اخبار ارز دیجیتال

بایننس کارت‌های ویزا اروپا را متوقف می‌کند

بایننس کارت‌های ویزا اروپا را متوقف می‌کند

بایننس در وب سایت رسمی خود اعلام کرد در تاریخ ۲۰ اکتبر قصد دارد فروش کارت‌های اعتباری خود با نام Visa debit card را در اروپا متوقف کند.

بایننس اعلام کرده است که دیگر این کارت‌ها را در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) ارائه نخواهد کرد و کارت‌های موجود پس از تاریخ ۲۰ دسامبر قابل استفاده نخواهند بود. تاریخ انقضا این کارت‌ها، سه سال پس از تاریخ راه‌اندازی آن در سپتامبر ۲۰۲۰ است. این تغییر در سیاست کارت‌های اعتباری بایننس بر کاربران در تقریباً ۴۰ کشور اروپایی پشتیبانی شده، از جمله آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و لهستان تاثیرگذار خواهد بود. گزارش‌های کنونی بلومبرگ نشان می‌دهد که این تغییر تأثیری حدود ۱درصدی بر تعداد کل کاربران این شرکت خواهد داشت.

قطع خدمات کارت ویزا بایننس در اروپا همه گزینه‌ها و روش‌های پرداخت در این منطقه اقتصادی را حذف نخواهد کرد. بایننس به کاربران اروپایی تضمین کرده است که حساب‌های اصلی آن‌ها تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

همچنین در این بیانیه رسمی آمده است که کاربران می‌توانند از برنامه Binance Pay برای نقد کردن ارزهای دیجیتال خود استفاده کنند. اگرچه به نظر می‌رسد که این برنامه به اندازه کارت‌های ویزا که توسط ۶۰ میلیون فروشگاه در سراسر جهان پذیرفته می‌شدند، به طور گسترده قابل پذیرش نیست.

بایننس در خارج از منصقه اقتصادی اروپا، امکان در دسترس بودن این نوع از کارت‌های اعتباری را کاهش داده است و این گزینه را برای مشتریانش در آمریکای لاتین و خاورمیانه را نیز در ماه اوت متوقف کرده است.

بایننس اعلام کرده است که در ژوئن ۲۰۲۳ به عنوان شریک انتقال پول بانکی، Paysafe را از دست داده است. همچنین به طور کامل از برخی بازارهای اروپایی خاص، از جمله اتریش، هلند و قبرس، خارج شده است و در چند ماه گذشته درخواست‌های مجوز خود در آلمان را لغو کرده است.

علاوه بر این، انگلیس دیگر عضو اتحادیه اروپا (EU) نیست،.به دلیل قوانین جدید تبلیغاتی، بایننس مجوز کاربران انگلیسی را متوقف کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرده است که پاداش نقدی برای تراکنش‌های موفق به طور عادی ادامه خواهد داشت و گفته است که کاربران می‌توانند تا تاریخ ۶ دسامبر سفارش کارت اعتباری جایگزین دهند.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...