‌برد.

در 5 ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، صرافی بایننس و مالک آن را به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار در ایالات متحده متهم کرد. به گفته مقامات نظارتی، این شرکت ها به عنوان یک کارگزاری اوراق بهادار ثبت نشده کار می کردند و به مصرف کنندگان آمریکایی اجازه معامله چمدین اوراق بهادار را خارج از قوانین می‌دهند.

رگولاتور همچنین ادعا کرد که Binance و CZ می‌توانند به وجوه مشتریان دسترسی داشته باشند و میلیون‌ها دلار را به شرکت‌های تحت مالکیت CZ مانند Merit Peak و Sigma Chain منتقل کنند. بایننس قبلاً این اتهامات را رد کرده بود. وکلای این سازمان در آخرین پرونده دادگاه ادعا کردند که مسدود کردن دارایی های شرکت SEC مشتریان را در معرض خطر قرار می دهد.

اهمیت خبر: منفی

منبع: ambcrypto

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...