اخبار ارز دیجیتال

استعفاهای ادامه دار بایننس و ترازخروجی 1 میلیارد دلاری

استعفاهای ادامه دار بایننس و ترازخروجی 1 میلیارد دلاری
طی 24 ساعت گذشته بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز بر اساس حجم معاملات، بیش از 1 میلیارد دلار تراز خروجی (تفاضل مقدار کل ارزهای وارد شده از ارزهای خارج شده از صرافی) داشته است.طبق گزارش CEX DeFillama این خروجی‌ها پس از استعفای یکی دیگر از مدیران برجسته بایننس رخ داده است.
بر اساس داده‌های DeFillama، بایننس در 24 ساعت گذشته 1.4میلیارد دلار ترازخروجی داشته است. تحلیل این داده‌ها نشان می‌دهداین 1.4 میلیارد دلار شامل:
878 میلیون دلار استیبل‌کوین USDT و167میلیون دلار بیتکوین (BTC) است. دارایی‌های دیگر از جمله سولانا (SOL)، ترون (TRX)، BUSD و XRP نیز در طول دوره گزارش، برداشت قابل توجهی داشته‌اند.
به طور قابل توجهی، این مطابقت داده‌ها بیان می‌کند که حدود 150 میلیون دلار از ارزهای برتر بازار اخیراً از بایننس خارج شده‌اند و موجب رسیدن حجم موجودی بیتکوین صرافی به کمترین مقدار در سال 2023 یعنی 2.3 میلیون واحد شده است.
با این حال، این خروجی‌ها به طور قابل توجهی از آنچه که بایننس در گذشته ثبت کرده کمتر است.در آغاز سال، گزارشات نشان دادند که این صرافی حدود 12 میلیارد دلار خروجی ارز را پس از فروپاشی FTX در سال قبل ثبت کرده است.
بنابر داده‌های DeFillama، کیف پول‌های رمزارز بایننس 57 میلیارد دلار ارز دیجیتال را نگهداری می‌کنند.

خروج کارکنان در میان مشکلات نظارتی

در طول هفته گذشته، استعفاکارکنان از بایننس با استعفای مدیر شعبه فرانسه این صرافی، استفانی کابوسیوراس، ادامه یافت.
دیوید پرنسه، رئیس بایننس بخش فرانسه، این خروج را در تاریخ19اکتبر در پستی در پلتفرم ایکس (توییتر) تأیید کرد.
خروج کابوسیوراس ادامه‌ای است بر روندی که در طول امسال منجر به استعفای بیش از پنج مدیر سطح بالا از این صرافی شده است، از جمله مدیر راهبردی اصلی، پاتریک هیلمان، معاون ارشد تطبیق با مقررات، استیون کریستی، مشاور عمومی هان انگ و مدیر تحقیقات، متیو پرایس.
علاوه بر این، مشکلات نظارتی بر این صرافی همچنان ادامه دارد و اخیراً یک کمیته کنگره برزیلی درخواست اتهام مدیرعامل بایننس چانگپنگ ژائو و سه مدیر دیگر شرکت را به دلیل مدیریت متقلبانه، ارائه یا معامله بورسی اوراق بهادار بدون مجوز قبلی و عملکرد یک مؤسسه مالی بدون مجوز، مطالبه کرد.
در سایر قوانین ناحیه‌های فعال این صرافی مانند ایالات متحده، صرافی بایننس در حال حاضر درگیر اقدامات قانونی از دو نهاد نظارتی است، از جمله کمیسیون اوراق بهادار و مبادله (SEC) و کمیسیون معاملات آتی (CFTC)، که هر دو ادعا می‌کنند که این پلتفرم با عملکرد خود قوانین فدرال را نقض کرده است.
تاثیرخبر: منفی

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...