اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس: کاربران BSV‌ ها را بفروشند، یا ما آن‌ها را خواهیم فروخت!

کوین بیس: کاربران BSV‌ ها را بفروشند، یا ما آن‌ها را خواهیم فروخت!

صرافی کوین بیس طی اطلاعیه‌ای از کاربران خواست تا ۹ ژانویه در صورتی که ارز دیجیتال Bitcoin SV را در سبد دارایی خود دارند، آن را بفروشند یا منتقل کنند.

این تصمیم به دلیل ادعاهای اثبات نشده کریگ رایت که مدعی بود ساتوشی ناکاموتو است (کریگ رایت همیشه از این ارز حمایت کرده) وعدم قطعیت امنیتی برای این ارز اتخاذ شد.

طبق این اطلاعیه، در صورتی که کاربران اقدام به فروش یا انتقال تا این تاریخ نکنند، صرافی به جای آن‌ها اقدام به فروش می‌کند. قیمت BSV پس از این اعلامیه افت کرد.

صرافی‌های دیگر پس از مشکلات ناشی از اقدامات کریگ رایت و نقض امنیتی شناخته شده به حملات ۵۱ درصد در سال ۲۰۲۱ که مهاجمان کنترل ارز را به دست گرفتند، BSV را از لیست دارایی خود حذف کردند.

در سال ۲۰۱۹، بایننس پس از اینکه مدیر عامل آن CZ، رایت را به خاطر ادعای ایجاد بیت کوین بدون مدرک محکوم کرد، BSV را حذف کرد. ادعای رایت فاقد مدرک است زیرا ساتوشی ناکاموتوی واقعی به راحتی می‌توانست با استفاده از امضای دیجیتال هویت خود را تایید کند.

کریگ رایت، دانشمند حوزه کامپیوتر است که ادعا می‌کند ساتوشی ناکاموتو، مخترع ناشناس بیت‌کوین، است. بسیاری از افراد در جامعه ارزهای دیجیتال ادعای او را به دلیل ارائه نکردن مدرک قطعی زیر سؤال می‌برند. با وجود این، او از BSV حمایت می‌کند که طبق گفته او چشم‌انداز اصلی بیت‌کوین را دنبال می‌کند. در عین حال، کوین بیس به عنوان یک پلتفرم مهم ارزهای دیجیتال، بر اعتماد مشتری و امنیت تمرکز دارد. آن‌ها در حال فاصله گرفتن از بیت‌کوین اس‌وی به دلیل شک‌هایی که در مورد ادعاهای رایت وجود دارد و مشکلات امنیتی این کوین وجود دارد، هستند.

تاثیرخبر: منفی

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...