اخبار ارز دیجیتال

صرافی Crypto.com دیگر به سازمان های ایالات متحده خدمات نخواهد داد!

صرافی Crypto.com دیگر به سازمان های ایالات متحده خدمات نخواهد داد!

صرافی ارز دیجیتال Crypto.com از 21 ژوئن سرویس مبادلات سازمانی ایالات متحده را تعلیق می کند. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور تقاضای محدود مشتریان نهادی را دلیل اصلی این حرکت ذکر کرد که با شرایط حاکم بر بازار تشدید شده است.

بیانیه ای از Crypto.com اشاره کرد که کاربران نهادی این پلتفرم از قبل از تصمیم برای تعلیق سرویس مطلع شده اند. برنامه و پلتفرم تلفن همراه  Crypto.com به طور کامل در ایالات متحده فعال است و کاربران آمریکایی همچنان به معاملات مشتقات ارزهای دیجیتال که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا تنظیم می‌شود، دسترسی دارند.

Crypto.com در حالی که معاملات نهادی خود را در ایالات متحده می بندد، اخیراً مجوز رسمی خدمات پرداخت ارز دیجیتال از مقامات سنگاپور را دریافت کرده است.

ژوئن 2023 ماه پرفراز و نشیبی برای مبادلات ارزهای دیجیتال در آمریکا است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) هدف خود را روی Binance.US و Coinbase قرار داد و اقدامات قانونی را علیه هر دو صرافی به دلیل تعداد بیشماری از موارد ادعایی نقض قوانین اوراق بهادار آغاز کرد.

اکوسیستم گسترده‌تر ارزهای دیجیتال به اقدامات SEC پاسخ داده است، زیرا به نظر می‌رسد که سرکوب نظارتی ایالات متحده در این صنعت حدود هشت ماه پس از سقوط FTX سخت‌تر شده است.

اهمیت خبر: منفی

منبع: cointelegraph

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...