اخبار ارز دیجیتال

کاردانو مدیران سابق الگوراند را استخدام کرد

کاردانو مدیران سابق الگوراند را استخدام کرد

شرکت Input Output Global بااختصار (IOG) شرکت پشتیبان و توسعه دهنده کاردانو (ADA)، دو مدیر ارشد سابق شرکت الگوراند (ALGO) را برای رهبری شرکت نوپای خود که بر توسعه و راه اندازی استیبل کوین متمرکز است، انتخاب کرد.

بیانیه IGO

در بیانیه ۲۳ اکتبر، IOG اعلام کرد که‌ شان فورد، مدیرعامل سابق الگوراند را برای رهبری امور استیبل کوین خود منصوب کرده است. دیوید مارکلی، مدیر ارشد دیگری ازشبکه بلاکچین رقیب، به عنوان COO او را حمایت خواهد کرد.

چارلز هاسکینسون مدیرعامل IOG، نقش مهم شرکت جدید را در «توسعه استیبل کوین‌ها و سایر راه حل‌های پرداخت» که به صنعت بلاک چین در تحقق ماموریت و حفاظت کامل از ارزش‌های خود کمک می‌کند، مورد تاکید قرار داد.

مشکلات پیش رو

علی‌رغم محبوبیت گسترده استیبل کوین‌ها، کاردانو با چالش‌هایی برای کسب سهم قابل توجه بازار مواجه بوده است، حتی با معرفی پروژه‌هایی مانند DJED، USDA و … . در حال حاضر، استیبل کوین‌های صادر شده روی اتریوم و ترون همچنان بازار را تسخیر کرده‌اند و طبق داده‌های DeFillama به طور مشترک حدود ۹۰٪ بازار را در اختیار دارند.

در عین حال، حوزه‌ی استیبل کوین‌ها به دلیل شکست استیبل کوین الگوریتمی ترا در سال گذشته، تحت بازبینی و نظارت شدید مقامات در سراسر جهان قرار گرفته است. مقامات در آمریکا و سنگاپور مقررات جدیدی را برای حفاظت بهتر از مردم تحت قلمرو خود معرفی می‌کنند.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...