اخبار ارز دیجیتال

خروج 32 میلیون دلار دارایی از صندوق‌های بیت کوین

خروج 32 میلیون دلار دارایی از صندوق‌های بیت کوین

بر اساس گزارش هفتگی CoinShares در 22 می، در هفته گذشته 32 میلیون دلار جریان های صندوق دارایی دیجیتال (Digital Asset Fund Flows) خروجی داشته است. این پنجمین هفته متوالی است که وجوه دارایی های رمزنگاری سازمانی در وضعیت قرمز قرار دارد و مجموع آن به 232 میلیون دلار رسیده است. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهادی نسبت به کریپتو سردرگم شده‌اند.

صندوق های بیت کوین با خروج 32 میلیون دلار، منفی ترین احساسات را نشان دادند. CoinShares گزارش داد که وجوه اتریوم، یک میلیون دلار جریان خروجی داشته‌است. طبق این گزارش، مجموع حجم معاملات در هفته به 900 میلیون دلار رسیده است که 40 درصد کمتر از میانگین امسال است. سناریوی مشابهی در صرافی های متمرکز نیز وجود دارد. حجم بازار صرافی های مورد اعتماد به پایین ترین سطح خود از اواخر سال 2020 رسیده است و 20 میلیارد دلار در هفته است.

از نظر مناطق جغرافیایی، آلمان با 24 میلیون دلار، حدود 73 درصد از کل خروجی‌ها را تشکیل می‌دهد. خروجی 3.3 میلیون دلاری نیز از صندوق های نهادی مستقر در سوئیس گزارش شده‌است. سرمایه های ایالات متحده در هفته 5.5 میلیون دلار خروجی داشتند و در کانادا که یک کشور دوستدار رمزنگاری است، 2.2 میلیون دلار جریان داشته‌است. برزیل همچنین شاهد ورودی های جزئی 1.3 میلیون دلاری بود.

دانلود گزارش هفتگی

صندوق‌های کوتاه بیت‌کوین همچنین شاهد خروج جزئی ۱.۳ میلیون دلاری در هفته بودند. مشخص نیست که چرا چنین احساسات منفی هماهنگ برای محصولات سرمایه گذاری وجود دارد. صندوق‌های آلت‌کوین های مهم نیز ورودی ۱.۶ میلیون دلاری داشتند و جریان‌های جزئی برای صندوق‌های Litecoin ،XRP و Avalanche وجود داشت.

CoinShares در گزارش هفتگی خود گفت:

آنچه که ما همچنان مشاهده می‌کنیم این است که با وجود نوسانات شدید، حامیان بیت‌کوین به‌طور قابل‌توجهی بالا باقی می‌ماند.

 

کل سرمایه بازارهای دارایی دیجیتال به 1.19 تریلیون دلار بازگشته است و حرکت جانبی دو هفته گذشته را ادامه می دهد. بیت کوین با 2.5 درصد افزایش به 27300 دلار رسیده است. در همین حال، اتریوم  با 3.2 درصد افزایش به 1856 دلار رسیده است. اتریوم برای خارج شدن از کانال جانبی خود باید به بالای 1900 دلار برسد.

تاثیر خبر: منفی

منبع: cryptopotato

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آموزش ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان
حساب های بین المللی
آموزش ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان
پی پال یار همیشگی پرداخت‌های آنلاین در سراسر جهان را حتما می‌شناسید. طبق ادعای خود شرکت Paypal تا امروز بیش از 192 میلیون کاربر فعال دارند.پی پال شرایطی را محیا...
ژورنال معاملاتی چیست و چه کاربردی دارد؟
آموزش ارز دیجیتال
ژورنال معاملاتی چیست و چه کاربردی دارد؟
چه تازه خرید و فروش ارزهای دیجیتال را شروع کرده باشید و چه یک سرمایه گذار حرفه‌ای باشید؛ استفاده از یک ژورنال معاملاتی برای بررسی عملکرد و پیشرفت معاملات خود،...
امن ترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی‌ها
امنیت ارز دیجیتال
امن ترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی‌ها
اگر شما هم به تازگی شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و…کرده‌اید، بعد از خرید یکی دو نوع ارز با خودتان فکر می‌کنید که از چه...