اخبار ارز دیجیتال

AVAX و SOL در لیست قراردادهای آتی کوین بیس قرارگرفتند

AVAX و SOL در لیست قراردادهای آتی کوین بیس قرارگرفتند

کوین بیس گلوبال، صرافی آتی کوین بیس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال آمریکا در بیانیه رسمی خود اعلام کرد سولانا (SOL) و آوالانچ (AVAX) را در لیست قراردادهای آتی برای معاملات قرارداده است.

بر اساس این بیانیه بازارهای SOL-PERP و AVAX-PERP حدود ساعت 19:00 روز 14 نوامبر 2023، راه‌اندازی می‌شوند.
اعلام شده در ماه مه امسال، کوین بیس اینترنشنال، زیر شاخه صرافی بزرگ کوین بیس، که تا کنون خدمات بازار فیوچر را ارائه نمی‌داد، برای بهره‌مند شدن از دیگر فرصت های بازار ارزهای دیجیتال تاسیس شده است.
کوین‌بیس اعلام کرده بود که این صرافی امکان معامله های نامحدود آتی را برای کاربران حقوقی در کشورهای مجاز به‌جای امریکا ارائه خواهد داد.
این شرکت به‌دنبال کاهش وابستگی به درآمد معاملات بازار جاری است که با توجه به گزارش‌های ناامیدکننده چند چرخه‌ گذشته بازار، بر عملکرد سهام این صرافی تأثیر منفی داشته‌است.
بر پایه گفته‌های این صرافی، معاملات آتی پیوسته تا حدود 75 درصد از کل حجم معاملات جهانی بازار کریپتو را تشکیل می‌دهند.
این شرکت همچنین تلاش می‌کند با گسترش فعالیت‌های خود، ریسک‌های مرتبط با عدم قطعیت‌های قانونی را هوشمندانه توزیع کند و ریسک های خود را کاهش دهد.

تاثیرخبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...