اخبار ارز دیجیتال

کریپتو دات کام در دبی

کریپتو دات کام در دبی

صرافی کریپتو دات کام در تاریخ سه‌شنبه اعلام کرد که مجوز لازم برای انجام ارائه فعالیت‌های خدمات دارایی‌های دیجیتالی مشخصی را در دبی دریافت کرده است.

این مجوز به نماینده این صرافی در دبی، یعنی CRO DAX Middle East FZE، داده شد که در ماه مارس امتیاز اولیه‌اش را از مقامات نظارتی دارایی‌های مجازی دبی (VARA) دریافت کرده بود.

برای دریافت مجوز کامل، باید از مراحل اولیه (مجوز اولیه)، مرحله دوم (مجوز پیشرفته) عبور کرد و سپس به مرحله سوم (مجوز اجرایی) رسید که کریپتو دات کام هم‌اکنون در مرحله سوم است؛ با این حال برای شروع فعالیت‌ها باید استاندارها و محدودیت‌های بومی دبی را رعایت کند.

دبی در طول بحران اخیر بانکی همچنین شاهد کاهش نیروی انسانی و مشکلاتی در حفظ ورودی فیات به سیستم مالی خود بوده است. برای رفع بخشی از این معضلات، دبی از شرکت‌های کریپتویی خواسته تا به منظور فعالیت در این کشور، مجوز و مدارک مربوطه را تا فوریه 2023 ارائه کنند.

کریس مارسزالک، مدیرعامل شرکت کریپتو دات کام گفت:

دریافت مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی‌های مجازی توسط واحد نظارتی دارایی‌های مجازی دبی برای ما افتخار بزرگی است و نشان‌دهنده تعهد ما به امنیت و رعایت مقررات است.

 

تاثیرخبر: مثبت

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...