اخبار ارز دیجیتال

CZ ادعا کرد تعداد کاربران ثبت شده بایننس به 150 میلیون رسیده است!

CZ ادعا کرد تعداد کاربران ثبت شده بایننس به 150 میلیون رسیده است!

موسس و مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال (Changpeng Zhao) در رسانه های اجتماعی اعلام کرد که تعداد کاربران ثبت شده بایننس به 150 میلیون رسیده است. این نقطه عطف علیرغم افزایش فشار نظارتی بر بزرگترین پلتفرم معاملاتی دارایی‌های دیجیتال در جهان در چند ماه گذشته به دست آمده است.

مدیر اجرایی بایننس روز پنجشنبه در توییتی گفت که از نظر حجم معاملات روزانه، بایننس، اکنون 150 میلیون کاربر ثبت شده دارد. در این پست، CZ همچنین برخی از موفقیت‌های اخیر این شرکت را که در بحبوحه نظارت‌های شدید بر فعالیت‌های تجاری آن در سراسر جهان به دست آمد، اعلام کرد.

بایننس در یک سال 30 میلیون کاربر اضافه می کند.

امسال، بایننس در تعدادی از بازارهای مستقر خود مورد هدف مقامات قرار گرفته است. در ایالات متحده، درگیر نبردهای حقوقی با کمیسیون های اوراق بهادار و مشتقات این کشور است که از آن به دلیل نقض قوانین در زمینه های مربوطه شکایت کردند.

در اروپا، این صرافی توسط دادستان های فرانسوی به دلیل پولشویی تحت بررسی است و توسط ناظر مالی بلژیک دستور داده شد تا ارائه خدمات رمزنگاری در این کشور را متوقف کند. همچنین درخواست های مجوز خود را پس گرفت و ثبت نام خود را در چندین کشور لغو کرد.

با وجود چالش‌های موجود در دو سوی اقیانوس اطلس، بایننس توانسته است تعداد کاربران خود را در سال گذشته 30 میلیون افزایش دهد. کالین وو، روزنامه‌نگار رمزارز چینی در توییتی خاطرنشان کرد که در جولای 2022 این صرافی اعلام کرد تعداد کاربران ثبت‌شده آن از 120 میلیون فراتر رفته است. منبع اصلی ترافیک بایننس در سه ماه گذشته ترکیه، ویتنام، روسیه، آرژانتین و هند بوده اند.

گزارش وال استریت ژورنال در روز سه شنبه نشان داد که کاربران بایننس در چین در یک ماه ۹۰ میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده مبادله کردند و این کشور را به بزرگترین بازار خود تبدیل کرد. این با وجود ممنوعیت خرید و فروش ارز دیجستال از سال 2021 در چین است.

Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت در توییتی همچنین به برخی از موفقیت های اخیر شرکت خود اشاره کرد. بایننس در ماه نوامبر خدمات کامل خود را در ژاپن راه اندازی می کند. همچنین مجوز ارائه خدمات رمزنگاری را از دبی دریافت کرد.

آیا فکر می کنید با وجود فشار نظارتی بر بزرگترین صرافی ارز دیجیتال، تعداد کاربران بایننس همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

تاثیر خبر: مثبت

منبع: news.bitcoin

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...