اخبار ارز دیجیتال

جریمه 2.5 میلیون دلاری بلک راک

جریمه 2.5 میلیون دلاری بلک راک

SEC اتهاماتی در راستای گزارشات نادرست، به شرکت Blackrock در سرمایه گزاری‌هایش وارد کرد. Blackrock طی ثبت شناسه‌اش در لیست پیش از انتظار برای عرضه ETF بیت کوین، باعث شروع رالی صعودی قیمت بیت کوین در روز گذشته شد.

بیانیه رسمی کمیسیون SEC

کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC)، امروز شرکت BlackRock Advisors, LLC را به اتهام‌عدم ارائه توصیف دقیق، از سرمایه‌گذاری‌هایش در صنعت سرگرمی که بخش قابل توجهی از صندوق معاملات عمومی در بخش مشاوره این شرکت بود، متهم کرد. برای حل این اتهامات، شرکت BlackRock پرداخت جریمه ۲٫۵ میلیون دلاری را پذیرفت.

براساس حکم SEC، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ صندوق درآمد چند وجهی BlackRock با اختصار (BIT) از طریق تسهیلات اعطای وام، سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی را در شرکت Aviron Group, LLC انجام داده بود.

براساس حکم SEC، در بسیاری از گزارش‌های سالیانه و نیمه‌سالیانه BIT که به صورت عمومی برای سرمایه‌گذاران در دسترس بودند و در ارائه گزارشات به SEC ثبت شده بودند، BlackRock به نادرستی Aviron را به عنوان یک شرکت «خدمات مالی تنوع‌پذیر» توصیف کرد.

همچنین، حکم SEC می‌گوید که BlackRock در گزارشات خود اعلام کرد Aviron نرخ بهره بیشتری را پرداخت کرده است، در حالی که واقعیت این‌گونه نبود.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...